Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.885
Reaction score
11.033
Нама не треба Тринкијери или неко друго инстант решење. Нама је потребан неко ко ће наредних година бити у клубу и ко ће направити систем.

Ми се нажалост још увек проналазимо, а већи је проблем што ни не знамо шта хоћемо. Помаци се свакако виде кроз Минића у стручном штабу, или Вучуревића у млађим категоријама.

Од Дулета смо имали Божића, Муту, Џикића и сад Чанка. Променили смо четири тренера и сваки од њих је имао неку своју идеју. И највећи лаици виде да су нпр Мутина и Чанкова филозофија потпуно супротне. Хајде лепо да седнемо и да се договоримо какав Партизан хоћемо да правимо. Ратнички са кидањем у одбрани и малим бројем поена, или неки run&gun Партизан, или нешто треће. Па онда према томе да нађемо тренера, да га истрпимо и фурамо тај Партизан који смо изабрали, а не да сваке сезоне мењамо стил игре и тренера.

Чанак је испао господин са великим Г.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Da se pridružim željama Nenadu Čanku za sve najbolje u budućem periodu.
Da je jedini krivac, nije, par igrača izlazi iz povrede, ovaj povređen, ovaj nespreman, par njih se ne sastavlja sa životom, a ne sa loptom i parketom, jbg, to nam je sada.

Konkretno o utakmici ne mogu...

Daj i Trinkijerija ako može, nemoj samo Kesar i slična kompanija da dolazi.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
Pocinjati utakmicu, cak I drugo poluvreme toliko minuta drzati u isto vreme u petorci: Pejdza,
Vanju,
Pecarskog i
Lendejla..
Taman dodjemo sebi nakon njihovog vodsktva, preokrenemo na 30:24, on opet uvede fantasticnu cetvorku I oni dodju na 30-40 cini mi se.. Mag.
pa Canak ovo ako nije prodao onda je trebao ostavku dati pre nego sto je seo na klupu, neverovatno! Canak je razigrao njihove igrace.
Drugo, koja je logika da ide Canak a da ostaje Loncar?
Jankovic dosao juce a danas je bio pola ekipe na terenu, eto kakva smo ekipa.
Zao mi je Nikolica..
Vanja I Sani - nikad nista na zalost.
Lendejl dodji kod mene na nba 2k19 mani ti njih tamo oni bisu samo neku odbranu igrali, dodji da perjamo trojke bre.. bruka.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Canak je ispao sve ono sto Miroslav Djukic nije. Evidentno je bilo da nije spremio ekipu kako treba. Cuo sam neke price da je privatno napravio sebi haos od zivota i da ne moze maksimalno da se posveti Partizanu. Ovako je najpostenije.Hvala Nenade. Ova ekipa je nacrtana za Saleta Djordjevica, nadam se Miloju, ne bih se smorio ako dodje Trinkijeri ali realnost je neki Kesar, Lukajic...jbg
 

