Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Izvinjavam se za dupli post.

Није млад 22 године, онда сам ја са 29 ђед. :)
Шут 40% за три је итакако добар проценат, проблем код Вање што често узима непотребне шутеве и зато то изгледа лоше. Са Ренфром и он и Пејџ ће много боље изгледати.

Naravno da nije mlad sa 22.
Sasa pavlovic sa 20 otisao u NBA, Bogdanovic sa 22 proglasen zvijezdom u usponu (najbolji mladi igrac) Evro Lige,
Nikola Vucevic sa 20 otisao u NBA.
Nemanja Nedovic sa 22 u NBA.
...da ne nabrajam dalje..

A Marinkovic sa 22 ni za neki KLS tim nije.

Vanja nema 40% prosjek suta, ima manje od 30%. Oko 25%.
Ako to vas zadovoljava onda ja stvarno ne znam...
Odjavljujem se sa teme za ovu godinu.

@IN 10 Tako je bre ;) ;-) najodvratniji su mi ovi sto odmah govore cigani, cigani. Kompleksasi. Zato nam je i tribina u kurcu zbog ovakvih..
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Da ne idemo mi do NBA, ajde da bacimo pogled na utakmicu koja se upravo zavrsila, crveni protiv plavih.
Perperoglu 50% nocas,
Protiv Galate 67%,
Protiv Mege 50%,
Protiv Brese 50%
Protiv Zadra 100%
Protiv nas 68%....itd

Billy Baron isto kod cigana ima sut preko 50%. Ivanovic iz Buducnosti dok se nije povrijedio isto..itd.

E nama treba neki igrac koji ce imati barem 50% suta za tri.
A ne Vanja sa 30%. Sutne 10 a da 3...
Izgledalo je da su Špan i Lorbek juče šutali minimum 80%, kad ono jedva 36-37%. Statistika je goli kurac.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.425
Reaction score
4.527
problem je da je Vanja do Trinkjerija, pored sebe imao ozbiljnog trenera samo u svojoj prvoj godini igre i to sa sedamnaest godina... o dometima Vanje cu suditi na kraju sezone...
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Vanja nema 40% prosjek suta, ima manje od 30%. Oko 25%.
Ako to vas zadovoljava onda ja stvarno ne znam...
Ako bas hoces tacno da znas:
- U Evrokupu 19/50 = 38%
- U ABA ligi 24/73 = 32,9%
Ukupno u svim takmicenjima 43/123 = 34,96% neka bude 35%
Neko napisa da Klej Tomson ima ove sezone 34%, znaci bolji je od njega! :D

I da zadovoljavajuce je, poprilicno.

E sad problem su druge stvare kod njega, najmanji problem mu je sut za 3.

I da, statistika je kurva koja poprilicno mnogo laze.

A i po tvojim zadnjim upisima vidim da ne razumes se bas puno u kosarku.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Ste ludi da opet pocinjete sa Vanjom... poredite ga sa Bogdanom..

Pa vidite uz koje igrace i trenere se razvijao Bogdan i onda uporedite uz koje Vanja..

Pa Vanja je nasa prva opcija na poziciji 2 vec 4 godine bez adekvatne saigrace i trenere od kojih bi mogo da uci..

Igra on odlicno, pustite vi te price..
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Iskreno mi navijači smo krivi što smo kad je Bogdan otišao i taman Vanja krenuo da igra pomislili evo novog Bogdana tada dali smo mu veliki teret na leđa a i sebe zavaravali. Po mom mišljenju laičkom dosta smo dobili dolaskom Renfroa, pod jedan dobili smo iskusnog igrača na kecu i samim tim potezom gurnuli smo Pejdža na 2 jer videlo se da nije za pleja a vamo će biti produktivniji ako se ne varam šut za 3 protiv Olimpije je imao 3 od 5 za 3 što je odlično obzirom na neke njegove pređašnje brojke, a za Vanju se moraju praviti akcije za 3 i isključivo da je takav igrač on sam sebi da stvori poziciju za 3 vrlo teško. Dakle Vanje je po meni bek ap plej koji ulazi sa klupe i daje određene šuteve za 3 i mora se pohvaliti da je poboljšao ulaz tj više ga koristi.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.566
Reaction score
1.614
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Velika pobjeda juce. Odgledao sam kraj prvog, i citavo drugo poluvrijeme.
Renfro odmah pokazao kvalitet u oba pravca. Prodor, asistencije, kos, odbrana, fizicko stanje odlicno.

