Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.495
Reaction score
13.539
Локација
tamo daleko...
a KKP i dalje kasni za drzavnim mezimcetom, kao i Ostoja na utakmicu sa istim dok ga veliki vodja ne pusti kao djaka prvaka u wc.

Kao kera sa povoca, dok ne uslede komande "dodji ovamo", ili "sedi dole", a za KKP to znaci: debeli, zli Italijan, trazi puno para, veliki stan i dzak pljeskavica.

Kad bi bar zrno istine o zviceru bilo, a ne klasican sns spin, mesec dana bih slavio.
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.188
Reaction score
2.829
Локација
Где год ОН да игра!!!
Шта све овде читам, па то је страшно. Колико смо злобни постали, катастрофа. Ни мало љубави према клубу и стрпљења не показујемо. Буквално као навијачи не заслужујемо да нам се било шта лепо догоди!!!
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Koliko ovde ima bezobraznih i isfrustriranih ljudi to je neverovatno.
Jok ti ces da mi pricas o bezobrazluku.
Ti koji si do juce bio nabedjen da su svi oni koji su razmisljali svojim mozgom, mrzeli ciganske preletace na tribini i bunili se protiv totalnog cirkusa koji je istu zahvatio.
Ti koji si ovde svakodnevno lecio frustracije glumeci neko mudo i zestokog momka. Ti zbog koga su neki likovi koji su imali sta da kazu odustajali od ovog foruma jer im ne pada na pamet da se raspravljaju sa vama lobotomiranim predstavnicima krda.

Iz istog razloga sam izbegavao da uopste ulazim u tu diskusiju o tribini koju si sabotirao i unakazio svojim bezobraznim, bahatim i ciganskim postovima.
Ali onda nemoj sada kad je atmosfera malo drugacija da prosipas pamet o cekanju, kosarci, Zeljku i Ostoji. Treba da te je sramota da se javis i pojavis licemerni covece, nesreco i ironijo nekad velike tribine. Zao mi je sto nisi Covicev i sto nisi navijac fmpa, zao mi je sto uopste dolazim u situaciju da te podsecam da nisam veverica koja ce u tvom maniru da zaboravi i ignorise ono sto se u skorijoj istoriji radilo i pisalo. Mnogo nas jebe ta kratka pamet. I mene i tebe i celo ovo napaceno drustvo. Nista nas nije jebalo kroz istoriju ko to.

Ti da drzis lekcije o bezobrazluku, frustracijama i strpljenju? Ma bravo majstore!
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.662
Reaction score
5.533
Jok ti ces da mi pricas o bezobrazluku.
Ti koji si do juce bio nabedjen da su svi oni koji su razmisljali svojim mozgom, mrzeli ciganske preletace na tribini i bunili se protiv totalnog cirkusa koji je istu zahvatio.
Ti koji si ovde svakodnevno lecio frustracije glumeci neko mudo i zestokog momka. Ti zbog koga su neki likovi koji su imali sta da kazu odustajali od ovog foruma jer im ne pada na pamet da se raspravljaju sa vama lobotomiranim predstavnicima krda.

Iz istog razloga sam izbegavao da uopste ulazim u tu diskusiju o tribini koju si sabotirao i unakazio svojim bezobraznim, bahatim i ciganskim postovima.
Ali onda nemoj sada kad je atmosfera malo drugacija da prosipas pamet o cekanju, kosarci, Zeljku i Ostoji. Treba da te je sramota da se javis i pojavis licemerni covece, nesreco i ironijo nekad velike tribine. Zao mi je sto nisi Covicev i sto nisi navijac fmpa, zao mi je sto uopste dolazim u situaciju da te podsecam da nisam veverica koja ce u tvom maniru da zaboravi i ignorise ono sto se u skorijoj istoriji radilo i pisalo. Mnogo nas jebe ta kratka pamet. I mene i tebe i celo ovo napaceno drustvo. Nista nas nije jebalo kroz istoriju ko to.

