Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.402
Reaction score
4.413
Jbg zamalo... da su mi pre tekme ponudili bilo koju pobedu bio bih zadovoljan... ovako promasen zicer za bolju kos razliku... smor... bravo za igru tima!
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Jebemu majku, mogli smo imati 4-0 :D

Ali samo da je spusti u koš ili zakuca, on od tablu bangavac.

Ali pobeda u gostima posle onog prošle nedelje, sjajno.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.884
Reaction score
7.980
Ritas vodi u Berliny 16 razlike u 3.cetvrtini
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.810
Zicer koji će nas koštati prolaska!

Ne znam... ekipa smo koja redovna prokocka vostvo od 8-12 razlike za minut...

Promašujemo mnogo zicera, ne koristimo kontre tri na jedan...

Sve u svemu, večeras sam za nijansu više zadovoljan nego nezadovoljan, ali promašaj Jankovića me dotukao.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Mislio sam pre meca da ce nas na iskustvo dobiti, tako da sam samom pobedom presrecan. Ekipa igra sve bolje i bolje samo se setite gde smo bili u decembru.

Idemo dalje, sledeca je Mega pa redom.
 

MV23

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
638
Reaction score
272
Локација
Crna Gora
Janković :banghead: pa je li moguće jb da ti jb..... Očajan je cijelu utakmiu i još i ovo sjebe, pi

Bravo za pobjedu, bravo za Trinkija :clap

Nadam se da će Ritas da sjebe Albu tako da će ova koš razlika sa Monakom da ima manji značaj, a da Ritas sjebemo u Pioniru po dobrom starom običaju iz Duletovog vremena
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
Pobedili ali izgubili kos razliku.
Kakva je ona igra bila u zadnjoj cetvrtini lebac ti jebem criple fight sa obe strane. :icon-eek:
Imam osecaj da ce u nasoj grupi na kraju dana svi da imamo po dve pobede i dva poraza pa nek se spremi Ritas za guzenje u Pioniru.
Pobeda se pise jebes razliku teraj dalje sledeca je mega frizura.
 

Petar Bozovic

Grobar
Учлањен(а)
14.06.2017
Порука
342
Reaction score
108
Samo jedno pitanje, ako završe svi sa 3/3 skorom, gleda se koš razlika ukupna?
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Najverovatnije ce sve ekipe imati po 2-2 posle ovog kola. Micsmo slabiji od Monaka u krugu. Ritas kuci drvnemo, u to ne sumnjam. E sad, Alba ako se razigra znaju da budu opasni ako branimo razliku. Svakako idemo svuda na pobedu. Sto se nas tice, mi gledamo sebe a krajickom oka navijamo Monako da ih ubija redom. Mogli smo vec da prodjemo u top 8. Da mo jaci od Monaka, samo bi se sa Albom klali, Ritas uopste ne razmisljam da mozemo da pomislimo da izgubimo. U krugu nas troje bitno je da budemo jaci od nekoga, a bi bio Monako.

Stvara se sampionski tim svakako, neka se paze SVI!

PS...Pejdz potpisao na 2 godine. Ako ne uzmemo EC ove, uzimamo sledece. Zivi bili pa videli.
 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
757
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Ja bih mu se odmah zahvalio, zicer, krv ti jebem, ja takve pogadjam 100 od 100 vezanih očiju, kakav amaterizam.
Pokrili su nas dobro tu zadnju akciju, Vanja, nemam reči, imaš 4 sekunde ti se odlučiješ na šut, amaterizam, ovaj promašuje zicer, nemam reči, stvarno nemam reči.
Bravo za pobedu, ne znam, glupost je sastavni deo sporta, mi je ponekad imamo isuviše, imali smo šansu, ako zbog ovog izvisimo, amaterizam, jednom rečju.
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.002
Reaction score
3.736
Локација
Usro se Jankela, bacio loptu na obruč kao da je keru bacio kosku. Šteta, zaslužili smo da dobijemo ove sa 5 razlike. Idemo dalje.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Zicer koji će nas koštati prolaska!
.

Ne mora da znaci..mi smo do veceras razmisljali u pravcu da imamo bolji medjusobni skor sa Monakom racunajuci da ce Alba lagano da dobije Ritas medjutim tamo je totalno obrnuto za sada i voleo bih da tako ostane. U tom slucaju ako dobijemo Ritas sto je realno nama onda zadnja utakmica protiv Albe je bitna i razlika sa njom..ostaje naravno zal za zicerom ali mi ne bi bili Partizan kad ne bi islo nesto uz onu stvar kad imamo otvorene karte..

Svaka cast ekipi na pobedi odigrali su sjajno i borbeno..najbitnije je da je pobeda i da i dalje imamo sanse za prolaz..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top