Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

vojo.kecman

Početnik
Учлањен(а)
02.08.2018
Порука
29
Reaction score
77
Локација
Topolska 18
Au braćo dal sam gledao goru utakmicu kk Partizana od ove, ne sećam se, nikakav problem izgubiti, ali ovakva igra bez one stvari, to ne mogu da shvatim posle one 4 utakmice egala i osvajanja kupa, nije mi dobro i dalje a sad je skoro 5 ujutru... Voleo bih da sam ko neki ljudi koji ne prate košarku uopšte, ni Partizan, ovako mi se svet srušio...
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Uspesno nocno banovanje jedno pet ili sest GROBARA, jednog mozda nesnadjenog na forumu i jednog covica ultra juniora.
Bas prigodan spisak banovanih GROBARA zbog duzeg jezika i verovatno pritiska koji je presisao 200!
Jako tezak poraz, na nacin koji niko nije ni mogao ni da zamisli, sok i eto normalne reakcije NAVIJACA PARTIZANA.
Psovke, teranje u kurac i napusavanje cigana i onih "prerealnih". Sta je drugo trebalo?!

Bolan poraz, bolna godina/godine u svim sportovima, tuga na tribini i ljudi su dali sebi malo oduska. Bar ovde, bar na taj nacin. Dok je moderacija bila (opravdano?) odsutna.
Sad cemo imati deset dana bez talasanja, kao na Ana forumu...
.......................

Ostoja limare, video si sinoc sve, kako je coviceva rasa docekala tebe i trenera i igrace. Kako je docekala PARTIZAN. Sad si izbliza video najnizi oblik "navijaca"poluprivatnog kluba kome niko ne moze da zabrani kako ce da se zove.

Ako ti kk Partizan nesto znaci, ojacaj ekipu, upravu i stani u gard kurvi. Odmah danas.
Nema vise vremena za strpljenje i cekanje.
Ili to, ili si samo jos jedan ugladjen kurton.
Brzi, jaci, bolji. Na tebi je.

!!!NUSKNVP!!!
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.769
Reaction score
19.398
Локација
Nickname
Није нормално да од 12 играча сви подбаце шутерски, али да кажемо да и таква утакмица мора да се деси једном у сезони
Problem je što nije prva, ovako je bilo i u evrokupu protiv Monaka kući, što se ja sećam, a i dalje sam mamuran. Bilo je još takvih mečeva.
I da, i dalje tvrdim da bi ih izbacili na 3 pobede u finalu.
Ali ne, neki stručnjaci su priželjkivali cigane zbog 2 pobede jer je lakše. Ne znam zašto. Kao da se sve igra u jednom danu pa nemamo kondicije.
Šta smo dobili sa tom trećom tekmom osim bruke. Pa bolje da smo drugu izgubili sa pola koša na individualnu grešku igrača nego ovako.
Ako je nekoga danas sramota da se pojavi na poslu ili da izađe na ulicu, nek se nosi. I ne treba Partizanu takav.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ova govna ako osvoje aba i uđu u EL, će imati još skuplji tim od ovog, a Ostoja ne znam da li će moći i smeti, a znamo da neće ni moći ni smeti da napravi konkurentan tim.
To je najveći problem.

Jednostavno mora da se desi senzacija, da ih iznenadimo i izbacimo iz EL, a mi uđemo da bi se stvari okrenule. Ova serija je bila šansa kakvu nismo imali 5 godina. To me boli.

Ispalo je da sam u pravu da ili dobijamo 2-0 ili gubimo. Onu prvu onako izgubiti, bedak.

Gagić, Stefan Janković, Pejdž bi meni od danas tražili novi klub.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Ocekujem da Rade Zagorac povede ovu ekipu dogodine onako kako je to trebao da ucini ove godine. Ne plasim se kakvu ce cigani ekipu da sklepaju jer oni sada misle da je Tomic trener,tako da i da dodje Kari isto im se hvata. Dovesce Trinkijeri igrace po svojoj meri pa cemo videti gde smo i sta smo. Cestitam igracima i strucnom stabu cak i jebenom SNS Ostoji jer smo vratili nadu i zelju i jer je u par trenutaka ove godine u Pioniru bilo kao nekad. Verujte mi domaci igraci bi i bez para igrali u ovakvom Partizanu koji ide nekud,igraci reprezentativnog kalibra,znam jednog takvog i to je ono sto smo dobili ove godine. Glavu gore ljudi, zlo moze da vodi jedno vreme ali ne i da pobedi.
 

