Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Nikos

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
228
Reaction score
828
Локација
Novi Sad
Imam osećaj da će pudla da inicira neki incident ne bi li se utakmica odlozila,da se ovi njihovi penzosi oporave.
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Logicno razmisljanje, znajuci na sta je sve sposoban, ali mi u nasim uslovima smo navikli da razmisljamo neracionalno jer se neracionalne stvari desavaju. Za derbi uvek ima snage, pogotovo kada je za pehar. Ne bi me cudilo da je ovo sve neka vrsta spinovanja da se dokaze kako su KKP ljudi u savezu koji nije hteo da izadje u susret crveno belim gmazovima. :)
Arapi, Rusi, pomoc drzave.....
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.067
Reaction score
18.310
Ko od njihovih zna šta je derbi... Naše je Novica pelcovao, ima da grizu ko da su odrasli na jugu xD
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.387
Reaction score
37.841
Kakav crni derbi? Zar ne igramo protiv FMP-a, ILR-a... 'bem li ga kako se danas zovu.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Danas od starta da grizu i da gaze govna . Jaka odbrana i trofej je nas :partizan-fan::pfc:
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Nadam se da ce neko to da izreze lepo Krki npr, tesko za objasniti.
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.940
Reaction score
7.364
Локација
Banja Luka
JEBACEMO IM, STA!?

"godinama prete, godinama seru"
Juris PARTIZANE!

PIIISAAAJ PO SIROTINJI! STA SAM REKO JEBEM TI KOLJE

edit. dva posta zaredom ne znam jel kaznjivo. Prastaj krsta ti
 

Brabas

Početnik
Учлањен(а)
10.06.2016
Порука
184
Reaction score
279
Edin i Kole, pičke zvane "prosudite sami", ej, ščepao ga za ruku pri šutu i bune se, da nije Beron ubacivao ona ludila od šuteva ne bi mogli ni da pomisle na pobedu. Da smo izgubili, ne bih se pozivao na sudije već na gluposti u napadu i izgubljene lopte.
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Bije me tako neki dobar osjecaj da ne smijem ni napisati sta predosjecam.
Idemo momci odigrajte kako znate i umijete, a rezultat nece izostati.
Hvala Trinki sto si nam vratio dobro poljuljanu vjeru u Partizan.
Gazi kurvu!!

Edit: Po meni je kljuc zaustaviti Reglanda na pocetku i time povecati minutazu staroj musteriji Fici.
Beron je krava koja da 20 litara mlijeka i prospe sve to jednim potezom. Kurac od igraca.
Svaka čast na analizi Berona.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top