Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ne mogu doći sebi i dalje. Sudije nas poklaše, nije džabe pudlica gostovao po pinku hepiju i ostlaim naprednim govnarskim televizijama. Da li neko može da nabroji sve situacije gde su perfidno navlačili. I dalje verujem da možemo da ih dobijemo i preokrenemo, Pejdžu smanjiti minutažu, raduje što je Zagorac dao bitnu trojku koliko god to možda zvučalo nebitno al pokazuje da se vraća, Vanji džabe ovo večeras ako ne bude nastavio tako i u 2. Pokaži taj kvalitet i u sledeću subotu, nek proradi inat u tebi seti se šta si pričao za Bogdana kako je povređen izašao i strpao im 30 poena seti se i natrpaj ih drago mi je što si konačno izašao iz neke anemije i da proslavljaš onako trojke znam da treba na kraju da se slavi al kod njega je druga priča konačno je to proradilo nešto kod njega ajde sad Vanja pokaži daj da pojedem govna što sam pričao kritikovao te demantuj nas sve! Moramo mnogo bolje ući u utakmicu imamo te prazne minute na početku ne možemo se sastavljati i opet preokrenemo minus 11 i umesto na plus 8 plus 10 da igramo duže napade da umrtvimo igru mi se ispucavamo za 3 Nikolić, onda brze napade neke radimo daj polako umrtvi igru stani malo. Ima vremena da se sve ispravi pokazali ste da se možete nositi sa njima, Berona bolje čuvati. Muški i hrabro ući u sledeću pa šta Bog da. Jača mora mnogo jača odbrana kako nam se čović šeta kroz odbranu ja ne mogu verovati. Čoviću pičko plakaćeš po svim televizijama ja se nadam za 2 nedelje! vučiću pederčino nakaradna napuši se grobarskog k.... I ovo će se jednom lane zvati.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
Malo nasih je bilo u igri, na sve ovo sudjenje...
Nama je sad glavno oporaviti ekipu tj Renfroa koji se iskidao veceras u oba smera.
Jaramaz slab veceras ali jbg.. borbe je bilo.
Idemo dalje.
Steta jeste ali na sta smo licili protiv zadra I ovo sad je nebo I zemlja.
Pri tome, igramo kosarku naspram onoga sto musavci igraju.
 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
757
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Mi smo jos uvek pod okupacijom, I zemlja I klub, tako da sve osim nase pobede smatram iznenadjenjem. Oni su barem dva puta skuplji tim, imaju logistiku napredne stranke, njihove medije, njihove novce, ono govedo se nije skidalo sa televizije zadnjih nedelju dana, po nama pljuste namerne, nema ko da zastiti klub od spoljnih faktora koji na kraju odnesu prevagu, za par poena ali odnesu prevagu.
Nama u naredne dve tekme treba vise hrabrosti I bezobrazluka, ne da izadjemo da se nadigravamo, nego da izadjemo da pobedimo, danas nas je dobila njihova klupa, to ozbiljnom timu ne sme da se desi.
Mora u meso, braco Grobari, mora to na ivicu noza, ova masinerija se ne dobija na fin nacin, Novica je danas drzao tim u prve dve jer je pokupio sav pritisak na sebe, mora neko da mu se pridruzi, mi ovo mozemo da dobijemo samo na cistu Partizanstinu, bez straha, vise brzih poena I bolje da se brani reket, u jednom trenutku su goveda imala 9 od 10 za dva poena.
Gagicu se treba zahvaliti sto pre, ne gledajuci u proslost samo u zadnje dve utakmice, nama takvi igraci ne trebaju.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
22:26h, jos nema saopstenja iz Zeleznika? Znaci, prihvatljivo im je sudjenje...Pink,Pink, Prva plus, svaku noc svaki dan heppy Maric i Covic Belosevicem zadovoljan.
Velika, velika steta. Stalo im je sve od kosarkasa, ostane ti zadatak samo da sacuvas bazglavo jurcanje polovine kosarkasa i ne uspes. Prilika koja je morala da se iskoristi!
Sad, imamo tih jebenih sedam dana da se priberemo i smislimo odgovor. Produziti seriju i vratiti se kod ovih iskompleksiranih "navijaca".
Iz prve ruke, gledao ih dva sata, to je najnizi talog koji navija za klub kome niko ne moze da zabrani kako ce da se zove.
Za njih su oni specijalci sa kesama urina i pp aparatom pojam kosarkaske publike.
Svom klubu, Covicevom klubu su otpevali ukupno dve pesme. Ostatak vremena su proveli ili pevajuci "kad si bio dete malo" ( valjda je to vrhunac rsb podrske timu) ili se drzeci za glave, neverujuci kako ih sudije "opet kradu". Naravno, javili se i na povredu, izlazak Novice. Onako, gospodski, zvezdaski...