Ti daju drzis lekcije o bezobrazluku, frustracijama i strpljenju? Ma bravo majstore!
kakve sve pojave ovde dolaze ovo je pakao. Naravno da me nije sramota da se javim uvek cu da se javljam protiv vas takvih "pametnih" isfrustriranih. Gde si se ti bunio protiv bilo cega? Samo ovde na forumu. Da si se bunio negde drugo i ti takvi kao ti bezobrazni i isfrustriani mozda bi i napravili nesto. Mozemo da ulazimo u raspravu o cemu god hoces, samo sto si ti u prednosti jer moje licno stavljas u isti kos sa svima, predstavljas se kao da me znas, a ja tebe ne i to je tvoja prednost. Ali nije problem,evo na tvom sam terenu i ovih tvojih sto su kao zbog mene otisli. Vecu glupost nisam cuo. Ja sam rekao svoje misljenje. To sto se tebi ne svidja znas koliko me zabole. A svoje frustracije leci sa drguim forumasima ili svojim ukucanima i nemoj meni da glumis smekera. Pozdrav i svako dobro.
 

SilentKiller

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
148
Reaction score
346
Локација
Srbija
Baš ga tupite. Poraz od Mege nije sjajan po nas ali nije isto tako i propast!!! Svi igraju protiv nas da nas dobiju jer nam Željko sedi na klupi, zato je Mega grizla. Po meni ta Mega ima najbolji skauting mladih igrača.


Poraz ko poraz, nama treba kompletan tim, svih 12, ne 10 i da Kuruks proradi i da dobije muda da šutne kada mu se ukaže prilika.
Dobijen srčani napad kad vidim da umesto da šutne, krene u prolaz i izgubi loptu.


Mali Trifa je konačno shvatio igru i šta se traži od njega.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.495
Reaction score
13.539
Локација
tamo daleko...
Gde si se ti bunio protiv bilo cega? Samo ovde na forumu. Da si se bunio negde drugo i ti takvi kao ti bezobrazni i isfrustriani mozda bi i napravili nesto.

A mozda bi i dobijali batine zbog "vucicu pederu" od praznoglavih majmuma, koji su bruka nekada velike tribine. A mozda bi im i glave letele, i toga je bilo, nazalost. A mozda bi im posle partije malog fudbala, neko smestio par metaka u ledja.

Sramotna izjava posle svega sto se desavalo, u reziji vucicevih eskadrona smrti.
 

Sale Kapiten

Početnik
Учлањен(а)
13.07.2021
Порука
15
Reaction score
5
Локација
Beograd
Trinkijeri je nakon onih sramnih koraka koje Belosevic "nije video", a on kritikovan sto je forsirao svic i sto je Jankovic branio to, trazio od Ostoje da mu tim zastiti na parketu.
Prvo su mu kuvali corbu botovi po forumima zajedno sa par novinarcica koji su pisali nebuloze u totalno zanimljivim trenucima, da bi na kraju postao masnokosi bahati Italijanski pljeskavicar i neprijatelj Partizana, dok sendvicaru i pravom neprijatelju Partizana nije falila dlaka sa posumljene glave.

Za pocetak, Zeljko je prvu utakmicu sa ciganima igrao u atmosferi linca koja je bila neopisiva. Za mene je nedopustivo da jednog Zeljka Obradovica mora da stiti zandarmerija da bi izasao sa parketa Pionira, posebno jer mu je karakter takav da se bavi samo kosarkom.
Zeljko je utakmicu sa Megom igrao u odlozenom terminu jer bi Ostoja vrlo rado popusio Misku. Kad sam pisao da ce to biti problem dignut sam na cirkus jer Miskovu Megu boli kurac za rezultate, pa smo videli da je itekako boli, ali sad je vec kasno.
Zeljko Obradovic i njegov Partizan imaju i dalje takmicarsku utakmicu vise od cigana jer je Ostoja hteo u Lozanu ali je morao tetki prvo da odnese lek...
Jesi gledao Krka-kkczvfmp? Ostoja se oglasio zbog slike sa jebenim Sergejem u jedan uvece, ali ne i zbog one tragikomedije.
Nadam se da ne moram da objasnjavam da je i to saplitanje Zeljka jer mu samo ove dve stvari koje sam nabrojao prave 2 do 3 pobede razlike, koje znace prednost atmosfere linca kad se bude lomilo. A jos nismo ni blizu kraja sezone, mogu misliti sta nas ceka, pa cemo naravno da kukamo za siroke narodne mase tada kada bude kasno.

