Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Sta se opterecujete glupostima. Kad im Markus natrpa muda u usta nece se vise niko ni secati pasosa itd...

Dosta je bilo moralisanja, svaku priliku iskoristiti da sjebemo cigane. Ne zanima me kako, makar im se neko ispisao u lonac corbe prije utakmice pa nek crkne stoka...

To pravilo sa strancima nema nikakvu vrednost i snagu, kad svako moze da dobije pasos za dan ako treba. Sve je to suplja prica u fazonu eto mi drzimo do nase kosarke i do domacih igraca. pravimo neki sistem itd. A sa druge strane covic krsi statut KSS kako hoce, radi kakve hoce malverzacije i niko nista. Serem se i od grobara sto sad nesto pizde zbog Markusa i pasosa, kad su ovi sredjivali (P) enisa nije se niko nasao da pisne u javnosti pa makar i na drustvenoj mrezi. Eventualno Tegelija i niko drugi.

Žao mi je iskreno ljudi koji misle da od zakona i propisa treba da pravimo parodiju.
 

Madjionicar42

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
107
Reaction score
111
O ovome se trebalo pisati davno, sad je kasno. I nema poente. Nije ovde u pitanju mi ili govna, vec zakon Republike Srbije. Oni su davali pasose mnogo vise nego mi, u oba sporta, pa opet nikom nista, kao sto ni sad nece biti. Ovo je realno postala praksa, svidjalo se to nama ili ne..
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Dobro, praksa.
Sumiraj na kraju šta smo postigli.

Osim toga da smo ispali magarci jer na kraju cigani neće ni uraditi to za njihovog igrača, pa će spinovati kako smo uradili to za nekog (bez da nam treba), a oni se eto muče sa domaćim igračima i razvijaju jebenog borišu simanića.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.758
Reaction score
19.336
Локација
Nickname
Žgadjani počeli da pune pelene, plaše se da se Novica na kupu "ne povampiri" :D A nije počelo ni ¼ finale.
Šta ti je strah čoveče...
 

Pam Pam

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
107
Reaction score
364
Dobro, praksa.
Sumiraj na kraju šta smo postigli.

Osim toga da smo ispali magarci jer na kraju cigani neće ni uraditi to za njihovog igrača, pa će spinovati kako smo uradili to za nekog (bez da nam treba), a oni se eto muče sa domaćim igračima i razvijaju jebenog borišu simanića.

nije da nisu hteli, već su zeznuli nešto oko papirologije i zeznulu sami sebe.
Pisao Tegi (ovog puta na instagramu)
 

Nikola R

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
135
Reaction score
19
Veoma nezgodna ekipa za KLS pojam, gotovo sigurno će imati lepu podršku navijača u Nišu.
Očigledno da su uložene lepe pare jer su za 2 sezone preskočili 2 ranga i sada su 3. u KLS ispred OKK Bg, Tamiša, Zlatibora koji je prošle sezone igrao KRK sa Partizanom.
Ali sigurno neće biti nekih većih problema danas.
Nece nam oni praviti veliki problem.
Imaju onog Krstica (ex Mega) sto se svojevremeno pominjao kao nase pojacanje, i ganci Nesovic.
Generalno su domacinska ekipa.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Žao mi je iskreno ljudi koji misle da od zakona i propisa treba da pravimo parodiju.

Meni je zao sto su zakon i propisi takvi kakvi jesu bez pravne snage, pa se od njih moze napraviti parodija. Kao sto je i statut KSS zajedno sa ovakvim pravilima obezvredjen od strane mordorske pudlice. Drzavljanstvo nije nesto sto se moze kupiti na trafici. Izdaje ga drzava Srbija.

Da bi se prevazisle ovakve situacije treba regulisati odnos izmedju KSS i drzave za slucajeve kad profesionalni kosarkas podnose zahtjev za srpsko drzavljanstvo. A to je sad neka druga prica.