Nema1

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2018
Порука
154
Reaction score
175
Локација
Novi Sad
I klub mora jasno da se izjasni šta je cilj ove sezone a ne da na kraju friziraju ciljeve prema ostvarenom rezultatu. Reci glasno cilj pa da znamo da li se sa ciljem kluba slažemo ili ne? Ako se slažemo da vidimo na kraju da li je ostvaren ili ne? Čak ni ovde ne mogu prepoznati šta bi nama trebao biti zadovoljavajući cilj? Za sve u Partizanu je cilj uvek bio samo jedan. Razumem da je uprava degradirala cilj al mi nije jasno kako samo mi to tako odjednom prihvatili da je uspeh ući među 4
Da se razumemo, ne govorim o krajnjem rezultatu ili ljubavi. Reč je o ciljevima pre svake sezone. Ovde nije reč ni o mladima ni o starima. Nije reč o budućnosti već o svakoj sezoni koja je u toku. Nema više u modernom sportu pravimo ekipu "za budućnost". Igrači ne ostaju u klubu po sili zakona do 27 godine kao nekad. Možeš imati ugovor i na 5 godina sa igračem ko smo mi ili (bilo koji klub na svetu) da nekom uskratimo bolju zaradu.
Poenta je u tome da ti jednako ako ne i više para treba da napraviš i zadržiš igrača nego da kupiš gotovog za novo ABA titule. Svako ko ove godine odskoči sledeće godine odlazi, naročito ako se ABA ne osvoji a igrača traži neki Evrolige. Ranije smo bez para i nalazili i zadržavali ograde bar sezonu više samo zato što smo igrali EL... Ako nemaš jasan cilj da osvojiš onda nikada i ne osvajaš. Ovom klincima treba usaditi makar i poluistinu da su došli u KK Partizan jer se napada titula, jer su šampioni. JBT niko da se digne na šut kada je igra u rasulu. Lopta iz ruke u ruku kao vruć krompir. Zašto? Zato što im niko ne priča da su najbolji da su favoriti čak i kada znamo da nisu.Brate da se pobiješ i nikom ništa ne priznaš. Mi nismo bili najbolji ni kada smo osvajali EL Jos igrali u gostima celu sezonu. Dobili smo jer smo ubedili ekipu da možemo pobediti i bolje od sebe uvek kada damo 120% i kada nikome ne priznajemo da je bolji. Dugovi, pare šta to nas treba da zanima, pa u celoj Evropi svi duguju a samo se nama potencira ta tema. 20 godina mi nemamo para i isto toliko godina nismo dočekali sezonu sa ekipom od one prošle. Eventualno bi nekoga zalepili evroligom i to je to. Ugovor na dve ili tri godine služi tome da se uzme obeštećenje. Ako nisi u stanju da podigneš platu traženim igračima nema šanse da ćeš ih zadržati da ti oni ostaju nezadovoljni. Počeo sam da pizdim još pre sezone zbog senzacija po novinama kako dolaze novi Đorđevići lično pa kad pročitaš ispod naslova skontaš da pišu o juniorima a ne pojačanjima za prvi tim. Dobar junior ne znači još ni da će ikada zaigrati u prvom timu a kamoli da će biti lider istog. Početak ove sezone i dalje mi ostavlja nadu da nije ni blizu gotova priča naročito ako dođe barem dobar ako ne odličan trener. Tešim sebe da još uvek može da se eksplodira ali je činjenica da smo na ivici - može biti od sjaja do očaja i obrnuto. Kako će se prelomiti ostaje da vidimo. Neki su me vređali pre početka sezone uspeo sam da popijem i ban do početka - zasluženo. Bio sa veći pesimista i prilično jadan od muke. Ova ekipa je uspela da ne ubaci u optimizam ali će biti jebeno teško. Teško, ali sta? Opet ni sam ne znam na šta ciljamo i prema kome da se merimo ako nas i Zadar iz kanala prebije kući? Struka je čudo, možda se preporodimo pa nam svima skoče apetiti - pre svega klubu i igračima pa onda i nama.
 

Akila6

Grobar
Учлањен(а)
29.07.2018
Порука
212
Reaction score
126
Локација
Kragujevac
Canak je pravi partizanovac i zao mi je sto nije uradio vise kao trener. Ipak je osvojio kup, posle tri sezone bez trofeja, a ne treba zaboraviti u kakvoj smo se finansijskoj situaciji nalazili, pa ni danas nije ništa bolje.
Pokazao je da ima i obraza i hrabrosti da podnese ostavku kad treba. Nadam se da ce sro pre naci novi angažman i da ce se kao mnogo iskusniji trener vratiti kod nas.

A igra protiv Zadra je bila ocajna. Mi nemamo odbranu, nema zone 3-2, pa su ovi jadnici pogadjali trojke kao ludi. Lendejl pocinke jako da me nervira. Cim je dosao pomislio sam da je losa ideja da američki centar je bele puti, da nije dovoljno fizički jak da izgura protivnika u reketu. Na prvim utakmicama i nije tsko lose delovao u napadu, ali ie u odbrani ocajan. Sinoc je bio beskoristan. Braun je mogao da dobije sansu, ali dobro nadam se da ce bar on biti veliko pojacanje.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.950
Reaction score
27.028
@Nema1
Nema sta da se klub izjasnjava o ciljevima ove sezone.
Ostoja je krajem prosle godine izjavio da je cilj prosle sezone titula u Srbiji, a ove u aba ligi i povratak u el. Taj njegov intervju mozes lako naci. Titulu u Srbiji nismo uzeli, a kako stvari stoje u ovoj sezoni, i PO je nedostizan. Od najavljenih ciljeva, ostvareno je...nista.
Sledeci potez Ostoje? Neka pogleda pod Canak. Tako to rade Gospoda i Partizanovci.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Nikakvi pomoćni treneri, nikakvi stranci, nikakvi treneri menadžerskih klubova.
A kad će Kecman da ode?

