Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Cedeviti Olimpiji je primarna ABA, a nama je EC.

ajde da vidimo na kraju ko ce bolje proci.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.950
Reaction score
21.867
Ono što sam primetio je da Trinkijeri uvek traži time out jedan korak kasnije nego što je trebao... Pa ne traži se time out onda kada te već izjebu kao budalu nego se to radi kao prevencija da te ne bi izjebali, bar me je tome Dule naučio... Kod Duleta jedan budalaština u odbrani ili napadu je značila time out, nebitno je da li gubili 10 ili vodili 10 razlike... Uh poludeo sam!!!!

Pušta igrače da se sami izvuku iz nezgodnih situacija.
Dule je to najviše radio.
 
Последња измена:

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.547
Reaction score
2.590
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Ugasio sam kad je Tomas bacio ciglu sa trojke..do tada sam imao kakvu takvu nadu da ce da se trgnu da probamo da dobijemo utakmicu..e sad umor ne moze biti opravdanje kao ni put jer dovoljno je vremena proslo od utakmice sa Lokomotivom da se igraci odmore i psihicki i fizicki..sta je razlog sto bi rekao Trinkijeri "nemam pojma"..poraz kao poraz boli pogotovo od slovenackih mutanta ciji roster je napunjen igracima mutanta iz predgradja ali nije toliko strasan niti katastrofalan..idemo dalje..ceka nas Limoz..
 

Уличар

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
124
Reaction score
453
Локација
Србија
За овакав пораз оправдања нема, треба да се стиде за вечерашњу партију. У појам ме убијају оваквим утакмицама где себи загорчавамо живот. Ми већ после 4 одиграна кола долазимо у ситуацију да више немамо право на кикс, а тежак распоред тек долази (цигани, будућност).
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.767
Локација
Beograd
O.k. momci na parketu, vratite im kada to bude bilo važnije...

Momci na Forumu, čemu nerviranje, pa niste valjda mislili da ćemo do kraja sezone imati skor bez poraza? ABA liga ima takav sistem takmičenja da nije puno bitno imati 100% pobeda (kao što je to recimo bitno u fudbalskoj Ping-pong ligi)...

Naravno, nikome poraz nije mio, ali...gostovanja, umor, dekoncentracija, greške, nekome ne ide...i to je to...za večeras...
Račune svodimo na kraju sezone.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.290
Reaction score
8.059
Локација
Космос
Нек надокнаде ова 2 пораза победама у Београду.
Свакако се игра по плеј оф систему, тако да је све што је у топ 4 гледам као потенцијални успех, наравно 1. место би било идеално, али имајући у виду веома згуснут распоред, мноштво нимало лаких гостовања и могу да разумем да у овом периоду сезоне играчи пружају и неке лошије партије.

А од пролећа да мељемо без икаквих изузетака!
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Тежак пораз, ово је можда једини терен од јачих гдје смо могли тражити побједу. Будућност тешко да ћемо добити у Подгорици, имаћемо нажалост непријатељску атмосферу и судије на њиховој страни. Против Ћокијеваца опет ће бити тешко. А прије тога двије незгодне утакмице ФМП 2 без пораза добро играју и често нам направе проблем и наравно увијек тешко гостовање у Задру. Очито ће бити борба за то 4-то мјесто.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
E, ako cemo sa ovakvim timom u ovoliko ulozenih para da se borimo za 4-to mjesto, onda sjajno. Imamo 3 centra poprilicno placena, nijedan ne dominira, ni u jednom momentu utakmice. I to nije samo danas slucaj. Trener po tom pitanju ne radi nista, cak i smanjuje minutazu Parohoskom koji je vjerovatno najplaceniji igrac u timu.
 
  • Like
Reactions: mvp

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.339
Reaction score
11.070
Локација
underground
Kao sto rekoh posle lokomotive,ceka nas jako tesko gostovanje. Nista ovo nije neocekivano,posle fizickog i psihickog praznjenja u utorak .Losa utakmica sa manjkom energije,koja se ocitovalo u losem skoku i nicijim loptama slicno utakmici sa primorskom. U ovom delu sezone ovo nista nije neocekivano niti strasno,nastavljamo seriju gostovanja a onda dolazi normalan raspored
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.623
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Pa nemamo mi roster da odrzavamo citave sezone kontinuitet u svim takmicenjima.
Kako nemamo kad samo to i imamo, 11 aktivnih igrača u timu, mladost potencijal i domaće igrace nemamo. Tim cenovno i iskustveno bi morao da drži nivo bez problema na 2 fronta i da nema velike padove u toku utakmice.
Sto se tiče meča nema tu nikakve analize sem skandaloznog vodjenja utakmice ( ako sam hvalio za lokomotivu sad je red i da kudim), da karikiram i banalizujem svaka izmena prakticno je bila promašaj.
Sem Pejdza, Gordica i Parahuskog ( ono malo sto je igrao) niko nije vredan pomena, a minutaža pojedinaca je skandalozna ako nemaju garantovanu minutažu, sto je još skandaloznije...
 

ElJefe

Početnik
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
120
Reaction score
301
Imajte milosti prema igracima i strucnom stabu koji 8. utakmicu u ovoj sezoni igraju u 8. po redu razlicitoj dvorani, a u srijedu ce i 9/9.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.886
Reaction score
8.004
Chek jel ovo ista ona ekipa sto je dobila Lokomotivu koja je jedan od pretedenata na Eurocup?

ljudi zaboravili da igraju kosarku?

