Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.390
Reaction score
5.173
Локација
Beograd
Vazi sto ce oni da gledaju sa istoka 400 (najgora mesta u hali). Nadam se da ce u sektoru 400 biti bar 50-50 nas i njih. Mogli su lepo da daju gornji deo ljudima sa sezonskim za FK ili nesto slicno a donji da puste u prodaju ili da poklone sponzorima ili da ne puste uopste.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.412
Reaction score
4.473
:pop
Upravo providni ste, jebali vas cigani, sada je konacno sve jasno
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.947
Reaction score
7.949
Po meni je ovo idiotski potez, limar pokusava da glumi gospodu,a ne zna da mu je sa druge strane coravi koji ce ga jebati sve dok je ziv.

Ovde nije samo problem sto dajemo 1000 ulaznica, problem je sto ce coravi da uvede jos najmanje 1000 navijaca, mozda nece formirati kop, ali svakako nemamo ga ni mi, 3 frakcije nase jedva da dobace do 3000.

Sami sebi kopamo jamu, a svi znamo da kad bude doslo vreme da mi "gostujemo" u Pioniru, nece biti dozvoljen ulaz gostujucih navijaca iz "bezbednosnih mera".

Samo se nadam da se nece popisati po nama na tribini i da ce Partizan slaviti pobedu na parketu!
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.330
Reaction score
2.770
Mogli su lepo da daju gornji deo ljudima sa sezonskim za FK...
U nekom normalnom klubu dali sve od sebe da napune Arenu bar za takve utakmice.
Umesto toga, oni dovode cigane.
Umesto napusavanja coravog, oni se napusavaju sa FK, otvaraju dve klupske televizije.
Umesto toga, podizu cene karata.

Tako da je jasno da su, sto bi im vodja rekao, kompletni idioti.

P.S. za sve dusebriznike - Ne kazem da su isti u smislu da je trio iz FK benigna pojava kao ostoja. Naprotiv, on malo-malo dolazi u istu ravan sa njima.
 

Krcko

Početnik
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
38
Reaction score
26
Локација
Bijeljina
Gleda nesto da izvuce, njih nece doci ni 200 a kamoli 1000, ocekuje da imamo isti reciprocitet kad oni budu domacini, vise znaci u pioniru i 300 nasih nego 500 njihivih u Areni. A kao sto sam rekao, nece ih biti ni 200, kojih crnih 1000.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.362
Reaction score
6.492
Локација
Novi Sad
Mislim da bi bilo ok i logicno a opet u duhu tolerancije, da se na video bimu u tajmautima prikazuje maestralni beg bilija berona iz finala domacice, ili najbolji potezi ciganskog tima iz EL, cisto da se gosti ne smore...
Pu sve vam j. podanicko. Prestacu i na kosarku dolaziti zbog uprave i frakcija...
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.254
Reaction score
3.720
Možda sam naivan, ali pogledajmo stvari iz ovog ugla. Relativno nebitan derbi, ispadamo gospoda, dajemo "ruku prijateljstva", pri tome je saopštenje podjebavačko, ali prebacujemo loptu na njihov teren i realno kada nas ne puste sledeći put kad budu domaćini, imamo pravo da im ne dopustimo ulaz na bitnim utakmicama. Sa druge strane, u Areni gde nije realno da se rasproda ceo kapacitet, teško će biti i ubuduće suzbiti da na ovaj ili onaj način uđu cigani.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.902
Reaction score
10.104
Ne braneci upravu, da li je nekom palo na pamet da je sezonskih prodato pola donjeg prstena.

Nasih navijaca hoce da dodje mnogo vise.

Logicno je po svakom principu da se pusti prodaja karata.

Kako onda da se zna da li je neko romuljaga?

Das im budjav sektor i karte preko njihovog kluba, kao i jasnu naznaku gde ce biti, pa ce vecina njih i biti tamo.

Ovako bi se izmesali i neko bi poginuo.