ЖИВОРАД

Доброћудни костур
Учлањен(а)
13.10.2006
Порука
3.018
Reaction score
677
Posle (ne) prospavane noći, utisci se polako sležu. Posle 5 egal utakmica sa milionskim timom FMP-a, do ovoga je moralo doći, jednostavno zakonom velikih brojeva, 'morali' su jednom da nas dobiju ekvivalentno u odnosu na kvalitet. Igrače i trenera neću pljuvati (osim pojedinaca), tužno mi je kad vidim da neki sad Trinkija pljuju a do juče im je bio ravan Gregu Popoviću... Svršavali su kad je Zagor došao sad je 'izdajnik' (jedini izdajnik je broj 41), drkali su na Stefana Jankovića sad je maloumnik, Renfro bio Lebron sad im je bezmudi igrač... Mi grobari smo stoka, kad nam ide, sve hvalimo, kad se desi ovako nešto onda su nam svi krivi... Neću i ne mogu više da se nerviram. Ponosan sam na Trinkija i momke, hteli da priznate ili ne Trinki je izvukao maksimum iz ovog tima.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Gagić, Stefan Janković, Pejdž bi meni od danas tražili novi klub.

Meni to nekako skroz logično posle cele ove avanture zvane ABA 2018-9. Super, uterali smo ciganima sa Jankovićem, probali nekog koledž igrača, probali da oživimo frankenštajna Gagića, možda i nisu loši momci, ali ne vidim zašto bi Andrea hteo da ih ima u timu.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.765
Reaction score
29.648
Локација
Beograd
Pa eto... :icon-rolleyes:

Razmišljao sam da li da napišem nešto pred ovu ,,majstoricu,,...ali rekoh, što da pišem i malerišem, kao da nam je kraj takmičenja, kad ćemo valjda ili možda i do finala ABE i do Evrolige...pa da sačuvam ,,analizu,, za vreme kad stvarno bude kraj...

Ali, eto...kraj ABE je došao sinoć, nismo u finalu, nismo ni u Evroligi i evo moje ,,analize,,:

Hteo sam kao i mnogi da se pred ,,majstoricu,, zahvalim treneru i igračima što su nam vratili nadu da Partizan može tamo gde mu je i mesto, što su uložili mnogo truda i rada, vratili nam osmeh na lice, pobeđivali najjače timove ABE, uzeli i taj kup (i to zna se kome), bili prava pravcata ,,Partizanština,, borili se, ,,šibali se,, kako treba sa ,,ciganima,, terajući njihov visokobudžetski klub da utakmice sa nama igraju na jedan napad, jednu loptu...poslednji napad, poslednju loptu, sudiju Beloševića...
Trinkijeri je bio pametan, elokventan, duhovit, debeo, sve ono što Partizanov trener i treba da bude...
Moram reći i da je Ostoja dao svoj prilog klubu, svejedno ko mu je pisao saopštenja, ali on ih je potpisivao - bila su gospodska, dostojanstvena, s merom, može biti i da su sprečila nekog Beloševića (ili nekog Čovića) da opet uzima stvar u svoje ruke...

Nisam bio jedini koji je ovako mislio i koji je smatrao da čak i ako izgubimo ,,majstoricu,, od zaista kvalitetnijeg rivala sa 20-30 razlike, ni onda nećemo imati šta da zamerimo našima...
Naravno, ni slučajno mi nije padalo na pamet da pominjem naš poraz na Forumu pre utakmice, a naročito ne neki ,,osetniji,,...i ni u najcrnjim snovima nisam pomišljao da se tako nešto može stvarno i desiti...ubeđen sam bio da je nemoguće da se toliko ,,odlepe,, čak i ako nas pobede...
Desetak poena razlike da, 12 možda...više od toga ne...