Realno je da nemamo rešenje.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.103
Reaction score
15.877
Локација
Храм фудбала
Od svih kandidata koji su do sada pusteni u opticaj meni se Trinkijeri najvise dopada.
Ima tu neku ludacku energiju, koja nam je u ovom trenutku preko potrebna.
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Počinje utakmica, ciganski komentator ne želi da ćuti dok ide "Da volim crno-bele", pa ipak negde na pola pesme kapira da nikog ne zanima šta priča. Šalovi, ljudi u crno-belom, kao u nekom filmu od pre deset ili nešto više godina. Prvi napad KKP obećava. Pa ne znam ni ja više gde, počinje neki raspad, sa tribina se čuje više pesama, ne oseća se zajednička energija, kod igrača kreće nervoza, nemaju oslonac, nemaju "vetar u leđa". Onaj priključak do -7, navijanje, opet podseća na nešto...
Da se ne lažemo, ko god da dođe, a da je iskreni navijač Partizana, zna gde dolazi i u kakvim uslovima, i svakom će biti izuzetno teško da radi.
Ali ako bi trener bio S. Đorđević, mislim da ne bi smelo tako da se postupa sa njim. Može čović da se nakrade, može psiho da stavlja svoje ljude gde god oće, mogu sudije da sviraju tehničke ili faul u napadu kada to nisu, ali kada prekoputa sebe imaju S.Đorđevića, pitanje je mogu li dozvoliti sebi da rade takve stvari u toj meri, jer što ih više rade ispadaju smešniji i gluplji (u svom pogledu sebe), dok u slučaju nekog"prosečnog" ili "ispodprosečnog" trenerskog imena osećaju se moćno i sposobno. To je neko moje mišljenje, i zato mislim da je S. Đorđević fantastično rešenje, i to na duže staze, ali mislim da realno to da se desi kao što je realno bilo da Krespo dođe 2007. u PFC.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.512
Reaction score
23.431
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Pa oni pljuju jednog Željka Obradovića, a da neće Đorđevića, posle par konferencija, čerečili bi ga svi mediji kao i Duleta, samo ako bi rekao nešto što ne odgovara njihovom viđenju stvarnosti.

Ljudi bez morala, principa, obraza, dno društva.

Nažalost, i predsednik našeg kluba spada u tu grupu.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
igraci su nam jeftini, koliko para toliko muzike. Osim Zagorca koji je trenutno jedini kompletan kosarkas koga imamo i vidi se na sta lici kad on ne igra. Od pocetka sezone pricam da nemamo bar dvojicu koji imaju 15-20 poena u rukama i koji uzimaju odgovornost kad skripi, nasa nerealna ocekivanja su drugi par rukava. Ostoja je lazov, nema tu sta da se objasnjava i prica.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.051
Reaction score
26.237
Локација
ante portas
Iskreno voleo bih Trinkijerija za trenera.
Kao prvo nije mačka u džaku već proveren evroligaški trener.
Kao drugo čovek je perfekcionista u svom poslu.
Kao treće ima taj neki sistem kao Dule brze rotacije igrača na terenu i vrlo dobro prati situaciju dok utakmica teče dakle nije slepac koji će difoltu da pravi izmene već oseća utakmice i prati tok.
Tako da često pravi hokejaške izmene.
Dakle aktivan je celu utakmicu.

Nadam se da će nas zaobići Kesar ,V.Jovanović i treneri tog tipa.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.627
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Pustiti Čanka da bi se doveo još jedan trener početnik, ili bivši pomoćni, pogotovo upitnih ljudskih kvaliteta, je suludo.
Sada ako se pojelo govno u obzir sme da dođe samo iskusan trener koji zna znanje i može i mladima da ga prenese.
Čanak se poneo kao izuzetan gospodin i Partizanovac, iako gro krivice za ovo stanje i nije njegovo. Bolje bi bilo da se porazmisli ko je odgovoran za Pejdža i Lendejla.
Oni su i dalje najveći problem i onaj kojih je doveo, a njih dvojica ako ne daj im ga bože proigraju kod drugog trenera znači da su bušili, polomiti im kičme na treningu i šutnuti u albaniju pa tamo nek buše trenera.
Skandiranje protiv Čanka, košarkaška publika :puke:
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
877
Reaction score
2.721
Локација
Beograd
Uvek sam smatrao da čovek u svom životu ima jako mali broj situacija gde može iskonski da pokaže kakva je osoba. Te situacije razlikuju velike od malih ljudi. Juče je Nenad Čanak pokazao, ne samo nama, već i mnogim "legendama" našeg Partizana kako se klub voli bezuslovno! Gospodin Čanak, veran do smrti Partizanu! :respect

Komentarisanje utakmice je suvišno u ovom trenutku.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.765
Reaction score
6.369
Ja ne vidim razlog za toliko dizanje u nebesa Canka. Svaka mu cast za osvojeni kup ali takodje mora se priznati da ne jos zelen za ono sto treba Kk. Da nije dao ostavku bio bi verovatno otpusten. To sto su neki pre njega imali obraz djon ne znaci da sad treba padati u nesvest sto otisao posle 5 poraza zaredom.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top