Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Jel ovo Nenad Canak izaziva strah i trepet cim se pojavi na medjunarodnoj sceni, pa razne sluzbe moraju da se postaraju da njegov ceo potencijal ne dodje do izrazaja ili su ove sudije jednostavno glupe ?
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe
Obrad je tip domacina koji je solidan u kucevnim poslovima, isece badnjak, sam kolje prasice, roditelje i starije postuje. Oko stoke sam vodi racuna, kad zavrsi poslove u dvoristu istusira se i presvuce. Kosarku je igrao na terenu nedaleko od skole, ne zato sto je voleo, nego je bio najvisi u kraju pa nije moglo bez njega. Golf dvojku vozi, sta svabo opravi nema to... Lik regularan za nase podneblje.

Kako je zavrsio u Partizanu, to je vec druga prica.

I konobarise.
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Jel jos neko dobio flesbek posle ove parabole ovog cirkuzanta Salica?

Pre desetak godina....unikaha-Partizan, Slavko Vranes sa trojke baca horog, Dule mu redja uzu i siru....
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.103
Reaction score
15.879
Локација
Храм фудбала
Komentar utakmice je "iskače Šalić".
Posle toga sleduje trojka, lagani poeni ili u najboljem slucaju faul.
Razumijem da jednom pokusa da iznenadi, ali da isto par napada za redom, e jebiga.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Dobro prvo poluvrijeme. Jako dobra igra u napadu, u odbrani je to soldino izgledo. Nekoliko ukradenih lopti i dobrih odbrana. Par puta su nam dali koseve iz jako teskih pozicija a i sudije su pogrijesile par puta. Treca cetvrtina totalno pomracenje u odbrani. Najvise zahvaljujuci Salicevim iskakanjem. Nekad mislim da je bolje da produzi pod njihov kos kada iskoci nego sto pokusava da se vrati. Na sve to su pogodili je neke trojke iz velike daljine i preko ruke. Manje vise ista stvar se nastavila desavati i u zadnjoj cetvrtini ali smo se uspjeli nekako povezati i eto Miler je imao cisto polaganje prakticno za pobjedu najvjerovatnije ali nije uslo. Igrali smo utakmicu sa 8 igraca. Gavrilovic, Cakarevic, Novica, Marinkovic nisu igrali. Ne mozemo da drzimo neki kontinuitet u igri sto se tice odbrane prvenstveno zbog Salica a jos gore je to sto nema ko da ga zamjeni. Forsira se to iskakanje koje on ne moze da odigra. Ne vrati se na vrijeme, neko drugi cuva centra, preuzimanje se ne izvrsi i covjek ostane sam na trojci. Tako jedno 15 puta. Bilo je nasih gresaka ali i sudijskih i jos kad se na to sve nadovezu kosevi francuza iz teskih pozicija epilog je ovaj poraz. Pohvale za Milera i Gosa. Dobari su bili Aranitovic, Tanaskovic, Pecarski. Andric imao odlicnu blokadu na pocetku, nije pogodio trojke u najvaznijim momentima jbg. Opet mislim da tezimo ka boljem. Nadam se nekom pojacanju i da sto prije ozdrave Gavrilovic i Marinkovic. Napred PARTIZAN!
 
Последња измена:

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Kako je Muta sjebu ovu ekipu. Mislim nije ovo neki igrački pontecijal, ali svaki utakmicu da primiš između 90-100 poena, je sramota. I posle, ima pojedinih koji ga žale.
Tri meseca je masirao muda Đorđeviću i bio dvorska luda reprezentacije... Bolje da su tim dali Miši Tumbasu bolje bi izgledao. Bar bi bilo grobarskog duha, ako ništa drugo, a to je trenutno veoma teško dostižno u ovoj sezoni. Dok je Muta usadio u igrače cigansko-pičkasti duh, duh bez borbe, šutiraj i beži.
Koliko je ovo loše, krv ti jebem. Šalić moje oči nisu gledale manjeg inteligentnog igrača.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.294
Reaction score
18.522
Локација
Kej Republika
Opet pun ambar koseva. Mi kad spistimo nekog ispod 80 da se izljubimo i zavrsimo sezonu.

Ovaj skor u Eurokupu ostaje kao jedna od najvecih sramota u nasoj istoriji. Takmicenje jeste go kurac ali ostace upisano.

Igraju se sa ugledom kluba, a to boli. Al znamo i da im je to cilj, da nas boli.

Seme im se zatrlo, ono naprednjacko!
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
Nista novo nema sve po starom ide.... bar sto se rezultata tice.. minutaza mladih, Tanaskovic raduje.. i dalje analiziramo partije a igramo kosarku bez centra.. isto kao da fudbalski klub nema golmana a mi pricamo o rezultatu.. neozbiljno do jaja, pa kakve rezultate mozes planirati i zasnivati planove kada nemas makar drvo neko sa normalnom visinom za centra bar.. pa ubedjen sam da bi sa Lukovicem bili jaci za trecinu u odnosu na ovoga sumenka koji sada igra... nije on kriv na kraju krajeva...
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.103
Reaction score
15.879
Локација
Храм фудбала
Raskinut ugovor sa Stevanovicem, i vjerovatno se vraca u Dinamik.
Umjesto da dovodimo igrace, mi i ovih zdravih koji mogu igrati se rjesavamo.
Da li ce to Tosa i Mladjo da se aktiviraju?
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.051
Reaction score
26.239
Локација
ante portas
Pa Stevanovic sa ovakvim telom i fizikalijama moze da igra samo kls.
Nikakva steta.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.103
Reaction score
15.879
Локација
Храм фудбала
Pa recimo grijeh je prema bilo kome od ovih igraca da se sa njima raskine ugovor prije nego sto se to uradi sa pickomciganskom obradom. Koji je daleko losiji igrac od bilo koga drugog.
Drugo cemu raskid dok se ne vrate Vanja, Strahinja, Marko.
Kakav je takav moze uzeti neke minute da malo predahnu ovi nosioci.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Strahinja i Marko su valjda out na malo veci period.

Cakar je doso na stakama zadnju tekmu.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
Najzad jedna konstanta u nasoj igri... Salic je konstantno govedo!
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Vi ste sramota sportskog drustva PARTIZAN! Novice NISI zasluzio ovo! Kako vas nije bre sramota ???
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top