Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Cestitam na trofeju.
Ali osvajanje ovog trofeja sa celog ovogmini takmicenja nije najjaci utisak.
Meni licno najjaci utisak je ostavilo to kako ova ekipa igra. Kao preslikane 3 utakmice. Mi igramo u nekom ritmu, i onda kada nam dune, dodamo gas i odemo na 20 razlike.
Meni ovo deluje kao dobra najava ove sezone.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Jaramaz najkonstantniji i najbolji nas igrac do sada u ovom pripremnom periodu.
Neka nastavi samo tako.
Gordic klasa, stvarno odlicno igra.

Ja za sada zadovoljan ovim..pa da ih vidimo sa jacim protivnicima, za sada sve pohvale svima.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Poslusao me Pejners zivnuo malo u oba smera. Stvarno imamo dubinu, jos im treba da se uigraju i upoznaju, taman u martu i aprilu kada bude najvaznije.

Koliko smo veceras igrali dobru odbranu, vrhunska strana pomoci, rotacija u odbrani. A druga cetvrtina odavno nisam onako uzivao gledajuci nas napad.

U utorak Venecija , domacinska ekipa sa lepom atmosferom na tribinama, ne znam koliko su menjali roster, svakako ekipa protiv koje se moze igrati, samo ovako da nastavimo .
 

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
838
Reaction score
508
Odlicna partija i vrlo vazna pobeda. Ovaj novi mutant Cedevite i Olimpije je ozbiljan tim za ozbiljnim budzetom. Ne treba potcenjivati bilo koje pobede pogotovo u ovom delu sezone. Trofej je vazan sa sportske strane i nije uopste lako igrati ovoliko utakmica u kratkom vremenu. Ucestvovali su svi najbolji klubovi ABA lige u punim sastavima..
 

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
Ugasili smo ih, kao zadnju cigaretu... :šal
Rapsodija!
Ko je kenjao za pejnersa?
Jebote ne sećam se kad je zadnji put Partizan izgubio!
Ne bih nikoga da izdvajam. Svi su odigrali kraljevski!
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.090
Reaction score
5.049
Локација
vezenemam
Sve čestitke igračima i stručnom štabu!
Dobra priprema za sezonu i prvi trofej, ma koliko bitan/nebitan bio.
Verujem da je Trinki sačuvao nešto baruta i za Mletke/Veneciju.:cool:
 

Nole84

Grobar
Учлањен(а)
23.09.2007
Порука
204
Reaction score
731
Trofej je trofej, ovakve stvari grade timski duh. :ziveli.
Stvarno vrhunska utakmica protiv nimalo naivne ekipe, bravo momci. :clap:clap:clap
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.083
Reaction score
15.791
Локација
Храм фудбала
Cestitke ekipi i SS. Sjajna utakmica, nema se sta puno pricati, osim reci da je Gordic suvo zlato. Sve moze i u napadu i u odbrani.
Jesmo mi zvanicno potpisali Jaramaza?
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.285
Reaction score
10.749
Локација
underground
Jako sam zadovoljan igrom,nadam se da nas nece kostati ove 3 utakmice za utorak,stvarno je glup ovaj raspored,moglo je bar dan ranije ovo da se odigra.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Dobro je. Pehar ipak nije ukraden a to me najvise zabrinjavalo. Lopovcina iz Zeleznika nije uspeo ovaj put.

Cestitke Trinkiju i momcima na prvom trofeju ali nema stajanja... Idemo po jos.
 

sprars

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
175
Reaction score
191
Локација
Loznica - West Coast of the Serbia
To je to sto sam i ocekivao od Trinkijerija, taj model kosarke koji je igrao sa Kantuom recimo..... mozda dovedemo i tog beka sutera i onda cemo ici i na veci broj poena uz ovakvu odbranu koju smo vec imali prilike da vidimo. Grizemo ko pit bulovi! Volden i Tomas su me odusevili moram da priznam! Kod Voldena se vidi da ima jako puno prostora za napredak, ipak, nije on slucajno bio MVP Izraeslke lige, dok Tomas ima neke poteze koji me pomalo podsecaju na basketaske ali to mu cesto i prolazi plus je sjajan u tranziciji (nepredvidiv sa jakom energijom) sto puno znaci da se ne gubi od napada, sve to je odlika vrhunskih igraca. Bice ova sezona dobra, siguran sam!
 

Kanada

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2014
Порука
417
Reaction score
127
Локација
April? Snijeg do koljena
Cestitka na trofeju.Sad znamo sta smo dobili dolaskom Rase.Klasa igrac
Jaramaz svaka cast samo to da bude u kontinuitetu
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Poceli smo sezonu trofejom..nazalost nisam bio u prilici da gledam utakmicu u direktnom prenosu pa cu je pogledati kasnije..Bravo momci bravo Trinki..neka ovako bude i na kraju sezone i u ABA i u KLS.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top