Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Nadam se da od suspenzije nema nista ali ako cemo realno Gagic je zasluzio.
Kolko god te pudlicini igraci nervirali onako se ne ponasaju igraci KKP, bar ne na terenu.
Zaslužio je da ga Andrea udavi, ali suspenziju?

@Matke22 ja sam mislio da ako krenemo da udvajamo Odža ostaje prostor za bekove da krenu sa prangijanjem. Odžo jeste ogroman, ali nema toliko poena u rukama kao njihovi stranci spolja. Ali svejedno, šta god da bude plan, reciklaža!
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.270
Reaction score
18.329
Локација
Kej Republika
U vreme nase dominacije sto u ABA sto u domacici, nasa jedina prednost nad cigankom je bio trener. Svi ostali "parametri" su isli na njihovu vodenicu. Slicna situacija je i sada, donekle slicna, vreme ce pokazati.

Naravno ima i ona da je Vlada Jovanovic plodio Karija Pesica. Jebem li ga, kosarka je to.

Da nam igraci budu na 200% motivacije i 150% mogucnosti i nema zime. Prvi put posle duzeg vremena ja ne vidim prednost domaceg terena. Kod njih pozoriste, kod nas 14 razlicitih horova.

Kad ce vec ta subota???
 

Nebraska

Početnik
Учлањен(а)
19.05.2018
Порука
18
Reaction score
12
Локација
Zrenjanin
Sve snage usredsrediti na eliminaciju limene ciganske sekte, pa igracima ne treba veci motiv od svega sto se prethodno desilo i desava....
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.915
Reaction score
21.626
На свим живим порталима је била вест
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Jos dan i po samo. Trema lagana cele nedelje, veceras se pojacava. Govno coravo laje na sve strane,mi cutimo i radimo, nadam se da cemo biti maksimalno našpanovani i najuigraniji od pocetka sezone. Da daju 100 odsto pa za sta bude dovoljno, kako je krenula ova sezona i u kojem je pravcu isla ja sam vec i sada zadovoljan ,a verujem da cemo biti jos zadovoljniji za dve nedelje.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ne mogu dočekati derbi i početak plej ofa.. Musavci se već tresu da l ćemo ući u halu i da l smo uspeli doći do karata. Koliko je samo bitna ova prva utakmica da je dobijemo da našu domaću igramo rasterećenije i samim tim rešimo u dve. Bilo kako bilo nadam se da će Renfro, Lendejl odigrati svoje a da će Zagorac i Novica biti x faktori ovog plej ofa. Vanja i Pejdž ovo su utakmice gde treba da natrpate koš i pokažete da li ste za nešto više. Pudlica već kmeči po medijima a nadam se da će uskoro još jače kmečati.
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Javor jedan od arbitara...ne sluti na dobro
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Derbi sa tkz ugasenom zvezdom koja je u stvari fmp a fmp je radnicki basket Novi Sad, hvatate se za svaku rec. Iscekujem ga cele godine, konacno igramo nesto sto se zove kosarka, a da l cu drzavnu kurvetinu na celu sa iskompleksiranim patuljkom pusacu kurca svake vlasti nazvati zvezda, fmp, ilr, radnicki, diva svejedno mi je samo da dobijemo.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ubise me na svakoj temi, prolazim kroz forumsko vatreno krstenje :D
Novice odrzi im bukvicu pred derbi, napali ih do maksimuma. Bacajte se za svaku loptu, svaki duel svaka nicija lopta da se udje sa 100 posto. Sut ce nas valjda posluziti pogotovo sto prizivam Vanju i Pejdza da udju napaljeno da ga natrpaju u ovoj plej of seriji pa da pojedem sva govna sto sam tokom godine za njih dvojicu pricao. :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top