Momci, skupite se kako znate i umete. Nije gotovo!
 

Nema1

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2018
Порука
154
Reaction score
175
Локација
Novi Sad
Nazovite me kako god hocete, ali mi bolje sudjenje od ovog veceras ne mozemo imati.
Ovako losu partiju njihovih stranaca takodje.
Imali smo ogromnu sansu i zasrali smo je tako sto smo pustili covica i davidovca da nas nakantaju.. uz bravure Gagica i Pejdza.
+10000 Слажем се! А суђење је такво јер нам је клуб слаб да се од тога брани. Курац би мој украли од јаког клуба. Остоја да се замисли - Хитно!
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.865
Reaction score
9.920
Sve varijante iz ciganske kuhinje su ispostovane, ne bih o provokacijama, kradji, tecnostima i sl.

Izgubili smo na kraju zbog glupih i neiskusnih poteza i manjka snage za otkidanje ruke. Ukratko manjeg individualnog kvaliteta i krace klupe. Takva je situacija.

Ovde se prica o Davidovcu i Dobricu kao da su totalni indijanci. Da je iko sa petljom i mozgom na ciganskoj klupi, triput vecu minutazu bi imali. Talentovani momci. Bolji od pola onih placenika matorih. Tradicionalno je kod njih kaubojstina, ali kolicina ulozenih para donosi kakav-takav rezultat. naravno, u obrnutoj situaciji bismo ih dobili stoka razlikom u proseku.

Bitna stvar je da nasi napreduju svakodnevno, da su talentovani i da ce, nadam se, biti na okupu neko vreme. Dobra baza.

I Trinkijeri je vec svestan ko leti na leto.

Ne svidja mi se sujeta da forsira (doduse sve manje) preslabog Pejdza, koji je sve izgubljeniji. Svejedno, daje mu te suteve u zavrsnici. Mozda bi i bilo drugacije kad bi vanja bio konstantniji, imao vise ovakvih utakmica. Mislim da je Trinkijeri svakako resio da Pejdz odlazi na leto. O Gagataru da ne pricam.

Uvek mislim da mozemo da ih dobijemo i ocekujem najbolje, ali nisam optimista. Na 2 dobijene, pri 0:1, uz ovoliku pauzu da njihovi metuzalemi mogu da odmore i Coki da rovari po potrebi.

Treba i Limar da odradi nesto u vezi stvari van terena, nije tu za ukras. Ako mu je dozvoljeno.
 

Nema1

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2018
Порука
154
Reaction score
175
Локација
Novi Sad
И ту добру базу ће да ти клепе новцем из Железника (опет). Следеће године праве "Европски ФМП" тако да се немој превише надати. Ако ову серију не добијемо, видимо се у некој текми сличној овој тек за неких 6 година (опет).
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.865
Reaction score
9.920
Prvo oni nas da dobiju. Nije to gotovo. Daleko od toga. A onda da nadjacaju slicne njima, gledano po muljavinama van terena i parama. Ima dosta do evropske zlezde vol 3.