Ali eto... :icon-rolleyes:

Zaista težak, može se reći i ponižavajući poraz, poremetio je ne samo naše duše, razum i srce, već i to shvatanje da se momcima nema šta zameriti čak i ako izgube sa osetnom razlikom...
Nekako im je sav rad i trud, znoj krv i suze bila samo priprema za ovu utakmicu, a ispalo je da su u nju ušli kao ovca na klanje, kao krava koja daje punu kofu mleka pa sve prospe...
Koliko god da je loše išlo, najveći problem bio je što im se nije videla ona krv u očima, što ni sami nisu verovali da nešto mogu...
Priča o Danteu pala je poprilično u vodu posle našeg izdanja sinoć...
Nije problem ni katastrofalno izgubiti utakmicu ni promašiti 4 bacanja uzastopno - ako si ŠAMPION kojem je ovakav poraz samo lekcija za neku buduću utakmicu...
Dakle, ako ćeš u nekoj sledećoj utakmici pogoditi sva 4 bacanja, bićeš ŠAMPION, ali ako su tvoji dometi da kad je ,,najgušće,, prvi nešto ,,zasereš,, onda...
Neko je Sale Đorđević koji pogađa i pobeđuje kad izgleda da je sve izgubljeno...neko je Dule Vujošević...neko će to možda jednom postati...
Velika je ovo i bitna lekcija i za našeg trenera, više on može da nauči iz ovog teškog poraza od Zvezde, nego od onih naših pobeda nad njima...
Da shvati da je utakmica sa njima RAT. Ne utakmica - RAT. Ništa ni manje ni više od toga.

Moram da vam kažem, bio sam zabrinut posle naših briljantnih saopštenja, konferencija za štampu, atmosfere ovde na Forumu - ,,cigani,, su se ućutali pred meč, a iskustvo me je naučilo da onaj ko ,,visoko leti,, pred derbi i mnogo priča itekako može posle da ,,padne i zaćuti,, kada se izađe na teren...

Zaboravili smo na često puta ponovljenu misao tokom sezone (i ovde na Forumu), polako ljudi, idmo korak po korak, pa dokle stignemo, objektivno smo četvrti tim ABE, nemojmo da trčimo pred rudu i pravimo ražanj dok je zec još u šumi...
Previše smo sebe već videli u finalu, a posle naravno i kao osvajača ABE i uspešnog Evroligaša...

Dobili smo žestoko i nadasve poučno ,,prizemljenje,, - lekciju da do titule vladara Jadrana i statusa uspešnog Evroligaša ima još mnogo da se radi, krvi znoja i suza da se prolije...
Trinkijeri dobro vlada našim jezikom, ali ako slučajno ne zna šta znači ,,vratiti milo za drago,, neka mu neko objasni - sinoć je od ,,cigana,, dobio ,,poklon,, red je da kao gospodin čovek što pre ,,poklonom,, za ,,cigane,, uzvrati...

Sećete li se kako je Andrea ,,pozivan na bis,, posle neke utakmice u Pioniru, e pa, u dobru je lako dobar biti, na muci se poznaju junaci - hala Pionir mora da bude popunjena do poslednjeg mesta na prvoj sledećoj utakmici Partizana!

Pokažite koliko ste uz Partizan, trenera i igrače i posle teškog poraza!

A Ostoja, Lončar, Trinijeri i momci, moraju da nam pokažu ubuduće kako se još bolje brani i selektuje tim, pogađa ili brani koš i osvajaju trofeji...
Ove sezone nisu bili pod pritiskom osvajanja svega, ali...takvo stanje ne može više da traje za košarkaški klub kao što je to Partizan...
Bar mi, navijači, teško da to možemo da podnesemo...moramo da vidimo bar negde ,,svetlo u tunelu,, a da to ne bude voz koji ide ka nama da nas satre...

Situaciju gledam malo šire - koji naš klub (od ovih igara sa loptom) će ove godine biti šampion države ili regiona?
Normalno je da ne mogu svake godine svi, ali nije prirodno stanje za Partizan da bude samo ,,moneta za potkusurivanje, ukras, fikus,,...

Borba bre.
 

jovopartizan

Grobar
Учлањен(а)
22.06.2018
Порука
224
Reaction score
184
Локација
trebinje
Dok god je pudla tamo,i imaju fmp 1 oni su u velikoj prednosti...Dobrić, davidovac,simanić,odžo....su igrači koji samo pređu na veći nivo...mi to moramo kupiti...a to nije lako...sve što valja od mladih srpskih igrača je u miška i u njih...
Što se tiče bojkota cigana vidjeli smo sinoć kakve su lobanje u publici... toliko o njima i držanju riječi..pi
 

Vlada_022

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
669
Reaction score
224
Meni to nekako skroz logično posle cele ove avanture zvane ABA 2018-9. Super, uterali smo ciganima sa Jankovićem, probali nekog koledž igrača, probali da oživimo frankenštajna Gagića, možda i nisu loši momci, ali ne vidim zašto bi Andrea hteo da ih ima u timu.