Zeljku Obradovicu ne treba alibi, zato nece da se valja u blatu i gleda da se fokusira na ono sto najbolje radi, verujuci da ce pored svega doci do rezultata.
Pa naravno da bi Ostoja popusio Misku kada su tu Lesor, Panter, Dangubic, Zagorac i ostali svi Miskovi igraci.. Moze vrlo lako da ih okrene protiv kluba i tu Ostoju nista ne krivim.. Moras da trpis Miska jer su najbolji igraci njegovi i zamisli da okrenemo njega protiv nas.. Koga dovesti ?

Krivim ga za milion drugih stvari, za Arenu npr gde je godinu i po unapred znao da se odrzava Atletika a mi smo svejedno isli tamo i ove godine, za cutanje u svim kradjama a javljanje za razne gluposti i tvitove

Ja mislim da mozemo da ih dobijemo u Pioniru, problem je sto ce se oni jos pojacati, dovesce centra i beka i ovako su jaki a kamoli tako sa novim igracima i plus sudije.... Prvi derbi da Smajli nije promasio bacanja svasta bi bilo. A sad smo pojacani sa Lesorom na centru...

A i sta mi da se zalimo kada cela liga cuti, cuti Tedeski, cuti Bokan cute svi niko da se javi iz Cibone, Borca, Zadra, Krke i sad Ostoja treba sam da ide na pudlicu i drzavu a ceo Balkan cuti.. Ma sigurno ce da ide
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Otkud to da je Panter Miskov?
Cak sam prilicno siguran da je Lesor raskinuo sa njim kad je krenuo da menja klubove ko carape.
Avramovic bi trebalo da je njegov od ovih bitnih.
Zagorca i Dangubica stvarno ne bih da komentarisem jer su oni vise usluga Misku, nego Miskova usluga nama.
Ni jednog ni drugog ni za zivu glavu nije dao kad im je karijera isla uzlaznom putanjom. Ok, mozda tad nismo imali ni para, ali eto Zagorcu je karijera vec krenula nizbrdo kad ga je poslao u Betis umesto kod nas, gde je parket vidjao na treningu, a te sezone su bili kurcic od ekipe. Tek onda je dosao kod nas. Kasnije poceo da prica Miskove nebuloze tipa jednokrevetna soba i kovid mere, sto je samo po sebi cirkus ali da ne duzim.
Ma koliko voleo i cenio ljudske i igracke kvalitete Jaramaza, cinjenica je da je i njega vracao u zivot preko Partizana.
Spisak je dugacak... da ne pominjem mnogo onih koji su nanosili stetu klubu.

Misko ima dobre odnose sa Bokanom i tu se sigurno dobro ugradio i sa njima najvise saradjuje i najmanje skartira.
Ciganima daje, ali daje za ozbiljnu lovu.
Nama daje samo kad nema druge opcije.
Onog momenta kad je otvorio svoju prciju u vidu Mege trebali smo da mu zalupimo vrata ma koliko kostalo. I za to razloge mogu da nabrajam do sutra. Prosto od njega tesko mozemo da imamo koristi, a i kad je imamo, ona je zanemarljiva u odnosu na usluge koje dobijaju nasi najveci rivali...

Ta teorija zavere da se bez Miska ne moze je prica za malu decu. Zna se kako je poceo i kako je dosao do para i ugleda, zna se i da se ubrzo nakon sto je stekao ozbiljan uticaj na evropskom nivou prilicno osilio, a vremenom je poceo da pravi igrace za nba i tamo je uspeo da se odlicno probije i sam i preko partnerskih agencija.
Njemu u principu zvizde jaja za Partizan i tako treba da bude i u suprotnom smeru.
Ima puno menadzera sa kojima moze da se radi, Raskovic je dobar primer. Sigurno da i on gleda svoj interes, koji gleda svako normalan, ali otkako se zavrsila Duletova era, Raskovic nas je najvise ispostovao za igrace.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.560
Reaction score
29.600
Локација
Novi Sad

