Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.037
Reaction score
26.179
Локација
ante portas
Nekad čovek treba biti
nemoj Ćoki suze liti
priznaj poraz i ne plači
od tebe smo sada jači
....:partizan-fan::šal
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.094
Reaction score
15.830
Локација
Храм фудбала
Jaramazu decku dovoljno pet dana da podigne trofej :D
Sta ce tek biti za mjesec i kusur.
Timska hemija je kljuc ove pobjede i osvojenog trofeja. Ginu momci jedni za druge.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.759
Reaction score
6.304
Kakvo vece. Ko je mogao da dodje do Nisa a nije kajace se vecno. Lagano bi ih rutinirali da nije bilo berona i davidovca. Ladno su njih dvojica dali skoro 10 trojki i to vecinu preko ruku.
Ima li negde faul u napadu koji nije svirao Belosevoc nego im dao dva bacanja. Kad smo vec kod sudijskih kradja.
Nikad vise grobara u cairu. Da nema ove glupe podele obrisali bi sa ciganima patos u navijanju. Ovako su morali igraci da uzimaju mikrofon da bi zagrmelo kako treba.
Jos jedno bravo za celu crno belu familiju:pfc::p
 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
757
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Zgražen okupacijom lože kssa od strane ljutih partizana i ne pozivanjem u istu istinskih legendi Mileta Lisice i Zufera Avdije kao i ne sviranjem faula nad njegovim kućnim ljubimcem u trenucima kad je bio na braniku Kosova, braneći kućni prag Djenke Prvovenčanog, precednik kk diva idea fmp radnički ilirija basketa saziva konferenciju za štampu gde exel tabelom dokazuje da je Drobnjak bio u autu, da je vreme isteklo, da je Nikitović lagao da kao to u životu nije video, da gepek ne služi samo za prevoz kupusa, da beli medvedi nisu izumrli već se gaje u komšiluku, da Vesna nije besna već prava srbska domaćica...
Nastavak u sledećem broju...
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe
Malo klasike

A sad malo ozbiljno.

Trinkijev najveci trenerski pecat u ovoj ekipi je pobednicki mentalitet i vracanje nakon minusa. Kad su musavi preokrenuli bio bih ubedjen u poraz da je neko drugi trener bio, ovako smo ih preokrenuli i mogli rutinirat da ovi nisu pogadjali nemoguce suteve za tri.

Na 1:08 oni su preuzeli vodjstvo, a mi pobedili na kraju. Ovo je nesto sto je do skora delovalo nemoguce.

Aj pa se gledamo u EL na jesen :D
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
I sa tri frakcije je bilo odvaljivanje nad ujedinjenim ciganima. Nisam bio u Nišu, u navijačkoj sam penziji, ali... bar preko tv-a tako zvučalo.
 

MV23

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
638
Reaction score
272
Локација
Crna Gora
Bravo Partizane, bravo Andrea, bravo momci, narocito Renfro, Dzok i Novica!!!

Pored trofeja, najveci dobitak je Novica.

Sad dvije sedmice rada i priprema, bice ovo ludo do kraja sezone.
 

Brabas

Početnik
Учлањен(а)
10.06.2016
Порука
184
Reaction score
279
Sada razmišljam, moraće da poginu da nas dobiju u sledećem meču ne bi li povratili samopouzdanje a kada bi nas dobili to bi značilo da idu na nas u Play off-u i eto opet situacije da im se tresu kolena. Treba ih tući u svakoj prilici, rastemo i nadam se da ćemo porasti dovoljno da već ove godine osvojimo titulu u Aba ligi.
 
  • Like
Reactions: Pop

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Upravo sam stigao sa tekme. Malo ostao duze...
Evo par utisaka.
Kakav smo mi tim covece! Novica je i dalje doktor kosarke za sve igrace u ABA ligi. Renfroe pokazan zasto je doveden, samo jos Marcus to da shvati i da pocne da sipa. Vanja se probudio. Lejndejl.. Aj iskreno, ko je ovo ocekivao? :)
Vidi se da su momci pre svega drugari, braca, prijatelji, a tek onda saigraci. Ko je nekad igrao kosarku, kapira sta to znaci. Bacanje po podu, guranje, ma sve.
Trinkijeri. NAKLON DO PODA! Covek i kad pizdi i kad ne ide i kad ,,udje voda u usi" - on ,,vodi" utakmicu. Daje savete, zove akcije. Ma trenercina. U nekom narednom obracanju cu pisati sta sam cuo od trenera kadeta o njegovim treninzima, a bogami imam dosta i o mladjim kategorijama (izvinjavam se za offtopic, ali najavljuju bolje dane). Hvala Covicu sto je doveo Tomica da mu skoluje sina.
Navijaci. Mucno mi je da pisem uopste o tome. Mislim da su prvi put cigani bili ,,vidljivi" u Nisu. Ljudi, resavajte probleme van tribine, na tribini neka grmi. Rece neko, da su bili ujedinjeni, au majko moja... Morali bi da traze nove investitore da renoviraju Cair jer bi se srusio.
Na kraju - SVAKA CAST NA NOVOM, ODBRANJENOM TROFEJU. Dace Bog da uzmemo ABU i pocnemo da kopamo raku ciganima, tj. fmp-a
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.163
Reaction score
14.491
Локација
Brdo Banovo
Partizane, bravo, bravo, bravoooo...crno beli bravo bravo!
Nis je crno beli grad. Razjedinjeni, rascepkani i zavadjeni grobari su za navijace privatnog porodicnog kluba pojam podrske i vernosti. Pun gas Partizanu.
Stavljaj tacku na limeni ultra svet.

Lendejl jos jednom i vise nego koncentrisan na samom kraju utakmice, zavrsnica njegova. Tokom utakmice i brljavi, poslednjih par minuta, bez greske, vec u kontinuitetu. Bravo bre.
Trinkijari, zabarski smekeru, postajes im iritantan, jos malo i bices novi remetilacki faktor u srpskoj kosarci.
Novice, ziv NAM bio, privilegija je imati te!

nusknvP

p.s. covicu, razmisli sistemski o jos jednom klubu u istom rangu takmicenja. Samo transparetno( ga pusi)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top