@Madjionicar42 kazes "oni su davali pasose" pa ko oni? haha drzava izdaje pasos, sama obezvredjuje svoje propise ovakim slucajevima, kao i u mnogim drugim situacijama. Posto Srbija nije pravna drzava, to nije nista cudno. Slozit cemo se svi.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.360
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ja ne znam koga vi zajebavate.
Cuj kurce drzava.
Država je sns.
Da bi ti ovako neki idiotizam prosao moras biti sns i ljudsko govno.
KKPu je proslo kao sto je prolazilo covicu ranije...
A ova pravdanja samo pokazuju koliko parola nismo isti nema veze s vezom ocigledno.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.744
Reaction score
29.580
Локација
Beograd
Pa da smo baš potpuno isti - i nismo...
Ne sporim da se neke sličnosti javljaju, ali dovoljno je pogledati koliko vredi njihov K.K. u milionima evra a koliko naš?
Kako oni ,,regulišu,, dugovanja K.K. C.Zvezda (putem zaleđavanja, zamrzavanja, FMP-a), a kako mi?
Kako oni kad im se ćefne da im VK bude najjači u Evropi nađu pare za to, a kako mi?
I ima još nekih klubova (u drugim sportovima) gde se oni nekako uvek bolje ,,snađu,, za pare i državne sponzore nego mi...
U kom to klubu ili sportu smo mi privilegovaniji ili bar u istoj situaciji, a da ne kažem u boljoj, nego oni?
Državna mezimica...
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
^Pre bih rekla konkubina, jbg, nije je zajahao samo onaj što nije bio na vlasti, bar dosad... Sorry za off...
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Veoma nezgodna ekipa za KLS pojam, gotovo sigurno će imati lepu podršku navijača u Nišu.
Očigledno da su uložene lepe pare jer su za 2 sezone preskočili 2 ranga i sada su 3. u KLS ispred OKK Bg, Tamiša, Zlatibora koji je prošle sezone igrao KRK sa Partizanom.
Ali sigurno neće biti nekih većih problema danas.
Nisu ulozene velike pare, nego su se oslonili na dobrog trenera i njegove zelje oko igrackog kadra. Nesovic je penzioner. Taj Krstic koji je najbolji igrac lige igra za 2000 mesecno sa opcijom da izadje iz ugovora kad god hoce...
Ofanzivno i mogu da urade nesto, imaju dosta igraca sa dobrim sutem, cesto vrte pik, ne forsiraju samo Krstica. Radonjic i Vujovic su zajebani iz senke. Fora je sto njhovi centri Vujovic i Hadzifejzovic apsolutno nista nece moci da odbrane unutra tako da ocekujem da ih igrac utakmice bude N. Jankovic ili Gagic. Cak Novica i S. Jankovic isto mogu ozbiljne probleme da im naprave, nemaju ni mase ni visine unutra.

Nece imati ni neku vecu podrsku, ljudi koji vode KK nisu kao oni koji su nekad vodili FK, drze situaciju pod kontrolom. 200 ljudi max.

Dobijamo lagano.
 

kovac

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2008
Порука
418
Reaction score
524
Tegi potvrdio da Nikolić i Zagorac ne igraju ceo turnir. Večeras ne igra ni S Janković zbog zuba.
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Ja ne znam koga vi zajebavate.
Cuj kurce drzava.
Država je sns.
Da bi ti ovako neki idiotizam prosao moras biti sns i ljudsko govno.
KKPu je proslo kao sto je prolazilo covicu ranije...
A ova pravdanja samo pokazuju koliko parola nismo isti nema veze s vezom ocigledno.

Sve više ličimo na njih pa se nadam da ovaj pada uskoro sa vlasti i da svako ko ima veze sa SNS gubi iz naših klubova pa neka ne odemo u EL ni narednih 5 godina. Ima nešto i u časti, Boga mi. Kada su hteli da privatizuju Hajduk iz Splita "Torcida" samo što nije podigla revoluciju, a mi bi se prodali za jedan ili dva trofej?!
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.758
Reaction score
19.336
Локација
Nickname
Nisu ulozene velike pare, nego su se oslonili na dobrog trenera i njegove zelje oko igrackog kadra. Nesovic je penzioner. Taj Krstic koji je najbolji igrac lige igra za 2000 mesecno sa opcijom da izadje iz ugovora kad god hoce...
Ofanzivno i mogu da urade nesto, imaju dosta igraca sa dobrim sutem, cesto vrte pik, ne forsiraju samo Krstica. Radonjic i Vujovic su zajebani iz senke. Fora je sto njhovi centri Vujovic i Hadzifejzovic apsolutno nista nece moci da odbrane unutra tako da ocekujem da ih igrac utakmice bude N. Jankovic ili Gagic. Cak Novica i S. Jankovic isto mogu ozbiljne probleme da im naprave, nemaju ni mase ni visine unutra.

Nece imati ni neku vecu podrsku, ljudi koji vode KK nisu kao oni koji su nekad vodili FK, drze situaciju pod kontrolom. 200 ljudi max.

Dobijamo lagano.
Gledao sam ih 2 puta ove sezone, kao što reče neko iznad domaćinska su ekipa.
A inače imaju svoje navijače i u gostima i nisu ni malo košarkaški navijači.
Svakako ovo smo dobili već na poluvremenu.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Voli stoka da nabija po 30 razlike pa eto ti :)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top