Borba za plej of se nastavlja. Mi potencijalno za 2 nedelje mozemo dijeliti drugo mjesto.
Buducnost i Mega bjeze po pobjedu, a oba tima igraju sa Cedevitom.
Mega u sl kolu, Buducnost ipak u onom tamo. Preracunao sam se. Svakako nam je Mega prvi takmac.

U svakom slucaju, borba do kraja, podrska! Svaka cast nasim navijacima juce u Ljubljani.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.796
Reaction score
55.901
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ste ludi da opet pocinjete sa Vanjom... poredite ga sa Bogdanom..

Pa vidite uz koje igrace i trenere se razvijao Bogdan i onda uporedite uz koje Vanja..

Pa Vanja je nasa prva opcija na poziciji 2 vec 4 godine bez adekvatne saigrace i trenere od kojih bi mogo da uci..

Igra on odlicno, pustite vi te price..
Nije stvar trenera Vanja jednostavno ne poseduje 20 posto Bogdanovog talenta, to pišem od kada je imao 17. A to je na kraju za beka jako bitno. I previše se ocekuje od njega. On nema ni jednu karakteristiku top u njegovoj konkurenciji osim možda blokade u kontri sto je minimalno bitna kategorija.
Ono sto mu zameram je manjak rada na sebi, on sa svojim limitiranostima mora više da radi da bi bio elitni el bek a ima iskustvo igranja sa seniorima za svoje godine preozbiljno sto je njegova prednost.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Nisam hteo da raspravljam, dok se ne zavrsi sezona, ali statisticki gledano Bogdan nije bio nista bolji od Vanje u istom uzrastu..

Vanja Marinkovic, 2018/19 (EC+ABA) v Bogdan Bogdanovic 2013/14 (EL+ABA); obojica 21 godina
mpg: 31.0 v 30.9
ppg: 14.5 v 14.8
sut iz igre na: 2'29'' v 2'15''
2P%: 46% v 44%
3P%: 32% v 35%
eFG%: 46% v 48%
slobodna bacanja na: 7'38'' v 9'54''
FT%: 72% v 74%
rpg: 2.2 v 3.9
apg: 2.7 v 3.7
spg: 0.8 v 1.4
tpg: 2.1 v 2.7
* eFG=effective FG%, pogodjen sut za tri poena se racuna 50% vise nego pogodjen sut za dva poena

