Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

gGnuX

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2020
Порука
53
Reaction score
156
Локација
Kraljevo

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
381
Reaction score
3.442
Локација
Kući.
Kada se pogleda raspodela "pritiska" pred ovu tekmu, mi smo apsolutno rasterećeni, igramo pred gostujućim navijačima i do sada smo bez kiksa u ligi, znači nije strašno i da se desi prvi poraz. Sa druge strane, musavci već imaju poraz, gore od želje da pokažu da su bolji, a kad cigan gori - on uglavnom i izgori.

Ovo što ja pišem Želimir zna beskonačno puta bolje i ume to da prenese na igrače, tako da očekujem da mi izađemo na teren da se igramo.

Da grizemo u odbrani, da igramo rasterećeno u napadu, a zarad kosmičke pravde - neka stranci budu skromni a neka ih dotuku Zagi, Balša i ALEKSAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.269
Reaction score
18.300
Локација
Kej Republika
Rukomet u najavi. Da polako "novi" momci osete vonj Pionira. Da se polako pripremaju za 2022. I borbu za trofeje sa istom gamadi.

Danas će krivousti drkelica uz udvajanja i pomoć saigrača i Belosvića krenuti jako na Pantera.
Ili će im strpati 15+ ili ga neće biti. Bitno je da naši ostali momci preuzmu odgovornost i ne prave glupe greške.

Aleksa ih kida, Rade ih rešava.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.489
Reaction score
13.440
Локација
tamo daleko...

"Kao da me poznavala nisi, rekoh uvek prvi, uvek ispred svih".

I zasto toliko poznatih "stranaca" dodje da vidi Partizan, pa nismo mi Real, ili Mancester. Kako, odakle to? Kaze ona, niste Real ni Mancester, ali tebe i tvoje drugare dok slusam kako pricate o Partizanu, kako volite Partizan, to je skroz drugacije nego kada neko prica recimo o zvezdi, kroz razgovor dajete posebnu dimenziju ljubavi prema klubu. Sigurno su kroz poznanstvo sa nekim od vas, culi o Grobarima, pozeleli da vide, dozive to ludilo. Dodao bih ja vanvremensko ludilo.

Uvek prvi, uvek ispred svih.

Umri vucicu! Sve ti jebem.

Skinite ban Goranu Tomicu za derbi!
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Iskakace na Pantera, udvajace ga…mnogo je bitno kako ce se snaci Ledej, Smajli i Koprivica.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.443
Reaction score
2.210
Ne sumljam da borba danas nece izostati, vreme je za pobedu kvalitet ima i na klupi i na terenu idemooo Partizaneeeee.
 

ABCDE

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
528
Reaction score
107
Prenosi li još neki kanal izuzev Arene sport premium 1 derbi?
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Bez da upirem prstom u bilo koga,

OVAKO NESTO NE SME DA SE DESI, 14 RAZLIKE JE DOBAR REZULTAT, ALI OVO JE N E D O P U S T I V O PREGAZILI SU NAS u svakom segmentu, dali su povod za kurcenje ovih 6000 majmuna na tribinama, ma ko bio u rosteru i na klupi.

Teraj dalje pa da im vratimo kada se bolje uigramo ne znam sta bih drugo rekao
 

rasimPFC

Grobar
Учлањен(а)
09.12.2008
Порука
560
Reaction score
1.673
Локација
Vranje
Jebem ti ovu zemlju gde belošević sudi. Sramno! Momci su se borili, nemam šta da im zamerim. Željko imam veliko poštovanje, ali nemoj molim te da zaustavljaš bilo koje skandiranje, video si ti kakva su ovo govna!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top