Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
Au brate koje divljanje, glupi faulovi i promaseni ziceri... da li je ovo realno?!?!
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.490
Reaction score
13.456
Локација
tamo daleko...
Faul u napadu Novice koji je isforsiran jer nam je organizacija igre nula, Cakarevic dribla u aut, VG im daje loptu u ruke. U tri uzastopna napada. Posle Mutinog tajma umesto akcije mi im opet dajemo loptu u ruke. Daleko je ovo od ozbiljne kosarke.

Kad smo im prisli na dva poena, Vanja sutira trojku u petoj sekundi. Pa majku mu jebem, da li moze neko da im objasni da ako promase u takvoj situaciji nema ko da na skok da krene jer visoki igraci ni pola nisu presli. O Vanjinom ziceru tek nemam reci.

Sta mi igramo.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Vise ne govorim rec protiv Mute iako je prosecan trener. Tim je prepun poluproizvoda i tu jednostavno nema kvaliteta. Najbolje se vidi u zavrsnici. Za neke je kriv Muta sto ih je doveo, ali za vecinu nije...
 

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
Mnogo jadno sve ovo izgleda... Vanja kao šta sam i pričao, nikad od njega neće biti ništa.

Crkli da Bog da svi oni koji su učestvovali u teranju Duleta.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
A najace je da mu Zagorac ne valja...
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.913
Onaj zicer i 2 prangijanja pre toga u momentima kad se lomi su za nevericu.
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Ovo ništa ne valja. Nadati se da će biti bolje, ali brate mnogo divlje igramo, malo je tu košarke.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.447
Reaction score
40.978
Локација
Žrnov
Fuj!
Jbg jratak komentar ali ovo veceras i ne zavredjuje drugo
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Nije se desilo nista novo sto nismo do sada gledali pa prema tome nemam nista novo ni reci.

Muto odjebi!
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Sve je ovo normalno. Ovo je maximum ovog tima i igraca individualno. U prve dvije cetvrtine primamo kos u poslednjima sekundama, mali milion ofanzivnih skokova za Buducnost, i dalje primamo trojke iz otvorenih suteva. Nemanje snage da se zicer pretvori u lagane poene. Nemanje i igrace bez centra komplet utakmicu. Za lurac krasni su nam Gos i Miler kad nemamo centra, bolje jak centar, nego 2 sutera. Ovo je gola sprdnja od tima, a trener je komedija, jer nema dobre komedije, bez velike tragedije. Primer jedan: poslednji napad u 1/4, 24sekunde do kraja, isto toliko imamo za citav napad, Miler se u 5-oj sekundi zalece, gubi posjed, primamo poene, i -4. Znaci, teski idiot i on i njegov trener.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.751
Reaction score
6.270
Muta za do sada prikazani igru moze da se pakuje. Glupo je kritikovati igrace kada sve polazi od trenera.
Dzikicu pusi kurac, picko debela.
 

tatalko

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2007
Порука
42
Reaction score
48
Локација
Nis
Koprivica, Djumic kao bolji?
Inace ako je neko cuo Dzikica na time out-u sve je jasno...
mi igramo turnover i prangijamo i pitao Ivanovica da li je glup. Posle toga je krenula serija 11:0 za milovce... jbg smesni smo
Obrad Tomic je igrao vrlo malo u dosadasnjem delu sezone.Nije dobio (ni blizu) minutazu kao Djoko.(na stranu njegova ruzna proslost i to da li uopste zasluzuje da bude tu,moje misljenje je da nije SMEO da bude potpisan.)
Djumara je za Salica doktor.Koprivica je tu negde mada ima vise energije.
Voljni momenat kod Salica je NULA.Nema ga u odbrani,jos manje u napadu.
Naravno da ne smatram da je Djoko jedini krivac,za pocetak nemamo trenera.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Ne znam jel iko od vas ocekivao pobedu u "Moraci"..licno ja nisam cak sta vise ocekivao sam da nas razbiju kao sto su 99te i 2000te kada su imali strahovit tim..nama ova sezona sluzi za uigravanje jer pored mutanta iz zeleznika..sokova iz zagreba i milogoraca nemamo sanse da osvojimo ABA..da udjemo u finale mozda uz neku ludu srecu ali da osvojimo ne..zato me porazi od njih ne tangiraju mnogo jer su manje vise ocekivani(bar za mene)..u redu ostaje zal za time da smo mogli da pobedimo ali nismo i teraj dalje..vise me je boleo poraz od MZT-a, Mornara i Olimpije nego ovo veceras gde realno nismo imali sta da trazimo..
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
nama ova sezona sluzi za uigravanje jer pored mutanta iz zeleznika..sokova iz zagreba i milogoraca nemamo sanse da osvojimo ABA..

Da li si ti primetio neko uigravanje do sada? Ja ne.
Za kad je to "uigravanje"? Za 2020?
Pored nikad slabijih Buducnosti i cigana mi nemamo sanse da osvojimo? Pa, nemamo, kad smo u rangu onih sto si nabrojao - MZT-a, Mornara, Igokee...

Ponekad se istinski cudim sto toliko verujete u nesto sa ovim rukovodstvom, da ne kazem gazdom, iz cega proizilazi trener, igraci, kuvarice... Ali, dobro, neko shvati odmah, neko za dve-tri godine, neko nikad.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Za razliku od sezone sa Perom Bozicem kao i donekle sa Dzikicem jesam..rukovodstvu ne verujem pogotovo ne Todoricu..al Muti verujem da je srcem usao u ovo i da zeli da vrati klub tamo gde nam je mesto ali ne moze preko noci to da se desi niti za dva meseca..u velikom kanalu smo bili prethodnih godina sto igracki sto finansijski..imali predsednika koga je bolelo uvo kako za klub tako i za coveka koji ga je napravio igracem vec je okajavao neke svoje grehe u drugom poslu..sad kad su neke stvari donekle dosle na svoje mesto...sad kad smo doveli mlade i perspektivne igrace poput Pecarskog Aranitovica i Tadica (sto je bila samo misaona imenica u prethodnim godinama) kad imamo dva dobra amerikanca samo treba da istrpimo ovu sezonu ma kakva da bude..naravno ovo je moje licno misljenje i ne znaci da je ispravno..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top