Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

kovac

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2008
Порука
418
Reaction score
524
Tegi javlja da igramo bez Zagorca i Nikolića ceo turnir. Jaramaz je licenciran.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Ako je verovati medijima, ništa od pasoša za ciganskog odžovića, i naravno već su počeli naslovi kako oni ne prave malverzacije i kako će igrati bez par stranaca, poštenjačine...
Ne mogu da se otmem utisku da smo ispali izuzetno naivni oko ove priče sa pasošem za Pejdža, preko noći (p)ostasmo veći prevaranti od njih, kao i da mi sve ovo nekako možda čak liči i na pripremu oduzimanja trofeja kupa (u slučaju da do njega ponovo dođemo) administrativnim putem... jer govna i njihova pohlepa a pre svega mrznja prema nama ne znaju za granice...
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Pa ček. Ako Ali ne ide koj nam moj trebalo da registrujemo Pejdža?
Da bi mogli da vodimo Gegića???
Jaka mu muda, mogli smo i bez njega...
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Pre svega su glupa pravila. Omogući 6 stranaca u ekipi, ako ima domaćih talenata imaće prostora sigurno. Nije baš da imamo 5 ekstra talenata svake sezone, dok ovi Miškovi igraju po Španiji, Italiji...
Isto važi i za fudbal, ali to je druga tema.
A da je sraman potez ovo davanje državljanstva bilo kom igraču koji nije 3 godine kod nas, jeste.
 
  • Like
Reactions: Zex

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Sta se opterecujete glupostima. Kad im Markus natrpa muda u usta nece se vise niko ni secati pasosa itd...

Dosta je bilo moralisanja, svaku priliku iskoristiti da sjebemo cigane. Ne zanima me kako, makar im se neko ispisao u lonac corbe prije utakmice pa nek crkne stoka...

To pravilo sa strancima nema nikakvu vrednost i snagu, kad svako moze da dobije pasos za dan ako treba. Sve je to suplja prica u fazonu eto mi drzimo do nase kosarke i do domacih igraca. pravimo neki sistem itd. A sa druge strane covic krsi statut KSS kako hoce, radi kakve hoce malverzacije i niko nista. Serem se i od grobara sto sad nesto pizde zbog Markusa i pasosa, kad su ovi sredjivali (P) enisa nije se niko nasao da pisne u javnosti pa makar i na drustvenoj mrezi. Eventualno Tegelija i niko drugi.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.915
Reaction score
21.626
Stvarno steta za Alija, jedan od najkonstantnijih, jos je i ruku namestio u poslednje vreme
 

maslinka

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
516
Reaction score
400
Локација
Na travi JNA
Poruka za cigane koji obitavaju ovde i spijuniraju, karamo vas ganferi u Nisu Kup je NAS!!!
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.662
Reaction score
2.826
Локација
Humska ulica
Ako je verovati medijima, ništa od pasoša za ciganskog odžovića, i naravno već su počeli naslovi kako oni ne prave malverzacije i kako će igrati bez par stranaca, poštenjačine...
Ne mogu da se otmem utisku da smo ispali izuzetno naivni oko ove priče sa pasošem za Pejdža, preko noći (p)ostasmo veći prevaranti od njih, kao i da mi sve ovo nekako možda čak liči i na pripremu oduzimanja trofeja kupa (u slučaju da do njega ponovo dođemo) administrativnim putem... jer govna i njihova pohlepa a pre svega mrznja prema nama ne znaju za granice...

Svaki put kad krenu da moralisu i jedu govna samo treba da im spomenemo jedno ime "Dilan Enis".Govna ciganska :angry-smiley-002:
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.750
Reaction score
6.268
Kakav je taj Novi Pazar? Ima li neko neku info?
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
Trenutno sam mislio prvenstveno na Nikolica, on je dusa ekipe.
Zagorac nam je falio na pocetku sezone, kad mu je Gagic razvalio nos. Sad je svejedno, igrao ne igrao, isto je...
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
Kako god, steta je za Nikolica, bice zajebano bez njega u kupu, mnogo ce nam faliti...Mozda ga Gegic u tom odnosu i borbenosti dostojno odmeni.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.758
Reaction score
19.336
Локација
Nickname
Kakav je taj Novi Pazar? Ima li neko neku info?

Veoma nezgodna ekipa za KLS pojam, gotovo sigurno će imati lepu podršku navijača u Nišu.
Očigledno da su uložene lepe pare jer su za 2 sezone preskočili 2 ranga i sada su 3. u KLS ispred OKK Bg, Tamiša, Zlatibora koji je prošle sezone igrao KRK sa Partizanom.
Ali sigurno neće biti nekih većih problema danas.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.371
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Статус
Затворена за писање одговора.
Top