Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.458
Reaction score
2.230
Cestitke Borcu na zasluzenu pobedu, ovo nije onaj Partizan od pre 7 meseci a igracki kadar skoro isti. Kakvo popodne i uvece koja mizerija i od fudbala i kosarke ne zna navijac na sta da se nada. Nesrecnom treneru pozeleo bih mu srecu u daljem vodjenju ekipe ali mu ne prognoziram da ce do novembra ostati na klupi ovo je nedospustljivo da se ovako vodi ekipa koja ima najvise aspiracije u svim takmicenja.
 

baros

Početnik
Учлањен(а)
24.10.2006
Порука
96
Reaction score
580
Sve sve, al gde za rodjendan kluba tako odigrati. To se dobija na cistu ljubav, na postovanje grba.. Kakav pakao od dana. Da se skupilo 14 i 12 ljudi random sa foruma, zavrsilo bi ovo danas, u picku lepu materinu
 

Irriducibili17

Početnik
Учлањен(а)
16.05.2018
Порука
190
Reaction score
375
Локација
PC
Ja sam očekivao reakciju ekipe posle Huventuda ,a ne ovo sranje.
Ma druže kakva reakcija, vidiš da je Šćepanović mrtav hladan, kao da smo od Reala izgubili a ne od Borca... Čini se da on nema nikakvog autoriteta ovdje. Neiskustvo i neznanje možeš tolerisati i to se može ispraviti, ali kada je neko tolika flegma, to se teško ispravlja.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Nisu stigli da se oporave od Huventuda... Nova je ovo ekipa trebaće vremena da se uigraju imamo 80% novih igrača i trenera koji treba da se navikne na trenersku klupu. Sreća da je iskusan pa će uigrati ekipu već do Nove godine.

Podršk za Šćepu treba mu dati priliku da se nauči. Nećemo ga menjati dokle god ima promil šanse da se ostvari plasman u EL bilo kroz ABA ili preko EC-a. Ako smo trpeli ŽOCA možemo i Šćepu.
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Gledao sam, i vidio da ih ne bi stigli i da smo igrali još 3 dana. Bili su bolji, čestitam im. Da li su bili bolji zato što imaju boli tim, ili zato što imaju boljeg trenera? Još ljetos sam rekao da je veliki rizik ovakav šampionski tim ostaviti početniku, ne znam još da li sam bio u pravu, ali nakon ove utakmice sve više mislim da jesam. Bili smo blago rečeno užasni, raštimovani, zbunjeni, ne znam ni ja više. One utakmice nakon što je došao Trinkijeri, vidio se neki smisao, vidili su se neki pomaci u igri, igrači su bili sigurniji, samopouzdaniji. E tako sad vidim iste te igrače kako nazaduju, bez samopouzdanja, letargični, zbunjeni. Ne znam, ali jedno znam, ovakvi porazi nas udaljavaju kilometrima od titule.
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
A bitno i da ce neko opet da menja svoje stavove kako vetar bude duvao..
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.009
Reaction score
26.074
Локација
ante portas
Zajebanije ne može biti , tek nam dolazi našpanovana i utrenirana Venecija. Kola lako mogu da skrenu nizbrdo,a onda može biti kasno.
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.226
Reaction score
1.540
I bolje sto je sad, da nema nikakve sumnje. Partizan nema trenera. Ja ne znam kad se Partizanova publika od najskolovanije u Evropi pretvorila u masu analfabeta, sto je vidljivo na forumu.

Nazalost, ovi sns smradovi nam dovode pocetnike da se vezbaju a ovde neke podrske, cuda, muda... Ovo sve lici na sezone od mrtve kurve, kada su imali visetruko skuplje ekipe ali na celu ekipe bio magarac poput Steve Karadzica, Zmaga i ostalih, pa ih Dule gazio sa slabijom ekipom lagano... Eto sta znaci trener a ne cirkuzant... Canak prekrstao ruke kao neka baba, ovaj celu utakmicu pridrzava bradu da mu ne padne... Igraci ga ne jebu, zaigrali tek nesto u zadnjoj cetvrtini ali bilo kasno...

Aj sad trening u 5 ujutru ili bezi dok nam nisi sjebao Evrokup i sezonu vec u startu da necemo moci da isplivamo... Venecija da pokaze ume li i moze da se nosi sa ovim pritiskom ili noga.... Jebote zivot kakav dan...
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.521
Reaction score
1.313
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Scepanovic je Canak br 2, i to se vec sada moze reci.
Jedna utakmica vodis 15 razlike u trecoj i izgubis ( i to onaj potez Jaramaza, tj faul da ne komentarisem) i ovde gdje si trebao da ih rutiniras 10 razlike.

Vlado je vec jednom pocinjao trenersku karijeru, u Buducnosti. Bio koji mjesec i otisao, tj prekinuo trenersku karijeru.
Dobro, dobio nas u Hali Sportova. Sjecam se da je onaj Vilijams pogodio 3+1 kad se lomilo.

Mislim da uopste ne bi bilo pogresno ako bi dao ostavku.
Naravno, podrska moja dok je trener, ali posle moze biti kasno.
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
458
Reaction score
2.444
Prvi sam rekao da treba dati sansu Scepanovicu, ali ovo veceras....Jebo mater evo pokusavam da provalim one njegove izmjene, al' ne znam. Isto da me neko polio kantom govana.
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
Дај бре шта је ово? И шта сад? Ако има морала Шћепановић да поднесе оставку! Губиш кући од јебеног Борца.
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Ova ekipa je individualno jako dobra, ovo noćas je kao i ono u Badaloni, čist poraz trenera.

Najupečatljivija scena od noćas, gubimo 13 razlike od Borca iz Čačka, i tajmaut ide ovako:
Aaaa.... Kodi... Danga.. Tomas... press them, okay? Aaa... Tomas, switch, okej? - Okey.
Kraj tajmauta.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
Ja ne znam kad se Partizanova publika od najskolovanije u Evropi pretvorila u masu analfabeta

Ovo je u rangu tvrdnje Partizanova skola fudbala druga u Evropi odma iza Ajaxove.

Kakav usrani dan.

Da ne bude totalni off trebalo bi nesto i o utakmici da napisem. A nemam ni volje ni snage.

Sveli su nas u rangu radnickog iz kragujevca u kosarci, a u fudbalu na nivo mladosti iz lucana.

Srecan ti rodendan Partizane jos dugo da nam pozivis u budes krava muzara zele ti tvoji odani radnici udbas vucela i limarofarbar ostoja, a zeljama i cestitkama pridruzuje se i mladjani svinjura.

Priredice ti koncert tribina tuzna Partizane jebes rezultate
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Огроман кикс али огроман , долази Будућности и сигуран пораз, онда ФМП 2 и ЦОЛ лагано може 1:3, 0:4 прошле сезоне имали смо свега 4 пораза. Овај Борац никога више добити неће.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top