Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Bravo Cane, bravo..

ovo smo izgubili, ali nema veze.. utakmica bez znacaja..

Raduju me mnogi stvari koji su sada popravljeni i ide sa ka tome da to sve ide na bolje. Mnogi misle da ce ova pauza da nama steti, ali ja mislim da cemo iz nje izaci jos jaci.. Bice tu par turnira i prijateljskih utakmica. Samo da su svi zdravi i bice dobra borba..

Ajmo crno-beli!!
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.422
Reaction score
38.076
Kada na 71-71 naredna tri napada primiš trojke, teško je očekivati išta drugo sem poraza. Ohrabruje činjenica da nam je stalo iako su sve šanse odavno izgubljene. :clap za borbu, idemo dalje.

Mutavi, 100 ti majki _____. :banghead
 

Špaca

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
261
Reaction score
1.050
Ma ja se samo plašim da ne bude kao 2016. kada smo ABA završili u ludačkoj formi. A posle dva meseca pauze kada je počela KLS dugo nismo mogli da se sastavimo a igrale se utakmice svaka dva dana.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.469
Reaction score
2.249
Poraz od MZT(gde sam bio ziv svedok) u prvom kolu, i po dva poraza od jebenog Mornara i Olimpije su glavni uzrok za nas konacni plasman.Mihajlo,Vanja kao igraci koji su odavno u klub u danasnji Partizan trebali su da budu glavne vedete a oni su zreli zajedno sa Salicem na leto da napuste klub. Danas nije bilo lose mogli smo i bolje da prodjemo.
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Nemojte da se zajebavate. Andrić nikada nije važio za talenat ravan Bogdanu. Ni blizu.

Čini mi se da ekipa ide uzlaznom putanjom, a izgubiti od Cedevite nije strašna stvar. Ostatak sezone da se iskristališe na koga može da se računa dogodine, pa da po četvrti put počnemo kako valja.
 

perko_PFC

Grobar
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
421
Reaction score
23
Локација
grad piva celika i rnr-a
Da se Gagic nije glupirao cijelo vrijeme, dobili bi ovo! Kakav pajser majko sveta…
Pecarski me podsjeca na Djekica, cak sto vise Djekna je bolju odbranu igrao. Ono sto Pecarski igra ne znam kako bih to nazvao, ali u najmanju ruku je smijesno.
Nadam se da ima sanse da cijeli tim izvuce Vanju iz vrtloga u kojem je vec duze vrijeme. Jako sam zadovoljan igrom i energijom cijelog tima, pa samim tim se nadam da mugu i Vanju iscupati iz zone sumraka…pa da nam on to vrati svojim partijama, tamo negdje u junu ;)
Svaka cast Nenadu Canku na dosadasnjim rezultatima! Ovakav Partizan me podsjeca na neka stara dobra vremena J Samo majstore nastavi ovako, publika se vec pocela vracati na tribine. U KLS cemo da izginemo za titulu, vidjecete! Bice kao i lani u fudbalu, s tim sto ce ova titula biti jos sladja!
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Ja imam nekako utisak da Vanja i Andrić uvek nešto idu u paketu kad se priča o bilo kome od njih dvojice.

Cenim da kada bi prodali jednog od njih, drugi bi proigrao.
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Vanja Andrić i Mihajlo Marinković :)
Neumjesno je upoređivati Vanju i Andrića. Razlika je nebo i zemlja.
Vanja je daleko od onoga što smo svi mi očekivali. On ima solidnu sezonu iza sebe, ali klub ima lošu i onda je to odma loše.
Noćas sam mislio da ću napokon da mirno odgledam neku utakmicu, ali sam se nervirao kao da nam je trebala za PO.
Von nezaustavljiv noćas. Ovi iz cedevite su napravili 20 faulova od čega je pola nad Vonom bilo. Samo još da umije trojku da ubode. Taman je kao Miler.
Šteta što nas sad očekuje ovako duga pauza.
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.802
Reaction score
2.574
Локација
CyberSpace
Von je 'nezaustavljivo' nabio sebi statistiku večeras a razigravanje tima ko jebe.. :banghead
dobro je što će dobijati po 10 minuta max kad Goss preuzme palicu..

Vanja i Andrić.. sa Đokom koji je najbolje odigrao a nije bio na terenu.. :D
ako se nešto ne promeni do kraja godine mogu svi sa Tomićem na neku svadbu pa onda svako svojim putem.. :pop

od utakmice imam generalni utisak da su ovi sokići go k***c od ekipe i da će ih Džile razmontirati u playoff-u
mislim, kad mi sa ovoliko grešaka u odbrani i gluposti u napadu uspemo da im budemo u egalu skoro do samog kraja, šta reći..

ovaj tim je na pola snage kad ne igra Novica Kapiten :respect


sad lepo da se odmorimo, zalečimo, utreniramo, pa onda da krenemo sve redom i po spisku..



:napred Partizan
 

Pera93bgd

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
1.485
Reaction score
80
Локација
Autokomanda, Beograd
Nemojte da se zajebavate. Andrić nikada nije važio za talenat ravan Bogdanu. Ni blizu.

