Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

ImaJedanTim

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
441
Reaction score
19
Alo ljudi, kakva greska u selektiranju?! Koji vam je bre?! Sta Dzile selektirao?!
Budzet deset puta manji od fufice, dugovi ohoho miliona, i kad najavimo mogucnost dovodjenja iole kvalitetnog igraca iz domacice, zavrsi se kao sa vodonosom u kurvi, ili to neko od izdajnika u upravi izbusi iznutra! Dzile odgovoran? Pa gde je uprava mutava da kaze koju rec? Nije da nije bilo razloga. Ovako, kao u slucaju Dula, trener na vetrometini, dok dzukele mirno cute, i masu repom kad im se to zatrazi!

Ma da, potpisujem od a do s, cak sta vise, da sam neki faktor na ovom forumu banovao bih svakog ko bilo sta lose kaze protiv Dzileta, bez obzira da li taj bio u pravu ili ne, jer se tripujem da su kao neki, kako da nazovem, mozda botovi, u poslednje vreme okupirali forum i pustaju kojekakve price za Dzileta, nebitno da li su istinite ili ne, apsolutno nebitno. Sve to nekako utice makar podsvesno na okruzenje i onda se tako malo po malo pa i pripremi otkaz.

P.S. sve ovo sam ispisao sa rezervom, jer mozda paranojisem, ne znam, nisam pametan.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Alo ljudi, kakva greska u selektiranju?! Koji vam je bre?! Sta Dzile selektirao?!
Budzet deset puta manji od fufice, dugovi ohoho miliona, i kad najavimo mogucnost dovodjenja iole kvalitetnog igraca iz domacice, zavrsi se kao sa vodonosom u kurvi, ili to neko od izdajnika u upravi izbusi iznutra! Dzile odgovoran? Pa gde je uprava mutava da kaze koju rec? Nije da nije bilo razloga. Ovako, kao u slucaju Dula, trener na vetrometini, dok dzukele mirno cute, i masu repom kad im se to zatrazi!

Pa ko je birao igrace, da nismo mozda ja i ti..

I nemoj mi ovo Dulo, jos nisam cuo partizanovca tako da zove Vujosevica. Zna se ko ga zove tako..
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Bojim se da je problem u tome sto mi osim Novice nemamo nijednog igraca koji ima sampionski mentalitet. Neki slute da mogu igrati na potrebnom nivou bar onaj najvazniji dio sezone medjutim sve pozitivno sto ta grupa igraca doprinese...druga grupa igraca ponisti tako sto igra ocajno i pravi neshvatljive gluposti iz meca u mec.

Kako Dzile to da promjeni? On nikako ne moze. Moraju oni licno da se trude da im klikne u glavi nesto da prelome sami sa sobom jesul dosli tu samo da uzmu pare ili da izginu svaki dan na treningu i utakmici zbog nekog viseg cilja.

Pekovicu oglasi se vec jednom jesil predsjednik ili nisi. Sto ga Tegi ne zovne u emisiju da cujemo nesto.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.960
Reaction score
27.124
@ Ima jedan tim,
Ne kazem da se paranoise, ali da ima u klubu odgovornijih od njega, ima. Nista vise od toga.

@Spejs,
Ja neznam te crnogorske fraze, ali u gradu u kom ja zivim, kazemo "od Dula", "vidim Dula", i slicno. Ne kazemo "od Duleta", "vidim Duleta", i to nema veze sa Vujosevicem, zaista. Mozda u mom delu svrbije ne govorimo isravno srpski jezik, ali nije nikakva provokacija, kao sto si ti zakljucio.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
@ Ima jedan tim,


@Spejs,
Ja neznam te crnogorske fraze, ali u gradu u kom ja zivim, kazemo "od Dula", "vidim Dula", i slicno. Ne kazemo "od Duleta", "vidim Duleta", i to nema veze sa Vujosevicem, zaista. Mozda u mom delu svrbije ne govorimo isravno srpski jezik, ali nije nikakva provokacija, kao sto si ti zakljucio.


Ja jos manje :D samo ga cigani iz ne znam kog razloga tako zovu.. nisam shvatio ko provokaciju, samo mi odvratno zvuci...
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.253
Reaction score
2.858
Nemam nista protiv Dzileta, daleko bilo, ali nije bezgresan. Ja mu ovo smatram za gresku sto ne znaci da je stvarno i bila. Vrijeme ce pokazati. Ali mislim da bi svrsishodnije bilo da se ovako izdernjao u svlacionici, ili cak i na utakmici nekog pridavio, ili na kraju, roknuo treninge u sest da treniraju dok ne mogu gace da svuku od napora...