Idealno bi bilo da se puste karte u prodaju i tu budu samo nasi navijaci, a to ostvariti je nemoguce.

Ovako 1000 cigana na istoku i jos koji zalutali po hali, koji ce morati da cuti i OK.

Je l' treba meni da se sa kupljenim kartama dovuku na sever, pa da se pored zive sezonske sibam sa romima?

Prema mom misljenju, dve opcije. Ili samo sezonske i 4500 nasih.

Ili ova druga opcija uz foliranje po medijima.

Problem koji postoji je da li ce oni da budu pretreseni kako treba, a nece, pa da mora covek da se osvrce iznad sebe, a platio sezonsku za tribinu i parter.
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.999
Reaction score
7.610
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Ako se vec pricalo da u Areni postoji mogucnost zatvaranja gornjeg prstena, ovo je prava utakmica za tako nesto. Na donjem prstenu bi imao ljude sa sezonskim kartama, a ostatak raspolozivih karata, prodas navijacima koji dodju sa primerkom ulaznice neke od prethodnih utakmica. Tako bi se osigurali da u hali budu prisutni iskljucivo nasi navijaci. Ovako ko zna sta nas ceka i koliko ce cigana da se ugura preko murije i drugih kombinacija.
 

Bojan_pfc

Početnik
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
67
Reaction score
35
Локација
Beograd
Bezkarakteran tim, bukvalno deluje sve ok i ako se izgubi utakmica. Gube se utakmice velikom razlikom, prakticno od pocetka se zna da gubimo ostane jedino da jurimo tu veliku razliku i da poraz bude pristojan. Parahuski 0,Pejners nit smrdi nit mirise, Bircevic ne vidim mu nikakvu ulogu, beka nemamo, sad koliko vidim ostajemo i bez Parahuskog, otese nam Pecarskog i po meni najveceg talenta Djordja Pazina... Totalni raskol u ekipi, a sto je najgore nekako su svi tako ravnodušni u klubu i kao da im je svejedno. Vezali 5 pobeda i sad se sramotimo kako igramo, u aba ligi isto, jos gore. Osećam da ce skor u evrokupu biti 5 5 ili 6 4....stvarno mora da se menja nesto pod hitno, mnogo para ulozeno, a dobili smo neku truncicu bolje nego proslih sezona. A pritom smo izgubili sve mlade igrace i talente i bukvalno se guraju samo stranci a mlade poklanjamo zvezdi, smejurija... Sta ocekivati ove sezone, sa ovom igrom svakako nista, sem polufinala aba lige i top 16 evrokupa.
 

djole035

Grobar
Учлањен(а)
06.06.2013
Порука
409
Reaction score
441
Pošto znaš šta će biti,ne javljaj se više..
Idi gledaj FMP,početniče...
Kakvo sramotno razmišljanje .. Jesi li ikada čuo:"Sve na kurac PARTIZAN je šampion?"To je vera . ..Malodušnost Nam nikako ne treba ..
Ovakvo mračenje
i babavangisanje prevazišlo i Srbina iz bratskoga nam Montenegro .. .
Sto se nedelje tiče....Zajebite glumatanje gospodstva dok su uvije
ti za igru ovakvi...Prebiti ih na terenu...Hrkljuš da se igra... Samo hrabro....
Dogodine u Tel Avivu
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.345
Reaction score
11.144
Локација
underground
Jbt jel ima kakvo ogranicenje pristupu forumu sto se tice godina ? Ja imam utisak da sve klinci pisu ili neko na intelektualnom nivou klinaca, znaci decko ladno kaze za Pazina da je najveci talenat a siguran sam da ga nijednom nije gledao. Pominje Pecarskog koji u fmp ima manju minutazu nego kod nas? Mnogo para ulozeno? U poredjenju s kim? Bezkarakteran tim? Svakakvih upisa ima ovde
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.719
Reaction score
23.257
Локација
Академија
Bezkarakteran tim, bukvalno deluje sve ok i ako se izgubi utakmica. Gube se utakmice velikom razlikom, prakticno od pocetka se zna da gubimo ostane jedino da jurimo tu veliku razliku i da poraz bude pristojan. Parahuski 0,Pejners nit smrdi nit mirise, Bircevic ne vidim mu nikakvu ulogu, beka nemamo, sad koliko vidim ostajemo i bez Parahuskog, otese nam Pecarskog i po meni najveceg talenta Djordja Pazina... Totalni raskol u ekipi, a sto je najgore nekako su svi tako ravnodušni u klubu i kao da im je svejedno. Vezali 5 pobeda i sad se sramotimo kako igramo, u aba ligi isto, jos gore. Osećam da ce skor u evrokupu biti 5 5 ili 6 4....stvarno mora da se menja nesto pod hitno, mnogo para ulozeno, a dobili smo neku truncicu bolje nego proslih sezona. A pritom smo izgubili sve mlade igrace i talente i bukvalno se guraju samo stranci a mlade poklanjamo zvezdi, smejurija... Sta ocekivati ove sezone, sa ovom igrom svakako nista, sem polufinala aba lige i top 16 evrokupa.
Поздравио те Џиле. Иди гледај ФМП.
 

