Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2018/19

Статус
Затворена за писање одговора.

Wanderer

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
184
Reaction score
45
Što se mene tiče, samo Jaramaz je potencijal (ne igrač, nego potencijal i to ako se ljetos otkine od rada) za Partizan. Svi ostali mogu da idu.
Dugo sam mislio da će me Tripkovic i Tepic koštati života ali ih je Marinković potpuno "nadvisio" sa svojim bravurama. Odlazi druže iz Partizana, daleko ti lijepa kuća. Najviše napadam tebe jer sam od tebe najviše i očekivao, ostali svakako nisu dio Partizana. Da je sreće, nikada ne bi ni bili u Partizanu.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Kakva odbrana Jankovica i ispadanje vec na prvom koraku. I umjesto da sam sebe udari po glavetini, on siri ruke u stilu sta se dogodilo.
Nije mi samo jasno zbog cega smo dozvolili Beronu da primi loptu kad smo ga prethodno raspucali?
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.749
Reaction score
6.268
Usrao nas je pacov opet. Necu da kazem da je kriv Trinkijeri ali kako smo dozvolili da tako lose ispreuzimamo. Nebitno sto su bili koraci posle.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.913
Reaction score
21.622
Ако ово прође, све је јасно, мада већ је све јасно.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
5 koraka do titule.. stoka ciganska.. ali ovo nista cudno nije , sve objasnjava moj prethodni post gde gospodar av salje svog usranog slugu da posmatra KKP jer za bolje i nije.. u fazonu mrs slino idi bleji tamo kada sam ti vec dao da urusavas KK Partizan
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Potpuno nebitna utakmica, jer 5. bi dobili jedino ako ovi ne bi došli na utakmicu.
Ne razumem kako je moguće da lik koji nas trpa cele sezone u zadnjem minutu da 7 poena na ulaz.
Cela utakmica presmešna igra Partizana, dok nas ovi potpuno van forme rutiniraju.

Pionir simbolično zaplakao na oproštaju od njega, zaplakao i od tuge i od muke na šta liči ovaj naš klub.
Bez preterivanja, sledeća sezona nam je sve.
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Ljudi ako se ulozila zalba na vreme kod delegata, a ne vidim zasto ne bi ulozili, ovo ce morati da se razmotri.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.567
Reaction score
3.371
Proslo im je... trebao je 4 da napravi, i umalo je i napravio, da bi jos vise pokazali sta je Smrdija.

51% za Vucica, jebem vam mater svima od reda, pojedinacno, picka im materina gmizava, da im picka materina odvratna..nek da i Kosovo i Vojvodinu i Pazar, i nek ih zaposljava za 300 evra po stranim fabrikama, jebo ih Vucic u dupe da ih jebe retardirano, kad nijedan suidja ne sme da svira ocigledne korake u nebitnom finalu.
 

Tenzoras

Početnik
Учлањен(а)
04.06.2017
Порука
4
Reaction score
2
Ove korake moraju uvažiti, ako ne uvaže treba ukinuti KLS
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top