Ukoliko uspeju da dobiju nas, nisam optimista zbog Dzasmina. Ali van terena ce biti sredjeno :D
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.929
Reaction score
21.683
Јел то из прве руке за европски фмп? Јеботе, 5. пут вечерас шириш дефетизам, ок, нисмо фаворити, али јел има потребе да пишеш као у неком од претходних постова да нема шансе да победимо?
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.937
Reaction score
7.347
Локација
Banja Luka
Oni bolje od ovog ne mogu. sto implicira da cemo im jebati majku majcinu sledecu utakmicu
 

Nema1

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2018
Порука
154
Reaction score
175
Локација
Novi Sad
Играчи и Тринкијери су већ победили. Проблем је у томе што је Остоја изгубио од Човића! Не правим ја европски фмп - зна се ко га прави. Него Остоја да нам се запита мало...
 

jovopartizan

Grobar
Учлањен(а)
22.06.2018
Порука
224
Reaction score
184
Локација
trebinje
Veliku smo šansu propustili večeras...veeeeliku realno... samo jedan poen ,jedno slobodno bacanje... možda istoriska šansa...ipak sam optimist...Dule bi ovo riješio +10 lagano...Bog da ga pomogne !!!
 

jovopartizan

Grobar
Учлањен(а)
22.06.2018
Порука
224
Reaction score
184
Локација
trebinje
Prvo oni nas da dobiju. Nije to gotovo. Daleko od toga. A onda da nadjacaju slicne njima, gledano po muljavinama van terena i parama. Ima dosta do evropske zlezde vol 3.

Ukoliko uspeju da dobiju nas, nisam optimista zbog Dzasmina. Ali van terena ce biti sredjeno :D
Pa njima je samo i bitno da dobiju nas...u el u ovom formatu si u minusu 2 miliona godišnje a pobijediš 5-7 utakmica... poslije 3 kola se opraštaš od top 8....daj mi njih da bijemo,lako ćemo poslije
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
Sta je sa Novicom, ima li ikakve nade da odigra revans? I to nam je jak udarac psigoloski ako on ne bude na terenu.
 

jovopartizan

Grobar
Учлањен(а)
22.06.2018
Порука
224
Reaction score
184
Локација
trebinje
Da ne bude da sad širim defetizam, ali mislim da sam sasvim realan, da li iko misli da u današnjoj ovakvoj Srbiji Partizan može da igra Evroligu? Da se ne zajebavamo... Da se tako nešto desi psiho bi lično streljao...
Može...da smo večeras dali 1 bacanje više i dobijemo ih sledecu na domaćem...onda Cedevita u finalu... može... nismo mi u košarci nedaj Bože Duletov Partizan... nismo lobotomirani gani da to ne vidimo.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Jel moguće da neko napiše da je Trinkijeri zasrao?
Šta je zasrao? To što je uzeo da trenira klub koji je večeras igrao protiv duplo skupljeg tima, koji ima sudije na svojoj strani?

Ja stvarno i pored svih grešaka ne mogu da zamerim bilo kom našem igraču/treneru, jer nije podrazumevano da oni budu šampioni aba lige.

Možda možemo da okrenemo, ali čisto sumnjam.
 

ZM

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
198
Reaction score
686
Izgubili jesmo,sudije navlacile,to je to.Idemo dalje mi smo Partizan.Mene brine ovoliki broj lobotomiranih komentara.Da nas ne daj Boze nije uvatio neki virus iz predgradja
 

bokishoni

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2015
Порука
129
Reaction score
21
Није ми толико што је направио неспортску колико ми је криво што му није ко човек сломио нос него још и кош под неспортском. То може само Гагић...

Ali je zato Zagorcu uspeo slucajno da polomi nos na treningu

Nije on ovo uradio zato sto je neinteligentan, nego zasto je dokazani prodani smrdljivko.Sami smo krivi sto zaboravljamo, ne bi taj prisao blizu Partizana da su stvari postavljene kako treba.

Najvise mi je krivo zbog Zagorca koji bi potpuno vratio samopouzdanje nakon onakvog produzetka, ovaj je i to ukanalio.
gagic.PNG
 

Nema1

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2018
Порука
154
Reaction score
175
Локација
Novi Sad
Јел ико нешто изјавио од наших'? Јел била конференција? Сере ми се од ових "објава" на ФБ - Имали су их 3 у сат времена!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top