Ne ne... nama grobarima ne treba pickousti... dovoljan je ovaj kontraAV i njemu slicni... taman ono sto zasluzujemo
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ne treba praviti veliku uzbunu, ali prošlogodišnji Partizan, iako znatno slabiji od ovog sad, nije sebi dozvoljavao ovako visoke poraze u ABA tokom sezone.

Prošlogodišnji Partizan je prošao EK sa skorom 4:6 a već sada imaš 4:0. Ko nama garantuje da ako uzmemo abu da ćemo igrati EL? Evrokup je prioritet i dokle god da se stigne stigne, ali to nam je jedino takmičenje koje nam garantuje cilj.

Meni je smešno što se po forumu i ostalim društvenim mrežama diže euforija kad pobedimo Lokomotivu osvajamo EK, kad izgubimo od Primorske i Olimpije borba za 4. mesto. Te amplitude od sjaja do očaja su me prvo nervirale sad su mi smešne.

Mene ne iznenađuje poraz od Olimpije dešava se svima loš dan, ne bi ni bilo dobro da sada sve redom gazimo pa da se izduvamo kao balon kad bude bilo najpotrebnije.

Jedina zamerka za današnju utakmicu Trinkijeriju je ta što je držao Mozlija na terenu sa plus minus -21 i Tomasa koji je silio šut za 3 0/4 i pri tom nisu ga išli ni ulazi kao što on to zna raditi. Ja razumem da ne može svaku da igra onako kako je igrao do sad, ali pitanje je zašto je Novica zakucan na klupu sa svega nepunih 6 minuta na terenu kad smo sa njim imali plus 6. Janković je imao manju minutažu od Mozlija a poenterski je solidno ušao u utakmicu. I na kraju Parahovski sa kojim smo imali isto minus plus +9. Sa njim na terenu protivnički centri se nisu naigrali. Eto samo to zameram. Mislim da su i Janković, Novica i Parahovski trebali imati veću minutažu.

Što se tiče beka šutera tj igrača koji bi trebao da dođe i igra 2 na 3 to pričam od početka sezone potreban nam je kao leba i nadam se da ćemo do Nove Godine izdržati bez njega. Ako želimo nešto više u Ek moramo ga dovesti.

Za Parahovskog i dalje sam stava da će se probuditi kad budemo igrali više utakmica u Beogradu tj kad budemo imali više prostora za trening. Vredi ga čekati.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Kako nemamo kad samo to i imamo, 11 aktivnih igrača u timu, mladost potencijal i domaće igrace nemamo. Tim cenovno i iskustveno bi morao da drži nivo bez problema na 2 fronta i da nema velike padove u toku utakmice.
Sto se tiče meča nema tu nikakve analize sem skandaloznog vodjenja utakmice ( ako sam hvalio za lokomotivu sad je red i da kudim), da karikiram i banalizujem svaka izmena prakticno je bila promašaj.
Sem Pejdza, Gordica i Parahuskog ( ono malo sto je igrao) niko nije vredan pomena, a minutaža pojedinaca je skandalozna ako nemaju garantovanu minutažu, sto je još skandaloznije...
I sta ja sad da odgovorim na ovo? Vrlo jasno je sve napisano i zna se poenta moje konstatacije,ali uvek se nadje neki mudrac :) Dzabe 11 aktivnih igraca ako je bar trojica neupotrebljiva,ne znam sta tu nije jasno. I Zadar ima isto toliko igraca pa im to ne garantuje rezultat.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.547
Reaction score
2.590
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
За овакав пораз оправдања нема, треба да се стиде за вечерашњу партију. У појам ме убијају оваквим утакмицама где себи загорчавамо живот. Ми већ после 4 одиграна кола долазимо у ситуацију да више немамо право на кикс, а тежак распоред тек долази (цигани, будућност).

Vidis da ni ciganima ne cvetaju ruze a ni Buducnosti takodje, nista bolje verujem ni jedni ni drugi nece proci tamo tako da cemo sigurno imati prava na kiks iako niko od nas ne bi voleo da se to desi.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.764
Reaction score
6.362
Ocekivao sam poraz. Ko je mislio da cemo lako da pobedimo tak ne prati KK. Posle euforije i dobre igre u Evropi uvek sledi pad. Samo je pitanje koliki.
Ovekivao sam poraz do 5-6 poena, ovo sta su oni odigrali je sramota.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.623
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Dzabe 11 aktivnih igraca ako je bar trojica neupotrebljiva,
Navedi mi jednu ekipu u istoriji sa 11 seniorskih igrača koji su svi bili na nivou i samobanovacu se.
Ovaj tim ima 11 sasvim pristojnih igrača za rotaciju i za igranje na 3 a ne 2 fronta, po mom mišljenju i previše jer ne mogu svi da dobiju minutazu.
Problem je u ovakvim utakmicama sto neki nisu dobili priliku, neki su je dobili previše, a neki se koncepcijski ne uklapaju, sto je klasičan problem prevelike rotacije a ne premale.
Poslednja stvar za ovu ekipu koja se može reci je da nema rotaciju, to ste se nekima ne svidja Bircevic, nekima Peiners i Jankovic nema veze sa cinjenicnim stanjem.
Svaki nas igrač sem Novice bi bio starter u bilo kojoj drugoj aba ekipi sem zvezde i col. A poredjenje sa zadrom nije vredno odgovora.
Moraju se bolje ukomponavati los dan i to je to idemo dalje.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top