Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Ja to pricam odavno...Mnogi govore kako ne treba da gledamo sudije, nego da igramo nasu igru kako treba jer od nas sve zavisi...Evo vec ko zna koja po redu utakmica kao dokaz da to nije moguce...Sta vise igraci treba da urade da bi pobedili? Pogledajte statistiku svi vi objektivni pa mi kazite...Msm navlacenja ima svuda, u svakom sportu, da se ne lazemo...Ali to je mozda najvise 55:45 procenata u korist jedne ekipe...Ovo ovde kod nas, to ni Hitler ne bi radio...Ja bih pevao od srece kad bi takvi procenti bili i u nasim duelima...
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.937
Reaction score
3.028
Odžo je već u drugom minutu trebao imati tri lične samo na konto nepropiano postavlje og bloka,ali.meni je slika večeri tehnička Renfrou posle trojke.Kad kod im priđemo egal sudije odrade svoj posao.Lakat čovića mladjeg je za direktno isključenje a ne za faul Nikolića.Nemam živaca da sad pišem o više detalja koji su odlučili ovo večeras,besan sam kao ris,toliko da sam u jednom trenutku hteo da se zaputim u halu i redom bezbolkom delim pravdu.
Ne bio vam cigani u koži onog momenta kada nam samo jednu ruku odrešite.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
"Partizan ne dozvoljava da njegovi igrači i treneri budu izloženi stvarima koje nemaju veze sa sportom i učiniće sve da ih od skandala poput večerašnje utakmice zaštiti! Već ujutru imamo sastanak na kojem ćemo najozbiljnije razmotriti ima li poente nastaviti učešće u KLS",

Napisao Ostoja na svom Tviter nalogu.


Ne treba ovo igrati i tacka. Samo gubimo zivce i umaramo se nepotrebno. Ko ih jebe. Nek igraju cigani veliko srbi sa svojom filijalom.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Nemamo mi Bogdana i Duleta sad u timu da im se najebu majke, nama igraju ovi sto sade drvece sa Vesicem... pustite ta Ostojina sranja i navodne pretnje, to nek prodaje malo glupljim... kako jebeno ne moze da shvati da to ne prolazi kod nas?
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
"Partizan ne dozvoljava da njegovi igrači i treneri budu izloženi stvarima koje nemaju veze sa sportom i učiniće sve da ih od skandala poput večerašnje utakmice zaštiti! Već ujutru imamo sastanak na kojem ćemo najozbiljnije razmotriti ima li poente nastaviti učešće u KLS",

Napisao Ostoja na svom Tviter nalogu.


Ne treba ovo igrati i tacka. Samo gubimo zivce i umaramo se nepotrebno. Ko ih jebe. Nek igraju cigani veliko srbi sa svojom filijalom.

Kakvo bre istupanje, da ne igramo?! Kao grčki cigani?! Jebeš to! Nismo znali da će da kradu?! Pa jel smo juče rođeni?! Ostoja puši kurac! Bolje sredi normalno suđenje umesto što sereš po tviteru!


Mi smo navikli na sudijske krađe!

Izađite u sledećoj tekmi i pobite govna! Izginite za svaku loptu i volećemo vas kao i vaše prethodnike!

SVI U PIONIR!

P.S. Osim tebe Gagiću. Idi sadi sa JKP Zelenilom i Vesićem.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ostoja ima ozbiljnog PR savetnika, nekog eksperta za krizni PR. On sam nije sposoban da ovo napiše, da zalaje, al sa ne probudi komšiluk, da ga čuju samo budni.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.291
Reaction score
18.483
Локација
Kej Republika
Sto je Dule zdravlje narusio i ugrozio? Protiv kakve gamadi se borio, dobro je i ziv.
Vreme pokazuje sa kojim zlom mi imamo posla. Zlo koje je sve vece i vece.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Е јебига... шта друго рећи...

Napisao si ti još i više sreće sledeće sezone, pa sam se jedva suzdržao da ne dobijem bananu, ali si (ne)srećom obrisao taj deo...

E moji grobari. U dobu postmodernizma, nesigurnosti, ambivalentnosti, kada stvari bivaju lišene bilo kakvog značenja i sve je relativno, izgleda da postoje oni među nama koji su zaboravili šta znači princip života nazvan "partizanština".

Jebaćemo im majku cigansku. Na čelu sa onim fašističkim bolesnikom na čelu države(da, nazvao sam te fašistom, duvaj mi kurac). Ukoliko ne uspemo u tome ovaj put, nema veze. Naša borba protiv najvećeg otpada koji je ikada kročilo ovom planetom ne staje posle ove finalne serije. Svako ko sebe smatra navijačem Partizana, ima moralnu obavezu da se suprostavlja svemu onom što oni predstavljaju na svakom koraku. Vidimo se u Pioniru
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.623
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Što se tiče sportskog dela, mi smo ove utakmice izgubili prošle i pretprošle sezone. Nas dobija fmp petorka koja nas je dobijala prethodne 2 sezone, ni Rivers ni Beron nego jebeni Dobrić. Naučili su kako se pobeđuje Partizan i sad nemaju strah. Veliki je problem to što imaju fmp i što im se to dozvoljava.
A i na stranu sudije pitanje je i psihe pojedinaca, da je Dobrić uvek na ničijoj lopti, to je sramotan pristup.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.466
Reaction score
2.240
Najlosija varijanta je da se ne odigra nastavak finalne serije, sve to stoji da smo pokradjeni da je sudjenje bilo kriminalno i da sve sto kaze pudla to se i spovede. Neko jedva ceka bojkot finalne serije, kazne paricne i jos neka za klub, zato Ostoja ako si u mogucnosti da dobijes tu kartu za igre u evroligu i ako mozes da zadrzis italijana i pride da se selektira jaka i snazna ekipa za narednu sezonu koja ce da parira ekipi pudle rsio si poso. Mada smatram da jos nije sve gotovo ima do kraja jos da se igra sve ce ove nepravde jednog dana da se naplate daj boze d to bude sto pre.
 

nikola1970

Grobarčina
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
1.003
Reaction score
2.069
Локација
BGD
Slažem se sa Stojančetom, svaki derbi nas useru jebeni Davidovac i Dobrić, niko od skupih stranaca, samo ova dva retarda.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top