izvor: Jana


E sada ti kazes da nije stvar trenera i saigraca, ali tu se ne slazem. Bogdan je bio drugi, a ponekad i treci izbor kod Duleta, tek nakon povrede Lea, a kasnije i Gagija, Bogdanu je data velika uloga u timu.. Mislim da nije talenat toliki problem koliko je mentalni sklop. Bogdan je uzivao da se druzi sa strancima, uzivao je da se nadmece sa njima a i usput da uci, da ima taj pobednicki mentalitet. Ucio je od starijih, znao je da skida njihove pokrete.. Tu je bio Pavlovic, Gagi, pa i Kinzi, Leo.. da ne nabrajam sve igrace uz koje je Bogdan igrao.. Bogdan je bio takmicar i pobednik.. dok to kod Vanje i dalje ne vidim.. Pogledam i listu igraca uz koje je Vanja igrao zadnjih 4 godina i shvatim da je Bogdan tu imao daleku vecu prednost.. Uz to nama je Vanja prvi igrac na poz 2 vec 3 godine i konstantno mu se namece ogroman pritisak, dok Bogdan nikad nije bio prvi igrac Partizana do playoff-a super lige gde je uradio ono sto je uradio...
Primetno je da Vanja vise radi i da razmislja kakav ce mu biti sledeci potez. Svidja mi se da pocinje da pokazuje i nervozu i da je besan kada pogresi sto mi govori da je svestan da je pogresio i da postoji zelja da se to ispravi.
Ne kazem da ce Vanja dostici nivo Bogdana, jer Bogdan je vec otiso predaleko, ali verujem da moze da bude jedan od glavnih igraca u timu.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.511
Reaction score
41.636
Локација
Žrnov
Prema Vanji me treba biti prestrog u poredjivanju sa Bogdanom iz prostog razloga sto ima veliki hendikep- nije imao ko da ga pridavi kad je bilo potrebno.

A isto tako se, verovatno nesvesno, zaboravlja da je onaj nesrecni pogodak Nolana Smita posledica Bogdanove brljotine (ko je zaboravio, ima youtube, ako ima zivaca, da pogleda i podseti se).
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.796
Reaction score
55.901
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Nisam hteo da raspravljam, dok se ne zavrsi sezona, ali statisticki gledano Bogdan nije bio nista bolji od Vanje u istom uzrastu..

Vanja Marinkovic, 2018/19 (EC+ABA) v Bogdan Bogdanovic 2013/14 (EL+ABA); obojica 21 godina
mpg: 31.0 v 30.9
ppg: 14.5 v 14.8
sut iz igre na: 2'29'' v 2'15''
2P%: 46% v 44%
3P%: 32% v 35%
eFG%: 46% v 48%
slobodna bacanja na: 7'38'' v 9'54''
FT%: 72% v 74%
rpg: 2.2 v 3.9
apg: 2.7 v 3.7
spg: 0.8 v 1.4
tpg: 2.1 v 2.7
* eFG=effective FG%, pogodjen sut za tri poena se racuna 50% vise nego pogodjen sut za dva poena

