Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.239
Reaction score
2.811
Bravo bre! Kup je nas! Iako smo igrali ne bas najbolje, opet nam je Andrea vratio vratio pouzdanje da i kad tako igramo dobijamo.
 
  • Like
Reactions: Oki

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.913
,,Filipe!''
,,Coach, ako stave nekog visokog, necu moci da ga prebacim."
:D:D:D:buhaha:buhaha:buhaha

Gazi. Da se ponovo navikavaju. Trofej je trofej, ali mozda i bitniji mec treceg. Treba ponoviti ovakav ishod. Bice tesko.
:napred-partizan:
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.065
Reaction score
18.297
JEBI!!!!! Kakvu divlju kosarku igraju govna... Zgazili smo ih! Bravo TRINKI, BRAVO MOMCI!

GOVNA su sutnula oko 35 trojki, to dovoljno govori kolko smo im jebali mater odbranom!

CRNO-BELI BRAVO BRAVOOOOOO!
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Bravo momci ...to je to ...koliko znači trener u košarci ?!

Za mene je utisak posebno ostavio čovićev isprdak ,na poslednjem tajm autu....ovaj njohov trener započinje da objašnjava neku akciju,a ovaj mu kaže...ne ne , to ne može.....i ovaj odustaje.......hahhaahahahahahahah
Jebe ga visina na tatu hahahahaha da je visok na mamu mozda bi i pokusao hehehe
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.346
Reaction score
37.586
Odgovorno tvrdim da nije bio faul:

Untitled.png

Majmunima je u prirodi da vise sa grane. Sledeći put ga povuci za bananu, ukusnije je. :D

Kengur dobio utakmicu, odlična partija, Renfro tata, bravo momci, puni kučku. :clap:partizan-fan:
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Šta bi tek bilo da su ispali od Dinamika, kao što je trebalo? :)

Inače, moram da priznam da sam se smijao kad sam gledao Lendejla kad je pričao kako je došao u Partizan kako bi išao stopama Aleksa Marića i jednog dana bio kao on. Iako se njih dvojica ne mogu porediti po tipu igre i fizičkim predizpozicijama, drago mi je što, kako se čini, nisam bio u pravu.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

KUP...JE.....NAS....BAGRO......CIGANSKAA!!!

OZBILJNA...KOSARKA...GOSPODINA...TRINKIJERIJA.....CIGANI...POGADJALI...SAMO...PREKO...RUKE.


KOSARKA....SE...VRACA....KUCI...!!!!!


(P.S.....ne...radi...mi...space....)

:D

Tripla...Kruna!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top