Čini mi se da ekipa ide uzlaznom putanjom, a izgubiti od Cedevite nije strašna stvar. Ostatak sezone da se iskristališe na koga može da se računa dogodine, pa da po četvrti put počnemo kako valja.

Vujosevic je izjavio, mozda bas u razgovoru za ovaj forum, kako misli da je Marinkovic mozda cak i veci talenat od Bogdana.
Doduse bilo je za ocekivati da ne napreduje istom brzinom kao pod Duletom ali da ce bas ovoliko stagnirati ne verujem da je iko mogao da predvidi pre ~3 godine.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.105
Reaction score
15.895
Локација
Храм фудбала
Већину тројки које смо примили, и оних што су исцуриле а шутери сами биле су након Гагићевог удвајања (Ђоко стајл). Не знам да ли је то тактика, да ли је дивљање ове двојице, али дај Чанак смањи број тих "потеза". Разумијем да то некад урадимо као покушај изненађења, али ово је жестоко претјеривање.
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Pogrešno sam protumačio rečenicu druga Tomića, mislio sam da priča o Andriću.

Što se tiče izjave Duleta, moguće da je bila motivisana delom i time što je hteo Vanji da nabije samopouzdanje. U svakom slučaju u Duletovu procenu ne ulazim, on svakako zna bolje. A ja bih lično najviše voleo da Marinković napravi karijeru bolju od Bogdanove, iako sam mišljenja da mu po talentu i mogućnostima nije ni blizu.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Nije tako losa utakmica bila juce. Mi bi vitamine u Zagrebu rutinirali da smo imali Novicu i NWG-a. Poraz kao poraz nije me zabolio mozda je i dobro sto nas je prizemljio da ne letimo previse. Ako dodje ovaj crnac na centra i ako svi budemo zdravi bice jeblame u KLS na pet utakmice.

Vanja nece napredovati dalje od ovog. Ima previse nedostataka koji ga sputavaju. Cini mi se da su mu najveci nedostaci u glavi. Ne u smislu da je ne inteligentan nego nema taj killer instinkt i nema rjesenost da bude vrhunski igrac. Maximum njegove karijere je neki italijanski ili turski evrokupas. Sve je to vec milion puta ispricana prica. O Andricu nemam sta da kazem.
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Andrić = Pot = Sinovec itd.

Mislim da u Partizanu niko nije imao više prilike da se dokaže, i bljesnuo je dva tri puta, ali o nekoj iole kvalitetnoj igri u nizu nema govora. Ne mislim da je to do njega, verujem da mnogo trenira, ali ovo što sad pruža su mu krajnje granice. Ja volim ovakve igrače u Partizanu, ima mi karakter Dragana, Tepe, Tripka. Dobar momak. Šteta.

Pre desetak dana sam gledajući krnju reprezentaciju (koja mi je jako simpatična, ako se izuzme Gagić - čak mi Simonović manje smeta) žalio što nismo doveli Avramovića. Taj dečko ima štofa da postane odličan igrač, ali mislim da mu neće poći za rukom jer nema ko da ga usmeri. Ima mnogo propusta u igri, verovatno je kao mladji preskakao stepenike, ali ima glavu pobednika, srce, talenat i kohones. Fali mu trener, inače će biti 'divljak' celu karijeru. Njega je trebalo dovesti i razvijati, mada koliko sam čuo momak nije hteo.

Od Aranitovića očekujem evroligašku karijeru, nadam se u dresu KKP :D On jednom kad krene niko neće moći da ga zaustavi, samo da ga dve tri godine zaobidju povrede i da mu se da prostor da igra. Inače on i Vanja kao bekovski par potpuno nekompatibilni, o tome treba da se razmisli u klubu.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.903
Reaction score
10.104
Andrić = Pot = Sinovec itd.


Od Aranitovića očekujem evroligašku karijeru, nadam se u dresu KKP :D On jednom kad krene niko neće moći da ga zaustavi, samo da ga dve tri godine zaobidju povrede i da mu se da prostor da igra. Inače on i Vanja kao bekovski par potpuno nekompatibilni, o tome treba da se razmisli u klubu.

Nema tu sta previse da se razmislja. Vanju prodati koliko se moze dobro. Aranitovica razvijati.
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Vujosevic je izjavio, mozda bas u razgovoru za ovaj forum, kako misli da je Marinkovic mozda cak i veci talenat od Bogdana.

Dule je to izjavio jer je bio ljut na BB sto je otisao...pa je onda hteo na silu da isforsira Vanju, iako je Vanja miljama daleko od talenta i karaktera BB. on to zna najbolje.



Ja volim ovakve igrače u Partizanu, ima mi karakter Dragana, Tepe, Tripka. Dobar momak. Šteta.

Andric ima karakter Dragana? Tripko imao karakter (a ne karakter jednog Dragana)? sta li vi gledate.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.174
Reaction score
2.384
Mislim da je kolega mislio na dobrotu, kad je pominjao karakter. Ali, neka on kaze...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top