izvor: Jana


E sada ti kazes da nije stvar trenera i saigraca, ali tu se ne slazem. Bogdan je bio drugi, a ponekad i treci izbor kod Duleta, tek nakon povrede Lea, a kasnije i Gagija, Bogdanu je data velika uloga u timu.. Mislim da nije talenat toliki problem koliko je mentalni sklop. Bogdan je uzivao da se druzi sa strancima, uzivao je da se nadmece sa njima a i usput da uci, da ima taj pobednicki mentalitet. Ucio je od starijih, znao je da skida njihove pokrete.. Tu je bio Pavlovic, Gagi, pa i Kinzi, Leo.. da ne nabrajam sve igrace uz koje je Bogdan igrao.. Bogdan je bio takmicar i pobednik.. dok to kod Vanje i dalje ne vidim.. Pogledam i listu igraca uz koje je Vanja igrao zadnjih 4 godina i shvatim da je Bogdan tu imao daleku vecu prednost.. Uz to nama je Vanja prvi igrac na poz 2 vec 3 godine i konstantno mu se namece ogroman pritisak, dok Bogdan nikad nije bio prvi igrac Partizana do playoff-a super lige gde je uradio ono sto je uradio...
Primetno je da Vanja vise radi i da razmislja kakav ce mu biti sledeci potez. Svidja mi se da pocinje da pokazuje i nervozu i da je besan kada pogresi sto mi govori da je svestan da je pogresio i da postoji zelja da se to ispravi.
Ne kazem da ce Vanja dostici nivo Bogdana, jer Bogdan je vec otiso predaleko, ali verujem da moze da bude jedan od glavnih igraca u timu.
Statistikama ja mogu iščupati da je Andric u jednom periodu karijere bio bolji od ne znam koga u istom jer je mlad počeo da igra. Tako je svojevremeno i Mancineli bio ultra talenat jer je počeo da igra sa 16 u skiperu. Ta statistika je bezvredna jer koja je to Bogdanova a koja Vanjina profi sezona? Vanjin jedini superkvalitet je sto je jako rano ušao u seniore.
Poenta takvih igrača je sto su isti sa 17 i 25.
Tu nema statistike BB ko god poznaje košarku ja sam to ovde pisao videlo se u juniorima šta je ono. Kada ga je dohvatio DV ja sam znao šta će biti, iskreno očekivao sam i više.
Vanja za 3 života sa boljim trenerima i boljim saigračima ne može da bude pola BB. Zašto pa zato sto sve sto on zna je veštački, naučeno. Jedan Bogdanov krosovser, šut sa kapice iz naskoka on ne može da iz imitira iz 100 pokušaja. To nije ništa loše to je stvar talenta. Problem Vanje je sto je on drugorazredni talenat koji je silom prilika odnosno sistematskim urušavanjem KKP zalicio na prvorazredni.
Nema tu trenera i saigrača koji te sa 18 godina mogu naučiti da vodis loptu. To je već gotovo možeš da poboljšaš ne možeš da naučiš. On je ista dimenzija igrača kao i pre 4 godine. Tu nema statistike ko zna košarku to vidi. Jednostavno BB je pogresna meta za poredjenje. Samo ziherasi poput Dzikica koji je forsirao Cvetkovića i Miljenovica naspram njega i Vlade koji je forsirao jebenog Klobucara to nisu prihvatili.
Kao sto rekoh premalo prosečnih i iznad prosečnih karakteristika ima pa da kažeš e ovo će unaprediti i biti vrhunski. Vanja može da nagruva šut da mu Mehanika bude konstantna, odbranu da igra više nogama, i ulaz da se ne zalece nego da se prilagodi situaciji. I to je to sa svim tim da digne kolko god može on će biti gori od Bogdana sa 21, a pitanje je i dal će moći sve to da digne na isti nivo.
Manite se statistika, poredjenje je totalno neosnovano, njih dvojica dodirnih tacaka nemaju. Ali to nije ništa loše, poredjenje je loše. Isto kao sto ne porediš jednog Bogdana sa Kobijem jer su bekovi i odrasli u evropi pa je automatski Bogdan loš.
Jedino njima dvojici zajednicko je Partizan i pozicija donekle, a ni taj Partizan nije isti.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.975
Reaction score
22.059
Posto je jasno da nije madjionicar poput BB, on tehniku suta mora da dovede do savrsenstva, a ne kao prethodnih godina kada mu je izbacaj i polozaj tela bio potpuno drugaciji kada sutira za 2 i za 3. Ove godine to izgleda dosta bolje.
Jedan je od onih igraca kojima iskreno zelim vrhunsku karijeru i nakon Partizana, ali mi nekako nije to to da ode bez da je osvojio ABA ligu.
Kad vec ne mozemo da zadrzimo igrace sa sampionskim mentalitetom, daj da ih barem stvorimo pa da nam se vrate jednog dana.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Nema tu trenera i saigrača koji te sa 18 godina mogu naučiti da vodis loptu. To je već gotovo možeš da poboljšaš ne možeš da naučiš.

Ko danas se secam kako je Bogdan izgledao kada je dobio ulogu playa posle povrede Lea.. Ono je bio uzas, jer nije umeo da prevede loptu preko pola. Laganim presingom je gubio lopte i ball handling mu je bio bas bas los. Takodje se secam i Gagija kada je presao u Partizan. Njegove kretnje na pocetku su bili kao da je bio robot, kasnije smo dobili igraca koji je lagano mogo da proturi loptu kroz noge i da se probije izmedju dva igraca kao neka jegulja. Treningom sve sve isrpavlja i nadogradjuje. Talentom se te stvari samo ubrzavaju..

