Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Mnogi od nas već imaju "ciganski mentalitet" tvrdeći da smo odigrali više nego odlično protiv limenki i da je tek samo šteta što CMM nije uspeo da ubode ono na kraju. JBG... Prociganili smo se mi odavno, svi su oko nas cigani pa se i mi prociganili. Moj daljinski i "sreću neopisanu" posle tog meča si verovatno imao prilike da vidiš :D

Voleti Partizan i biti zadovoljan porazom, taman da je od CSKA a ne od jebenog FMP-a ne ide jedno sa drugim... Bar ja tako mislim.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Мени је сваки пораз убије, посвађам се свима око себе, а поготово оваквих пораза који те оставили без трофеја у децембру.
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
493
Reaction score
1.769
Kriviti sudjenje za ovo veceras je krajnje besmisleno. Jednostavno neki ljudi, kao na primer Zagorac i Gordic nisu za Partizan. Dokle ce se cekati Trifunovic? Zadnja akcija je uzas i sve se svodi na individualizam. Sa ovakvom igrom necemo daleko.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.440
Reaction score
11.878
Локација
Beograd
Da nije malo pregrubo? "hrvatski mentalitet" je zaslužen odlaskom sa pobedničkog postolja. Čime je Partizan "zaslužio" ono što se zove "HR mentalitet"?
Teranjem najboljeg i najhrabrijeg iz istog tog Partizana.Da, oterali su ga ljudi iz nasih redova, oni su se prodali pizdoustom. Bez njih ne bi mogao da prismrdi klubu.Nakon toga nemamo vise prava da se pozivamo na karmu i srecu.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.797
Reaction score
29.747
Локација
Beograd
Да није мало рано остати без трофеја већ у децембру?

Дај бре људи, нек смо и 8 и 18 и 88 година без трофеја, али зар ВИ морате већ од почетка сезоне да ,,бацате копља у трње,,?!
Остоја ради своје, тренер ради своје, кошаркаши раде своје (па ма шта то значило), али шта ВИ радите?

И прошле сезоне сте кукали на почетку, па после...да не беше Короне...ко зна...али добро смо стајали...

Ајде, сад лоше стојимо у АБИ, али солидно у ЕК...али јебеш га, ко је могао да погоди да ће и Мозли и Јаре да се повреде...?
Не знам...нисмо баш ,,склопили,, тим како треба, играчи су нам годину дана старији (што најстаријима и није нека предност), свакако је немогуће у стању ,,изолације,, па и ,,брисања,, апсолутно свега што смо прошле године заслужили на терену остати у оној ,,топ-форми,, из марта 2020.-е па све до вечерас...и тако...
Шта је било било је, ваљда је време да се прихвати да Дулета нема, Тринкија нема, а и брате мили досадило ми је да 1000 пута поменете Остоју на теми која је ваљда ,,резервисана,, за игру, не за управу и њега, да помињете ,,институције,, и ,,куварице,, за које ни до дана данашњег нисам укапирао зашто су толико битне, па да су ,,под обавезно,, свако мало...па онда и правду и карму и менталитет...
Ај сад још само вечерас фали Гагић и његове патике и СНС и то што је садио дрвеће...

Ако се добро сећам, ја сам се прошле сезоне био ,,одјавио,, на некој од К.К. тема у стилу ,,видимо се на крају сезоне,, па да просудимо - наравно у мојој жељи да на крају сезоне поосвајамо све - и да се тад приупитамо за здравље јуначко и о томе да ли је Партизан добар или лош...јак или слаб...
Али, ето...НИЈЕ било краја сезоне па ни ,,коначног решења,, те мозгалице...

А ако се добро не сећам тога од прошле сезоне, ево сад ћу покушати да запамтим - да сам се вечерас ,,одјавио,, са К.К. тема о (актуелном) Партизану, са опет мојим ИСТИМ мишљењем да ћемо упркос свему и свакоме и свачему - да поосвајамо СВЕ на крају ОВЕ сезоне, па да се тада јавим да момцима честитам...

Мени тако лакше и лепше.
А да ли је реално? Шта мене брига шта је реално!
Напред Партизан!
 

MB13

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
118
Reaction score
230
Локација
Beograd
Mnogo poraza na jednu loptu,a pobeda skoro da i nema na takav nacin...
Reklo bi se fali nam srece...
Ali ta sreca je razlika izmedju Pobednika i Gubitnika!
I bojim se da smo u nasem sportu (Kosarka) postali ovo drugo i da polako gubimo onaj nas mentalitet!
Mene boli jer godine prolaze a ja se sve tesim da smo kao sve bolji, a titule se vec godinama redjaju na drugoj strani....

