Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
@JasminaT
Don' worry, you will be happy!!!
Verovatnoća da izgubimo od plavih smradova jednaka je mogućnosti da pičkousti fasuje sifilis.
A ove koji i ne znaju koji su, ima da ih razbijemo tako da će danima da se pitaju ko su i gdje idu!!!
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.521
Reaction score
1.313
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
@Oplenac daleko od toga da relativizujem, ali sam uvek za to da gleadmo bigger picture.
opet ću reći, šta su nam donele pobede protiv njih u ligaškom delu? eto, i u kupu smo ih dobili i super, svaki trofej je lepo osvojiti, ali ako ne dobijemo budućnost, mi idemo na njih u 1/2 finalu i tu nemamo šanse. ne zato što nismo dovoljno kvalitetni, nego jednostavno videli smo valjda već dovoljan broj puta šta se dešava u utakmicama koje odlučuju o nečemu bitnom kao što je plasma u EL u ovom slučaju.

Ovoga se i ja plasim. U direktnom duelu nama nije bilo dozvoljeno da dobijemo, ona majstorica od lani je sumnjiva da sumnjivije biti ne moze.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.363
Reaction score
37.713

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.937
Reaction score
7.347
Локација
Banja Luka
Novica ce da isamada govna, a Zagor ce da proradi. Meladu i Mozli su paljevine, pokidace obruce :D
 

PFCT

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
204
Reaction score
663
Treba ako mozemo da dobijemo i cigane i Budućnost ali je činjenica da je važniji meč protiv ovih drugih.. Mi MORAMO zadržati prvo mjesto pred plejof, pa lagano/rutinski riješimo Olimpiju/Mornar/Primorsku a nek se Bokan i pudlica kolju u 1/2
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.929
Reaction score
21.683

Cene kompleta za kup:
2500 tribine
4500 parter

Pišu da će ove godine moći da se uzme i preko interneta, ali još ništa nije zvanično.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.363
Reaction score
37.713
Treba ako mozemo da dobijemo i cigane i Budućnost ali je činjenica da je važniji meč protiv ovih drugih.. Mi MORAMO zadržati prvo mjesto pred plejof, pa lagano/rutinski riješimo Olimpiju/Mornar/Primorsku a nek se Bokan i pudlica kolju u 1/2

Naredne tri utakmice će definitvno pokazati kakvi smo kada je najbitnije i možda nam čak i odrediti ostatak sezone. Tu će se videti koliko smo sposobni da se izborimo sa najtežim protivnicima, kako na tako i van terena.

Koliko se nadam najboljem, toliko me i plaši da nam se ne desi najcrnji scenario koji bi nas ubio psihički, kako nas navijače, tako i ekipu.

Nadam se da to samo iskustvo prethodnih crnih godina govori iz mene, a da će momci ponovo dokazati da su EKIPA, a ne samo dobri igrači.
 

BandidoIvicaIliev

Početnik
Учлањен(а)
19.10.2019
Порука
37
Reaction score
36
Локација
Beograd
Напасти у понедељак! Ако их разбијемо они ће бити у грчевитој борби за четврто место. Ако их и Цедевита добије то је ћао за њих. А Цедевита је врло лако изашла на крај са њима у децембру.
 

Nikos

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
228
Reaction score
828
Локација
Novi Sad
Oni su dobri igrači za EKIPU. Zato smo trenutno i tamo gde nam je mesto- na vrhu
 

Juzna pruga

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
401
Reaction score
2.208
Локација
Gde god on da igra
Kakav odvratan tekst naseg beting partnera pred derbi. Prosto se pobeda najsrBskieg kluba ne dovodi u pitanje .
Epa doslo je vreme da se podsete sta bese stoka razlika. Ima da ih spustimo na 40 poena. Samo jako u meso da ih opet gasimo.
Tako se lepo crta ova sezona za narednih 10 godina, prosto ne mogu da docekam sledecu utakmicu
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.160
Reaction score
3.679
Pred nama su tri najbitnije utakmice do sada. Virtus, Milogorci, pa Trento. sa Virtusom moze i mali poraz, ali onda je Trento na 100% obavezno.
Milogorci su neophodni za relaksiranu zavrsnicu ABA ligaskog dijela. Ako dobijemo vise od tri poena, mozemo reci da je prvo mjesto gotovo sigurno.

A covicevi cigani.. dernuli smo ih u 6, 7 kolu kada ih je bas bolilo i toga se jos rado sjecam. malo su bolji od tada, ali sve je to jos tanko.
Nasa prednost je sto ce ganci biti stegnuti za sve pare. Parni valjak juri kao dizel lokomotiva i ako ih sada pregazimo, nece oporaviti ove sezone. Evroliga su ispusili i sada su im te utakmice samo opterecenje. Deru ih ko hoce i koliko hoce, 'navijaci' ih ispaljuju na svakom zavrsetku utakmice (valjda hoce svoj klub :D) pa se cak i prepucavaju sa njima. Idealno.

Kako sam primjetio na kraju prve faze eurokupa, Trinkijeri je sklon 'load managementu' u cilju prevencije izgaranja igraca. E sad, mi navijaci smo ostrasceni i hocemo da se svaku utakmicu angazuje 150%. A tako ne ide jer i igraci su ljudi a ne masine.

U svakom slucaju, vjerujem u nase igrace da ce dati sve od sebe i da Trinki ima nekog keca u rukavu.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.700
Reaction score
23.134
Локација
Академија

Тегијев прилог као лепа увертира пред утакмицу у понедељак са лименкама. Један флешбек на победу у Железнику у јуну 2014. године. На конференцији за медије по завршетку меча малоумни папкари лупају и скандирају Дулету "Свињо дебела!" Као врхунац неки идиот се дере "Како бубрези, мајмуне?!" Наравно, Човић се прави блесав, нема он ништа с тим. Али зато када се скандира против њега, прекида се утакмица, било да је у питању АБА или КЛС. Па у Задру не прекидаше утакмице када је било "Убиј Србина"и "Србе на врбе". Али Човићи си изгледа заштићена врста.
У понедељак очекујем тешку утакмицу, судијску пљачку, Мозлију ће свирати три личне већ у првој четвртини. Само да се нико од наших не повреди. Одбраном их треба сатерати у тор, марви је то природно станиште.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.400
Reaction score
4.629
Локација
Zemun
Mozli nece igrati toliko u prvoj cetvrtini, da postignu da mu sviraju tri licne. :)
Ne brinite, samo pogledajte ko nam je trener. Kakvi cigani, kakve sakote, kakve p... m.....
Ajmo indijance oveeee zajednoo da jeee.........oooo:pfc:
 
  • Like
Reactions: BaX

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.009
Reaction score
26.074
Локација
ante portas
Delegirane sudije za meč u ponedeljak :

Sreten Radović
Marko Juras
Uroš Nikolić

sa sajta aba lige...
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Gledam ekipu sa kojom smo prosle godine uspeli da uzmemo kup,svaka nam cast majke mi. Kolika je razlika u igrackom kvalitetu izmedju prosle i ove godine to nije realno. Sutra ce sudije morati da igraju svoju najbolju utakmicu ne bi li nas FMP dobio.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top