Daj Vanji da dve godine igra uz Pavlovica, Gagija, Kinzija, Tepica, Lovernja, Bertansa, Lea naravno uz Duletovu komandu, pa tek onda da vidimo kakav ce biti njegov dril.
Vanja je kao saigrace ima Milutinovica, Edicu, Ratkovicu.. uz to vodili su ga Bozic, Dzikic, Canak..

okej je da nema talenat kao Bogdan, ali reci da nije mogo vise da uspe...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.796
Reaction score
55.901
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ne pričamo o prevodjenju lopte nego o vodjenju to su dva odvojena pojma. Loptu je znao da prevede i Pera Bozic ali nije znao da je vodi, i ima obrnutih slučajeva. On je dečko imao vrhunski ball handling od 16e godine video je svako ko ga je gledao dva puta u mladjim kategorijama. Prevodjenje preko pola je DV radio da bi mogao da se fizički nosi sa protivnikom i pritiskom jer tu se vežba snaga u kontaktu ( treba preko 5 sekundi izdržati pritisak bez bloka). Pri tome uopšte nije bio nešto loš u tome u jednoj utakmici u areni je imao problema posle je bio skroz ok.
Gagi je kod Mute znao da strpa po 20 poena. Imao je problem sa prelaskom u novu sredinu el klub ali nismo ucili starog psa novim trikovima. Visok dribling je ostao njegov tm samo ga je bolje na vežbao o tome i pričam.
Daj Vanji da dve godine igra uz Pavlovica, Gagija, Kinzija, Tepica, Lovernja, Bertansa, Lea naravno uz Duletovu komandu, pa tek onda da vidimo kakav ce biti njegov dril.
Isti, samo malo pametniji.
Njegova prednost je sto nije igrao sa njima duži period jer bi igrao 5 minuta po utakmici. Tom logikom bi Aljosa Mitrovic i Sinovec trebalo da budu igrači...
Ja ne mogu da verujem da mi vodimo ovu raspravu. Svako sa malo poznavanja košarke vidi sa su njih dvojica 2 sveta.
Šta je sledeće poredjenje Drobnjaka i Djekica?
 
Последња измена:

SpejsNigrutin

Makedonče
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Kada djekna bude imao slicne brojke kao Drobnjak mozda..
Jesu dva sveta razlicita i Vanja nikad nece biti Bogdan.. ali za neke stvari necu popustiti ma koliko oni zvucili van svake kosarkaske logike i pameti.
Vanja i sa svim svojim manama je jedan od vodecih igraca ovog Partizana. Da li je mogo da bude bolji igrac da je imao bolje saigrace i trenere nikad necemo saznati. Da li ce postati bolji igrac uz dobrog trenera znacemo kroz par meseci..