djole035

Grobar
Учлањен(а)
06.06.2013
Порука
409
Reaction score
441
Ne navlačim banove nik
ome...igrali loše...da im bacamo šampone ili lomimo kola?
Kritika i ovakvo baljezganje nemaju dodirnih tačaka....
Mozda da se opet aktivira stara dobra disciplina lova na Cigane ovde?
Boli me bre kurac za limara i SNS bagru,davno sam saTuljom(I'ma 5 godina ),imao raspravu na tu temu....Jedan miran pogled sve ovo resava... Ali lakše je kenjati po forumu i ništa konkretno ne raditi..
KKP bio je TRIDESET godina bez naslova prvaka :) ,i imao armiju vernih ....Ne može svako da bude ni grobar ni partizanovac(ne mislim na frakcije)....
U iskonskoj borbi dobra i zla nemati veru da će dobro pobediti?Nevera
 
Последња измена:

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Podržavam ovaj potez sa davanjem 1000 karata ciganima. Derbi nije derbi, bez prisustva obe grupe navijača.
Nadam se samo da će u obrnutoj situaciji, biti slična priča. Čak i da ne bude, svako pokazuje svoje pravo lice.
Uzgred, da se ne lažemo. Na većini prethodnih derbija je bilo, u većoj ili manjoj meri i cigana i nas.
Ovako, neće (ili ne bi trebalo), da bude muljanja sa kartama. Plus, cigani će nam u kasi ubaciti 700.000 din.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Treba razgraničiti šta je dobronamerna kritika a šta je pljuvanje.

Boli me k za 1000 cigana bolje i ovako na jednom mestu nego da su razbacani po celoj hali, naše je da dođemo i napravimo im takvu atmosferu da sekta proklinje dan što je došla u goste.

Jebi FMP!
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.512
Reaction score
23.434
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Retko pišem na košarkaškim temama, jer su već mesecima zagađene, pri tom ne mislim samo na ove pljuvače, ima tu svačeg.

Elem, aco srbin uzima preko 50 posto na izborima.

Odjavljujem se do daljneg s ovog dela foruma.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.950
Reaction score
27.043
Gleda nesto da izvuce, njih nece doci ni 200 a kamoli 1000, ocekuje da imamo isti reciprocitet kad oni budu domacini, vise znaci u pioniru i 300 nasih nego 500 njihivih u Areni. A kao sto sam rekao, nece ih biti ni 200, kojih crnih 1000.

Moderacijo, da li je moguce da ovog vec niste liferovali!? Trajno, posto nas nije.
A ima tu jos par likova, nije ovaj jedini, iako je najocigledniji.
Jesam ja u penziji, ali ljudi, nemojte dozvoliti da ovakvi kontaminiraju forum.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top