I kada su se spremali da okrenu novi list i zaborave neuspešnu epizodu u Turskoj, sačekale su košarkaše i stručni štab Partizana nove nevolje. Iz glavnog grada su odleteli u Istanbul, gde je aerodrom konačno proradio, ali ne u punom kapacitetu. Plan je bio da uhvate poslednji let za Beograd i prve procene su bile da će kući stići u 19.20 po srednjoevropskom vremenu. Ipak, polasci su kasnili jedan za drugim, pa je tako i Partizanov odložen. Crno-beli su posle gotovo 60 sati peripetija na aerodrom Nikola Tesla sleteli u 22.27
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.213
Reaction score
7.050
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Svi porazi i peripetije će nas učiniti jačim, ekipa će tek da raste.
Forma je evidentno u padu, ali najjači smo uvek bili u aprilu, maju, junu.
Trening, trening, trening. Trud će se isplatiti, ne sumnjam uopšte.
Odbrana će u jednom trenutku proraditi perfektno i omogućiti trčanje u leđa protivniku i lake poene, kojih do sada nije mnogo bilo.
Potrebno je samo da verujemo i da damo podršku kao nikad do sada, već od sledeće utakmice i svake naredne!
 

Dr. Strange

Početnik
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
107
Reaction score
541
Локација
Beograd
Kapiram hejt prema Dangubicu jer dolazi odakle dolazi, ali sto se tice doprinosa igri, mislim da donosi mnogo vise od Zagorca i Kurucsa. Ipak je odbrambeno na nivou EL, i igrao je u slozenim sistemima. Ocigledno je da dosta fali u ovom periodu kad ne igra. Donosi i borbu, i agresivnost, i uvek cuva protivnickog najboljeg strelca. Mislim da je jako bitan sraf u ovom timu.
 

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
376
Reaction score
2.176
Локација
Trstenik
Kurucs igra odbranu na prihvatljivom nivou, ima dobri napadački potencijal, jedino ako bi mogao da sredi glavu. Možda da se angažuje neki dobar psiholog, šta znam. Moramo svi da se složio da je nažalost Zagorac naš ubedljivo najgori igrač. To ukazuje i +/- statistika sa prošle utakmice, Kurucs -2, a Zagorac -19. Ne sme ekipa više da trpi zbog toga što je on veliki Partizanovac.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Kapiram hejt prema Dangubicu jer dolazi odakle dolazi, ali sto se tice doprinosa igri, mislim da donosi mnogo vise od Zagorca i Kurucsa. Ipak je odbrambeno na nivou EL, i igrao je u slozenim sistemima. Ocigledno je da dosta fali u ovom periodu kad ne igra. Donosi i borbu, i agresivnost, i uvek cuva protivnickog najboljeg strelca. Mislim da je jako bitan sraf u ovom timu.

Druže, Danga je defanzivno odgovoran i to ne spori niko, ali Rodi sa svojim telom i fizikalijama kada se spusti u stav i razmaše kao albatros to je posebna dimenzija pakla za igrača sa loptom, i upravo mu te fizikalije doprinose da može braniti više pozicija i profila igrača.

Ako malo bolje pogledaš videćeš da Željko to prepoznaje i koristi ga u toj ulozi dok na drugom kraju terena svi iz struke dosta rade sa njim na njegovom samopouzdanju jer je došao iz NBA sistema veoma krut i stegnut.

Što se Zagora tiče, njemu treba bolji protok lopte da bi mogao da uzme otvoren šut, trči u (polu)tranziciji i probija close-out. Nije se on pokazao kao neki naročit kreator sa loptom u rukama, tipičan drive & kick igrač.
 

Krle_93

Početnik
Учлањен(а)
28.11.2019
Порука
21
Reaction score
13
Локација
Beograd
Širenje defetizma
Meni je najjace kad ljudi krenu da se loze nakon pobeda protiv nekog tamo Trenta,Zadra,Splita,Krke....gde ih natrpamo sa 40 razlike,a onda dodju ozbiljne ekipe i pokazu nam koliko smo mi zapravo smesni.Vise od 3 meseca je ekipa zajedno i za to vreme nema ama bas nikakvog pomaka u igri.Uporedite rezultate Trinkijerija i Zoca.Nebo i zemlja.Pravicemo mi Zabara od blata.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top