Gagic je dokazano los covek, ne mozes imati tako slabo pamcenje, pa seti se samo njegove prosle epizode kod nas.

Sledecu sezonu Trinkijeri ce sam birati igrace, mrlja ove sezone je finalna serija, odnosno jucerasnja utakmica pre svega, kada ocekujes da ce da nadmudri pacova, da ce 7 dana na treninzima vezbati specijale i da ce raskantati limenke pre svega akcijama koje jebeno moraju da se cuvaju za ovakve prilike.
Isto tako svaka odluka u toku utakmice mu je bila pogresna, sta si ti druze radio 7 dana na tim treninzima pred utakmicu?
Videcemo kakva ce selekcija biti napravljena za sledecu sezonu, ali mora neko da mu skrene paznju u kakav klub je dosao, onakva sranja od sinoc ne smeju da se ponove.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.931
Reaction score
21.692
Problem je što nije prva, ovako je bilo i u evrokupu protiv Monaka kući, što se ja sećam, a i dalje sam mamuran. Bilo je još takvih mečeva.

Није баш слична утакмица, Монако није убацио све што је шутнуо као ови синоћ, а наши су, колико се сећам, у последњој четвртини полудели шутерски и чак пришли на -1.
Нема шта ту сад много да се прича, готова је АБА лига, најбитнији трофеј није освојен.
Што се мене тиче, небитних трофеја нема, овај следећи служи за одбрану имена и усађивање победничког менталитета играчима који ће да чине базу следеће године уз још бољег и искуснијег Тринкијерија, и наравно, крштена појачања.
Живо ме занима како ће екипа да изгледа после овога, за почетак, волео бих да нам се више не дешавају Меге и ФМП-и, да не играмо егал са Динамиком и сличним екипама већ да се то чисти рутински у пола ноћи.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.916
Локација
Tu, odmah iza tebe
Ma nema tu price, Trinki je podbacio jer nije nasao nacin da trgne igrace, ali on je jos uvek mlad trener i vreme je pred njim.

Sinoc su se igraci usrali i to je bio kraj.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.769
Reaction score
19.398
Локација
Nickname
Suština je da nemamo šutere u ekipi. Jedino mi je Marinković karakterističan za takvu ulogu a on igra toplo-hladno gde ipak više vuče na hladno. Nadam se da će samo ubuduće napredovati od ona 2 meča.
Imamo 4 pleja, 3 centra. Između njih Veličkovića, Zagorca, S. Jankovića i Sija koji mogu da pogode za 3 ali im to nije jača strana kad je pod moranje.
Malo je to za najviše domete.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Gagic je dokazano los covek, ne mozes imati tako slabo pamcenje, pa seti se samo njegove prosle epizode kod nas.

To što sam rekao je više bilo generalno, tipa možda i jesu dobri/srčani/za pojesti/za popiti/za pobiti se. Ništa od toga nije bitno, kao ni Gagićeva prošla epizoda. Bitno je da li ima vizije za dalje.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Da li realno da se piše o radu Trinkijerija, a ne o onom ko je selektovao ove igrače koji ne bi bili ni u 4 da nije bilo tog bucmastog Talijana, a kamoli igrali odlučujuću utakmicu za finale.

Bolje vam je da se nadate da debeli na leto neće reći "jebite se, odo ja", kad mu budu obajašnjavali da ne mogu igrači koje on hoće jer je narod u Srbiji navikao da žive bolje poslednjih godina.

Naložite se na sns mahinacije, pa kucate na pogrešnu adresu.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.013
Reaction score
26.079
Локација
ante portas
Voleo bih da vidim kakva bi bila situacija da Trinkijeri u timu ima dva prekaljena , preiskusna igraca , osvajaca Evrolige , kao sto je ovaj jazavac Tomic imao.
To je u startu ogromna prednost.
Dodaj na to Berona opet igrac kakvog mi nemamo , uzima covek suteve preko ruke+ Reglend koji nije igrao .
Realno nismo imali kvalitet da ovo dobijemo.
Sve je to natezanje.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
A na 3 dobijene će imati priliku u finalu kls, ako nas opet ne ispraši fmp1 u polufinalu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top