Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Skadar

Početnik
Учлањен(а)
08.08.2018
Порука
17
Reaction score
20
Локација
Beograd
Na put nisu posli ni Tadic ni N. Tanaskovic, pa se namece zakljucak da ce oni verovatno na prekomandu u Mladost...ako ja dobro shvatam. Valjda ce situacija sa cetvorkom biti resena u dogledno vreme, ali da li neko ima info sta je sa pricom da ce se mozda dovoditi dvojka ili je to ostalo na tome da nije sigurno i da ce se jos videti kroz pripreme? Inace, ocekujem da od ove 4 utakmice u spaniji dobijemo 1 ili 2 i da polako dizemo formu i da budemo pravi eventualno za onaj super kup abe. Sto se mene tice mislim da sve ide svojim tokom i da ce kako sezona odmice biti sce bolje i bolje...
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
I dobro je sto su ga vratili u SAD (Komancija) ,ako su videli da ne valja ,nema razloga dovoditi stranca koji ne pravi razliku.Ja se i dalje nadam pojacanjima na poziciji 4 i 2.
P.S. Dzoni43 hvala za ovaj klip sa Vesinim potezima.Ahhh kad se setim kako je ginuo svaki put za sveti grb,a bogami znao je da zapne i trojku sa 7+ metara.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Moji linkovi su za turnir

8.9.
(18:00) Tecnyconta Zaragoza - Partizan Belgrado
9.9.
(19:15) Iberostar Tenerife - Partizan Belgrado

Za veceras jos uvek nisam nista nasao.. Na jedno mesto pise da tekma pocinje od 17-00, na drugo od 20-30.. :confused-smiley-013:
 

rasimPFC

Grobar
Учлањен(а)
09.12.2008
Порука
560
Reaction score
1.673
Локација
Vranje
ljudi jel danas 8. septembar?
Ivinjavam se,vidim da ima i 6-tog tekma.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija

kovac

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2008
Порука
418
Reaction score
524
Prva utakmica je večeras od 20:15. Ljudi iz Baskonije kažu da neće biti prenosa.

Što se tiče turnira, biće i na zvaničnom Youtube kanalu ACB lige. Za sada su sigurne dve utakmice, kaže Tegi da je moguće da igramo i treću. Na kraju igramo i prijateljsku sa Barsom, za prenos se za sada ne zna.

Zvanični Youtube kanal ACB lige -> https://www.youtube.com/user/acbcom
 

sprars

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
175
Reaction score
191
Локација
Loznica - West Coast of the Serbia
pomereno je izgleda, prvo je na sajtu rezultati.com pisalo da mec pocinje u 17h a onda su i oni promenili i sada stoji 20:15h... nadam se da ce biti prenosa :confused:
 

kovac

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2008
Порука
418
Reaction score
524
Nije ni onaj protiv Barselone.
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Kako bi lepo bilo da nam tau keramika-kaha-baskonija opet bude okidac za resetanja i na regionalnom i na evropskom nivou. Posle te sezone smo bili sve ucestaliji i jaci....
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top