Ali reci da ce zauvek ostati prosek za igraca od 21/22 godine je stvar koju ne prihvatam lako, ma koliko Vanja bio netalentovan..
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.796
Reaction score
55.901
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ok Gagić i Drobnjak.
Pa ček kad im se porede brojke onda je nebitno u kom su Partizanu ali kad lamentiramo nad zlohudom sudbinom jadnog Vanje sto nije učio od boljih onda je bitno koji je Partizan.
Da ne budem vulgaran ali pokazatelj stanja Partizana i jesu njegove brojke. U onom Partizanu iz 2012/13 igrao bi duplo manje.
Ali opet to nije ništa loše , ja sam već napisao da on može da bude el bek ako bude radio na sebi, samo je can svake pameti poredjenje sa BB to nije stvar statistike, od kada je krenuo taj hajp oko njega sa 17 mislim da je elementarno nepoznavanje košarke uporediti ih. Nemaju ni jednu košarkašku stvar zajednicku. A razlika u talentu je klasna i to je fakat.
I opet nije pljuvanje niti kritika, samo nisu za poredjenje a tek su suluda “branjenja” Vanje izvlačenjem nekih statistika. BB je u prvoj seniorskoj sezoni imao previše godina, al šta da mu radiš...
Vanju može da izvuče Trinkijeri, ali ko sto Radošević koga sam ja obožavao ne može da bude PSD tako ne može ni Vanja da bude BB i tu nema uslova, saigrača, trenera halejeve komete, binga, vucica ni trampa koji su na to mogli da utiču.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.975
Reaction score
22.059
Pa i poenta je da on moze vise, ali to njegovo "vise" nije na Bogdanov nacin nego na njegov. On bi otprilike bio naprednija verzija onog sto gledamo danas, dakle bez ishitrenih suteva i nepotrebnog jurcanja, sa vise pogodaka i energije, ali to je otprilike to. Nikada ne bi mogao da ima tu sirinu kao BB da nikad ne znas sta ce da uradi. To je 85% talenat a 15% tako sto se provede 16 sati dnevno ispod obruca.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Moj je problem sto ga ovde branim tako sto ga provlacim kroz Bogdanove statistike.
Kada sam postavio statistiku par postova iznad nije mi bila namera da poredim njegovu igru sa onim sto je igrao Bogdan. Cilj mi je bio da kazem da je Vanja donosio za tim slicno kao i Bogdan u svojim godinama, naravno tu mislim na poene, skokove, ass, procente.. nacin na koji uticu na igru je totalno razlican i tu se daleko razlikuju. Bogdan je imao daleko bolje saigrace i onda njegove lose partije i greske su cesto znali da budu ispravene od strane drugih igraca. Vanja nema previse taj luksuz, on je prva ili druga napadacka opcija i od njega se trazi da bude konstantan. Sto i sam kazes, da je imao bolje saigrace mozda i ne bi toliko igrao, ali to sto sada isporucuje pravi ga da bude jedan od kljucnih igraca ovog tima.
Cesto kad krenu ovakve diskusuje i pomene se Vanja onda zbog mog nedovoljnog poznavanja kosarke, cesto sam primoran da koristim neka poredjenja kako bih iskazao svoje misljenje. Budem nepotrebno uvucen u neke dublje analize koje sam zapocnem, ali u totalnom drugom kontekstu i onda to sto pricam deluje konfuzno.
Ja se slazem sa tvojim zadnjim postom i u glavnom to mi je bila poenta..
Do sledece rasprave Stojance :ziveli
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.368
Reaction score
6.533
Локација
Novi Sad
Kako ga slovenacki komentator oslovljava sa Renfroj, eto da mu pozelim, Renfroje brko, da nastavis kako si poceo.. popunio je jednu prazninu I dobro nam je legao.

Imamo jos praznina za popunjavanje...
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.808
Reaction score
2.621
Локација
CyberSpace
...................................................
Ja ne mogu da verujem da mi vodimo ovu raspravu. Svako sa malo poznavanja košarke vidi sa su njih dvojica 2 sveta.
..........................................

svako, osim određenog člana koji već nekoliko puta "baca" ovakve "koske" pa onda ispadne da oko nje kidate ti i @SpejsNigrutin a obojica, zajedno sa većinom Foruma ( uključujem tu i sebe), se u osnovi slažete na tu određenu temu
prošli put sam moderaciji skrenuo pažnju na slične stvari sa strane pomenutog ali nije ništa urađeno oko toga, osim što je isti zauzvrat prozivao ovde kako treba banovati one koji brane da se iznosi "različito mišljenje"
e pa evo sad, po milioniti put pljuvanje Vanje Marinkovića i poređenje sa Bogdanom, nakon što je milion i jedan put objašnjeno da nisu i nikad neće biti isti tip igrača ( šta će postići i jedan i drugi ostaje da se vidi, nikom nije zapisano u zvezdama, dobiće ono za šta se sami izbore)

i izvinite na off-u, morao sam, prebacite ovo gde treba ako nije za ovu temu...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top