Sto se tice tog "nadimka" Duletu, to im je iz faze dok su bili protiv Crnogoraca, iako ima jos pacijenata koji ga salju u Crnu Goru iako im je "Radonja" trenercina. A da ne navodimo koliko je i Dule "Crnogorac"...
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Bas tako, kako igraci tako i trener treba da uci od greske..

Dzile trenutno je nesto najvrednije sto imamo u KKP, ali nije bezgresan..

i ko sto rekoh, ovo su sitni problemi, sta cemo sa onim krupnima, niko vise i ne raspravlja o njima..
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.960
Reaction score
27.124
Slazem se sa drugim pasusom, a treci je sustina onoga sto sam hteo reci u postu koji je izazvao tvoju reakciju.
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.674
Reaction score
9.258
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
Ovi belgijanci su u teskom rasulu, sve utakmice su pogubili sa po dvadeset razlike, mislim da bi mogli da nastave taj niz i sutra. Voleo bi da sutra bude bar 4,000 u hali, ali mislim da je to nemoguce, bojim se da se ne ponovi poseta kao protiv Krasnog Oktobra pre dve godine.
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Jedini tim koji nas je za sada dobio u BCL‚ Bešiktaš‚ i koji je‚ po meni‚ možda
i glavni favorit za osvajanje tog takmičenja‚ proteklog vikenda u Turskoj savladao
Darušafaku koja igra Evroligu.

U ABA ligi smo izgubili od jedne ekipe koja igra EL i dvije koje igraju EC.

Vjerujem da sve četiri ekipe koje su nas dobile imaju mnogo skuplje timove
od Partizana.

- - - - - - - - - - - -

doubledouble.rs:
Komentar: Kockarski Partizan

Izdvajam:

Sve zajedno, tim Partizana defanzivno nije izgledao kao ekipa koja već neko vreme igra zajedno, već je odbrana pucala na prvoj liniji, unutra, u izolacijama, praktično svuda. Iz Cedevite su dominirali sjajni Pjer Džekson, unutra Miro Bilan, a posebno lepo je izgledao Marko Tomas koji je svoje košarkaško znanje lako demonstrirao protiv Andrića, Robinsona i Vrabca.


Skor 6-3 nakon 9. kola ABA lige je možda i više od realnih mogućnosti ovog tima Partizana, a isti ima i Cedevita sa daleko jačim budžetom. Ono što može da zabrine simpatizere Partizana je igra i nedostatak napretka u istoj, mnogo više od samih rezultata koji nekad odu na jednu, a nekad na drugu stranu.
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.115
Reaction score
4.048
Локација
Београд
Zbog cega? Zato sto je gotivan intelektualac i iskreni Partizanovac? Ako smo mogli svi zajedno (oni koju su cutali, ali i oni koji nisu, svejedno rezultat je isti) da se ... po Duletu Vujosevicu, koji nas je za razliku od Dzikica zaduzio i to ne samo nas, vec citavu ideju Partizana, sto ne bi mogli da kritikujemo sadasnjeg trenera!?

To što su neki dali sebi za pravo da kritikuju Vujoševića je njihov problem i njihova paranoja. Ne mogu ja da opravdavam svoju kradju time što ću reći ''ali onaj tamo je ubio čoveka'' isto tako ne mogu da kažem da je u redu kritikovati Džikića samo jer su neki kritikovali Vujoševića. Više puta sam se raspravljao sa takvima i više puta sam pisao o Vujoševiću na ovom forumu. Svi koji su pročitali bilo koju moju poruku znaju šta ja mislim o njemu: Gospodin Vujošević je poslednji čovek na Balkanu.

Što se Džikića tiče, suludo je kritikovati čoveka, dobio je kadar koji je dobio i mora da napravi nešto od toga.. Ali sa ovakvom upravom koja već četiri godine niže sve veće, gore i odvratnije greške.. Teško.
 

Bajchela

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2008
Порука
593
Reaction score
137
Liga Sampiona

Ajmo danas da pobedimo i vidimo reakciju igraca posle onih izjava Dzileta !!!

:napred Partizan :napred Partizan
 

stojadinx

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
79
Reaction score
3
Fiba je nalozila savezima Makedonije, C.Gore i Slovenije da do 25 novembra kazne svoje klubove koji igraju EC ili da isti odustanu od takmicenja, ocigledno Fiba puca na prostor ex yu za sledecu sezonu, mozda ostavka Vlade Scepanovica ima veze sa ovim ?
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Evrokup je postalo smešno takmičenje, ništa bolje od fibe, razvodnio se kvalitet
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Nije bitan evro kup, bitno je ispadanje iz elitnog drustva odustajanjem od evro kupa. evro kup je samo cekaonica.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top