Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

FKP

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
8
Reaction score
53
Kad sam video da je i doktor Partizana na dobro poznatoj listi, zgadio mi se čovek...
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Cela jedna klinika demantovala da su lekari iz iste pristali da budu na toj listi.
Ali džaba, mašinerija radi, jebeš twitter i par medija...
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Ljudi, moze li neko pojasnjnje oko Vanje Marinkovica...
Pojavio se kao veliki talenat i evo proslo je vec nekoliko godina, a ja nisam video ni milimetar progresa.
Sa stanovista mog skromnog kosarkasog znanja, ja zapravo i ne vidim po kojim je on to karakteristikama bek, tj dvojka?
Ako uzmemo u obzira da je bek, danas obicno kombo igrac koji treba da bude i pomocni plej, da pomaze u konstrukciji napada, da cita odbranu protivnika, da podeli kvalitetan pas, da izgradi sam sebi poziciju za pontiranje, da nadriblava ... sta sve od toga Vanja ima osim onog tvrdog suta i procetata za 3 koji ruku na srce nisu toliko losi, ali nisu ni Bog zna kakvi?
Zar on svojim karakteristikama ne lici na krilo? Igra odbranu fino, ima atletske sposobnosi fine (osim raspona ruku), trci kontre, coskari i ceka pas za 3, agresivan je... zar on nije trojka? Po meni je Aranitovic klasa za njega i momak u koga treba ulagati i koji svim svojim karakteristikama sto tehnickim, sto paiho-fizickim nagovestava da on moze biti Star palyer.
Da ne govorim o tehnici suta Vanje i Sanija, nebo i zemlja.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.674
Reaction score
3.589
Локација
Niš
Da li mi mislimo na istog Andrića?

Onog kome su noge zacementirane u zemlji u odbrani.
Onog ko ume da šutne samo iz mesta i to po mogućstvu da je sam.
Onog ko nema skoro nikad muda da pogodi bilo šta kada je veliki pritisak i kada se utakmica lomi na kraju.
Onog koji pravi neverovatno debilne faulove za bacanja kada nismo u bonusu.
Onog koji osim tog šuta iz mesta, nema ništa drugo. Ne ume da igra leđima, moglo bi i malo dete da ga sačuva (u zadnje vreme češće pokušava ali ne ume), kao što u napadu nema manje više nikakvu prednost osim tog šuta.

Možda smo mi gledali različite Andriće?

Sve pohvale za produženje ugovora sa Si-jem
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Odlicno!! Jedan od kljucnih igraca zasto smo posle cirkus presli na ozbiljniju kosarku.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Lepa vest,odlican potez.decko je jako koristan ,a ubedjen sam da nije skup.Super i za Bandju i za Pecarskog.
 

Milos doca

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
113
Reaction score
178
Локација
Hram
Ajmo danas pobeda protiv buducnosti za jos bolju formu
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
cujem da nema cigana na jugu na utakmici, sto je ocekivano ipak su danas izbori, imaju zaduzenja iz SNS-a
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Povreda zadnje loze,tako rece Edin. Nista ozbiljno ali da ipak ne rizikuju. Gubili 14 na poluvremenu ,vodimo 2 na pocetku poslednje cetvrtine, luda nasa treca cetvrtina.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe
Cast je imati njega za kapitena i legendu kluba!

apCT6.jpg
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Kod mutavog(sto mu majki jebem,zakopao nas ove godine amaterizmom,prozivao igrace po konferenciji samo), Novica dobijao sansu ko da je junior, nije kapirao taj leprsavi stil igre ,navikao Kapiten na drugu kosarku ceo zivot.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.950
Reaction score
27.039
Rapsodija!!! :respect
Novica :clap
Sta znaci trener, pardon Trener!
 

nikola1970

Grobarčina
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
1.005
Reaction score
2.096
Локација
BGD
Odlično drugo poluvreme, Novica je Bog... Iskreno se nadam da može da izgura još jednu sezonu posle ove, mnogo bi značio, čovek je jednostavno za 3 klase bolji od ABA košarkaša...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top