Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Rajko je osoba sa posebnim potrebama, tako da ga treba razumeti i tolerisati.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.974
Reaction score
10.585
Ja polovinu recenica koje covek izgovara ne razumem, a polovinu se i ne trudim.

Uzgred, mogao bi da se uvede i dislike, cisto radi postova na KK temi koji nemaju veze sa kosarkom. Ne mislim na mesanje politike i sl, nego kada je post o kosarci, ali nema veze sa kosarkom. Nema tu razlike u misljenju i nesaglasnosti sa istim, nego kada nesto odudara kao totalna nebuloza i budalastina, koja veze sa kosarkom nema.

Nije da sebe smatram za bilo kakvog kosarkaskog eksperta, da se razumemo.

Utakmicu ne mogu da komentarisem, jer je prva posle duze vremena koju nisam mogao da gledam. Medjutim, vidim da su procenti suta bili katastrofalni. Ako je bilo toliko otvorenih suteva, kao sto Stojance kaze, onda je stvar jasna - dekoncentracija. Uslo se u Top 16, pa se spremamo za praznike.

Treba raditi jos jace i ici u svakoj utakmici na borbu i pobedu - rezultat ce doci.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Otišao sam skoro na kzš posle utakmice čisto da ih vidim oboje kako izgledaju. Tegeltija je jedini normalan "kršten" lik koji nešto zna i čiji rad ima smisla.

Da se vratimo na temu, neophodna 2 mamojeba u vidu pojačanja.
 

Pam Pam

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
107
Reaction score
364
Ako smem da primetim, mali Tanasković je meni bio jedina pozitivna tačka na ovoj utakmicu.
Lepo je zatvarao reket u par navrata i deluje mnogo bolje njegovo postavljanje nego Gagić i Džok zajedno. Još je on klinac i suviše je u grču.
Mogu reći da sam prijatno iznenađen. Dok s druge strane ne mogu da razumeme da nemamo ni 1min za Pecarskog.
 
Последња измена:

Pam Pam

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
107
Reaction score
364
Slažem se, ali mora da se nađe po neki minut za njih. Marko je MVP juniorskog EP i sigurno je da ima neki kvalitet.
Niko ne kaže da treba da budu nosioci, ali da dobiju po neki minut da ih bacaju polako u vatru i da stasavaju.
Ako je problem do zalaganja onda je to problem i za trenera i za igrača.
Za Marka znam da na njega ozbiljno računaju, stav struke je da ima spore noge i da mora fizički da ojača na čemu se ozbiljno radi i računa se da bi trebalo da za seniorsku košarku bude spreman za prolećni deo.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.537
Reaction score
38.865
Mlad igrač koji je tek ušao u prvi tim i bori se za svoje mesto "pod suncem" mora da grize i trenira duplo više od ostalih, a ne da računa na minute samo zato što je mlad.
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Poseduje kvalitet, i argumentacija je relevanta sa tvoje strane, ali opet, ako svi mi znamo da ce dobiti 5 minuta, onda ce znati i on. Mozda u tome i lezi problem "zalaganja". Kao sto mi drugacije gledamo na neke stvari, mozda i on na to gleda kao dovoljno za ono sto zeli u ovom trenutku. Mozda... Ovo je meni doslo kaologicno resenje na situaciju jer se svi slazemo da decko ima kvalitet da pokrije bar tih famoznih "nekoliko minita".
Ko ce ga znati...

Edit:
Pretekao me serAlex. :)
 

Pam Pam

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
107
Reaction score
364
Slažem se delimično sa vama. Zašto? Mlad igrač tog kvaliteta ako se ne zalaže onda postoji neki problem, odvukao ga noćni živod, nečim je uvređen pa otaljava, problem u glavi, ... ko će ga znati. To je kao što rekoh problem i trenera i igrača podjednako. Sa takvim igračima se priča, radi, utiče preko roditelja i sl. Treba biti lud pa ispustiti takvog igrača iz sistema i napretka.
Druga je stvar kada imaš limitiranog igrača koji odrađuje posao a sasvim druga priča najboljeg juniora u Evropi.
Ima tu puno za i protiv. Ali pod pretpostavkom da je sve ok na treningu i na relaciji igrač trener, treba dati momku/cima da osete teren.
Sećate se kako je Dule znao da baci takve igrače i startnu postavu da odigraju par minuta.
E sad Trinki nema luksuz da ima igrače koji će da pokriju greške tih mlađih za vreme provedeno u igri. dobio je tim koji nije sastavio i ima pritisak određenih rezultata i nema prostora za tu kocku jer je sezona na polovini.
E sad dolaskom još dva pojačaja ti mlađi ispadaju sasvim sigurno iz tima, ukoliko nekog ne oteraju. Imamo konačno jako dobru grupu mladih igrača (Marko, braća Tanasković, Pažin, Tarlać, Trifunović,...) i ne bismo smeli da ih ispustimo obzirom da Miško i ovaj iz predgraća odnose sve što stignu od mlađih.

U klubu posle duže vremena se mlađim selekcijama posvetila pažnja i imaju dobru selekciju u gotovo svim uzrastima. Ako neko prati zna o čemu pričam.

izvinte malo odužih.
 

Nole84

Grobar
Учлањен(а)
23.09.2007
Порука
204
Reaction score
731
Da ali moraju da se zalivaju i neguju da ne uvenu. Nema od talenta nista ako nema volje za radom i napredkom. Koliko je samo igraca pruzalo vanserijske partije i bilo dominantno u juniorskoj konkurenciji i onda su samo nestali u seniorskoj. Sto se Pecarskog tice sve je na njemu to sa sigurnoscu kazem. Ima trenera koji zna i hoce, ima oca koji mu moze dati pravi savet i podrsku onda kada treba. On samo u svojoj glavi mora da prelomi i shvati da sa prelaskom u seniorsku kosarku opet krece od nule i da iskoristi bogom dati talenat i ljude koji su spremni da rade sa njim i postane ozbiljan igrac.
Marko slusaj starije i ne dozvoli da ostanes veciti talenat.
 

Nole84

Grobar
Учлањен(а)
23.09.2007
Порука
204
Reaction score
731
E o tome pricamo. Bravo mali bravo tako se postaje sampion.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
A i vi se zaključili da je suprotno na osnovu instagram storija :D
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
jel ima snimak da vidimo kako je slavio Bandzino kucanje?? to dovoljno govori :D

garant je kuckao na telefonu :D
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.671
Reaction score
2.863
Локација
Humska ulica
Mislim da Renfro mora da igra protiv Olimpije.Decko je uveliko u takmicarskom ritmu i u vrhunskoj formi,bez obzira sto ne zna igrace i akcije mislim da bi pomogao.
Zna li neko ,hoce li biti u protokolu?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top