I nemam snage,a ni hrabrosti da pogledam tabelu i da racunam postoji li sansa za prve cetiri ekipe...
Nekako se olako predajemo braco Grobari,gde je onaj Sampionski kod,gde je Evropski sampion......gde si DANILOVICU gde si VUJOSEVICU !!??
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.800
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
mnogo poraza na jednu loptu a priča se da nema veze sa sudijskim pizdarijama i da ne krivimo suđenje?!
pa šta treba, svaku da budemo bolji za +30 pa da dobijamo sa par poena kad ovi odrade svoje??
ako ovaj pošumljeni nije mislio na govna sa pištaljkom u ovom svom večerašnjem obraćanju, da se spakuje zajedno sa njima u tri lepe p***e materine :angry-smiley-002:
toliko od mene večeras za Dnevnik :gaah:

ISNKPARTIZANJŠ
:napred-partizan:
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Kad je ABA u pitanju to je to. Ne vredi raspali smo se posle mrtve korone. Sad bilo koga kriviti i za sta...vise nema ni poente.Cetiri utakmice izgubljene na kos,izivljavanje sudija i rukovodstvo koje ocigledno ne sme da osvoji bilo sta i aj u qrac.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.160
Reaction score
14.459
Локација
Brdo Banovo
Mnogo se puca po negativnosti, ruzno je. Vecina ovih momaka su prosle sezone nosila dres Partizana onako kako se samo pozeleti moze i zasluzili su malo (vise) kredita. Pa i taj Gordic i taj Zagorac.

Navijacki sve vise vucemo ka Islamabadu, daj da menjamo trenere, igrace, rotiraj, vrti.

Odustaje se posle 1/3 sezone, i to kakve?
Neke ekipe imaju po pet osigranih utakmica, neke po devet, raspored sto Aba, sto evropskih takmicanja na ivici regularnosti. Dobro, pobegli cigani, pobegla Buducnost.
I? Ako se dizu ruke od borbe sa zmaj sokicima i Mornarem, onda jebi ga.

Pucaju frustracije na maximum. Svi smo nezadovoljni, ali brate mili.
Kao da podrzavamo klub kome niko ne moze da zabrani kako ce da se zove ili klub koji se spoji sa ekipom iz druge zemlje?!

Ove momke sam podrzavao prosle sezone, umalo do sportskog vrha, podrzavam i sada, potpuno isto.

Sve ovo nema veze sa Ostojom.
Isto misljenje o doticnom kao prethodnih sezona.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
@ulaz "O"
До краја нам треба минимум 15-2, да би на крају имали 19-7. Једино гдје смијемо изгубити цигани и Будућност. А питање је да ли је то изводљиво. Остале екипе су преслабе да би запријетиле Морнару и Цедевити.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.781
Reaction score
55.544
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ovi porazi nisu i ne smeju da budu problem. Jedino što bode oči je poraz na relativno mali broj poena od napadački potentne ekipe.
Ali to je sve normalno i porazi na jednu loptu, posle njih dolaze pobede, problem jesu one gluposti sa borcem itd...
Ali stvarno mislim da je pre druge polovine sezone idiotski pričati o skorovima. Svaku utakmicu ideš na pobedu bez izgovora, ako tebi treba motivacija u vidu skora na tabeli da bi pobedio, zajebi me...
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.027
Reaction score
26.107
Локација
ante portas

harakiri

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
165
Reaction score
458
Локација
Vračar
Nije Dejan Milojevic za dzaba oterao trifunovica iz mege i nije imao gde da ode i vratio se kod nas. Ima pet puta boljih klinaca od njega, a on se gura koji jedan kvalitet nema. Operisan od kosarke. Pricam godinama.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.160
Reaction score
3.679
Trifunovic je trenutno jedina nasa buducnost koju imamo. Sudijama najvise zamjeram sto su ga isjekli faulovima. Dodatna stvar je sto smo bili u bonusu i sto su svaki faul bila slobodna bacanja.

Steta za jos jedan poraz na jednu loptu. Jos vec steta je sto ovo ocekivano i sto je to sublimacija nase igre. Logicno da najpouzdaniji zavrsava a tragicno je sto to pripada Gordicu. A on vise nije za ozbiljnu kosarku, nakon 15 dana odmora vuce se umoran po parketu. Trosenje napada od 10 do 5 sekunda mu sluzi samo da udahne vazduh i da kao bik navali naprijed. Istina je da nekad i pogodi, ali procenti su losi za Partizan.
Zagorac je u teskom autu. Nista neocekivano za njega i prosle sezone je prebrodio jedan talas indisponiranosti. Jedino je problem sto je nase strpljenje potroseno.
Tomasu su uspjeli uci u glavu i iznuditi onakve gluposti. Bez obzira na one cigle, on je nas najbolji igrac. Mozli je motor ove ekipe i da je jos povrijedjen ovde ne bi bilo produzetaka.

O trofejima ne razmisljam. Bitno je samo da nas Partizan pobjedjuje. Promjene su neophodne i jedino sto mozemo je Ali in - Gorda out, ako i samo ako je Ali 100% spreman.
Ako nije, onda bolje da ga ne trosimo i slucajno ostetimo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top