Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Суштинска ствар, коју врло често превиђамо или просто заборављамо заокупљени муком која нас је снашла.
Као стари аристократа у изанђалом, прашњавом и поцепаном оделу, понегде невешто закрпљеном, на коме се јасно виде све невоље и ужаси кроз које пролази, а који опет не могу сакрити ни господство, ни традицију, ни величину.
Све је то на неки начин, попут пропале валуте обезвређено и девалвирано и ништа се не може за то купити, а опет нема тога ко не би препознао драгоценост и пожелео да му припада или боље речено да јој припада.
Такво осећање је страшно и фантастично у исто време. Страшно због ђубрета које смрди у канцеларијама, изједа, руинира и трује, а фантастично и чудесно, што и поред свега тога можемо осетити нешто овако.
Какве год и колике год да су димензије разарања, док је такав осећај жив, жив је и клуб.

Vratice ovaj stari aristokrata restitucijom sve sto mu je oteto a sto je krvavim znojem stekao, kad prodje ovo napredno nevreme. :napred Partizan
 

C_o_A

Početnik
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
73
Reaction score
28
Локација
Crno-beli svet
Da odgovorim da gore napisani post u kojem je ostavljen link gde je pisano o tome kako je zaustavljen bus i jos 10(ako se ne varam) automobila sa Novog Beograda. Mislim da dovoljno govori odakle kreće bus i automobili da bi se shvatilo na koju stranu Hale "Aleksandar Nikolić"(nekadašnji Pionir) bi išli navijači Partizana(znamo koja je navijačka grupa sa NBG).Samim tim se dolazi i do zaključka kome nije odgovaralo da ti navijači stignu u halu.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.317
Reaction score
10.931
Локација
Beograd
Ja ne znam šta još treba da se desi da konačno neko shvati, prepozna značaj povlačenja 12 iz upotrebe u KKP, jer je još samo Novica čista Partizanština. Čak ne ni navijači, jer štagod ko mislio o podeli navijača, sramno je bilo pevanje za vreme odavanja pošte preminulom Miketi, ako i nisu čuli onog mutavog oficijelnog spikera, koliko retardiran treba da budeš da ne ukapiraš o čemu se radi... :( Odbrana mnogo bolja od igre sa mutavom maskotom ali za standarde KKP i dalje je bleda. Idemo dalje pa šta bude, biće..
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.172
Reaction score
14.586
Локација
Brdo Banovo

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.500
Reaction score
13.615
Локација
tamo daleko...
Nadam se da su ti udarci u bubanj, odzvanjali simbolicno za njihov posmrtni mars sa Juzne tribine, govna vuciceva.

Jebao ih ciganski psiho i oni njega.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.471
Reaction score
2.249
Dobra igra Partizana, i dobra atmosfera na tribinama. Dali postoje dve navijacke grupe grobara, jedna strana peva jednu a druga strana drugu navijacku pesmu barem se tako meni ucinilo u prenosu? Danas kod Tegija gostuje nas predsednik, ajde da vidimo koju buducnost kluba nam predstoji.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
da li iko stvarno ocekuje da od "preCednika" veceras ili bilo kada cuje ista smisleno za buducnost kluba?
da li iko sa dvocifrenim IQ ne vidi sta je "realnost" i sta moze da se ocekuje za dve godine? (u proseku godisnje nam dug povecavaju za milion evra, tako da onaj je rekao 5, ovaj je rekao 7, sledeci ce reci 9...)
znam da nismo klub kome je realnost ikad bila validno merilo, ali od tih sto se ne osvrcu na relanost u klubu je ostalo par igraca (Novica i ... hm...) i niko vise
naravno da se ne treba predavati, i naravno da nikako ne treba dici ruke od kluba, izdrzati do lepsih vremena za klub, a u ovo vreme dok govna vladaju na svakom koraku, na svakom mestu, treba se boriti za vazduh, za cist vazduh, sa nazadnim smradovima se nema sta deliti, pitanje je oni ili mi, samo sto to nije borba za jedan dan...
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Jel sigurno taj Ostoja gostuje kod Tegija?
Ma, šta će da kaže? Rećiće kao što je i do sad pričao, hrpu laži.
Tegi, čovek kog jako cenim i volim, na jednoj strani, a na drugoj strani manipulator.
Nadam se da će Tegi da ga razbije, zatvori usta i pošalje kući. Ako Tegi ne bude postavio prava pitanja razočaraće me. Znam da on to može. Ako to ne uradi, biće deo teorije zavere.
Ono što mi navijači možemo da uradimo to je da spremimo pitanja i uključujemo se u emisiju ali takođe možemo ih dostaviti putem mejl adrese. Konkretna, kratka pitanja, na koja kad se odgovori neistinom, ona ne može da izgleda kao istina.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Jel sa Ostojom i Grbovic gost? Vjerovatno da hoce.

Ostoja ce ispricati jednu lijepu pricu sta on planira za buduce vrijeme (radit ce sve kontra toga), ocrniti sve prije Pekovica i pohvaliti navijace. Ukratko..
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Na kojoj TV i u koliko sati.Hvala.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Sos kanal, emisija zona press veceras u 23.00
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Meni je odvratniji Grbovic od Ostoje!
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.549
Reaction score
2.596
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Jel sa Ostojom i Grbovic gost? Vjerovatno da hoce.

Ostoja ce ispricati jednu lijepu pricu sta on planira za buduce vrijeme (radit ce sve kontra toga), ocrniti sve prije Pekovica i pohvaliti navijace. Ukratko..

Mislim da nece..koliko znam Tegeltija Grbovica dovodi samo cetvrtkom u Zonu Pres radi EK i EL..ponedeljkom je ili sam ili ima jednog gosta a da to nije Grbovic.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
DVTHyQkW4AEVylB.jpg


Novica kod Edina i Koleta na Areni!!!

nema dana da me ovaj covek ne odusevi!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top