Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.806
Reaction score
29.781
Локација
Beograd
Od sjaja do...ne znam kako da nazovem čega...i na kraju ipak do pobede...
Bilo pa već prošlo, teraj dalje... :icon-rolleyes:

:napred-partizan:
 

ivanra

Grobar
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
378
Reaction score
2.559
Локација
Pozega
Sve je to dobro. Idemo dalje. Fener baš u ozbiljnim problemima sa povredama.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.035
Reaction score
14.657
Sve razumem i velika razlika koja je bila i odmaranje nekih igraca ali ovakva zavrsnica gde od 27 razlike dolazimo na samo 3 razlike... potpuno neozbiljna zavrsnica ali potpuno. Ipak, najbitnija je pobeda na kraju i sve bolji Smajli i Trifa. Nisam gledao od pocetka, sta je to bilo sa Aleksom?
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
667
Reaction score
5.348
Локација
Nis
Iznenadio me mali Jovanovic, kad smo usrali motku na kraju i nismo umeli da uvedemo loptu, dok se Trifunovic proklizavao, ovaj klinac je delovao sigurno i spasao nas par puta. Mislim da moze on polako da dobija minute.
Tristan, Brodzijanski, Andjusic i Trifunovic u zadnjim minutima katastrofa.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.499
Reaction score
13.609
Локација
tamo daleko...
Klupa nam nije tanka, klupa ne postoji.

Evo jos jednog odgovora za sve velike "strucnjake" ovde, zasto Zeljko cedi drenovinu i igra sa 6-7 igraca. Kao on je lud, ili izlapeo, pa zaboravlja igrace na klupi i slicne budalastine. I kao ne zna da kada mu se nosioci nenormalno trose, to nosi rizik pada intenziteta igre i koncentracije na kraju utakmice, kada se lomi.

Ostoja picko, nadji jos malo para, trazi bar 30% od onoga sto je coravi dobio u zadnjih mesec dana.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Šta meni radi ove sezone Anđušić to mi nisu radili ni Miljković, Babović i Stojković svi zajedno…
U sva tri mandata me je izbijao svojim igrama. Posebno u prvom mandatu pod Duletom, pa i Čakarević je bio korisniji.

Elem, mnogi igrači su morali bolje opravdati povjerenje i iskoristiti minutažu. Posebno ovo na kraju, kao ono u fazonu, mrzi me da igram odbranu, svejedno je blowout.
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.256
Reaction score
3.275
Локација
Beograd
Šta meni radi ove sezone Anđušić to mi nisu radili ni Miljković, Babović i Stojković svi zajedno…
Usudicu se da kazem, a evo 19 ti decembar je, da je momak po meni najvece razocarenje ove godine. Nesporan je sut, meka ruka, ali ovo sto on defanzivno pruza je horor. Ajde mogu da razumijem da je u nastrasnijem mismecu dolje na niskom postu kada ga ledjima napadaju, mogu i da razumijem da nije u stanju da napravi faul iako je preiskusan igrac, ali momak na perimetru je uzasan, on nije u stanju ni da izvrsi def. pritisak pri prenosu lopte. Ne pratim ove napredne statistike, ali mislim da je momak u Evropi u top 3 po najgoroj +/- statistici…

I onda se pojedini ovdje pitaju zasto je covjek protiv Efesa igrao 0:00, a navodno smo se ofanzivno mucili, a isporucili dvostrukom uzastopnom prvaku 82 pt uz samo 4 pogodjene trojke…
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
827
Reaction score
2.860
Kad se setim da su se mnogi od nas (racunam i sebe) pitali da li je dobro sto Lesor ostaje.

Price o nedostatku partizanstine mozda i nisu bile bez osnova, samo sto je trebalo da budu preusmerene na pojedine domace igrace. Andjusic i odbrana....sve i da nam u napadu vraca kao Stef Kari (a uzeo je neke suteve kao da jeste), opet je mnogo. Sa pozitivne strane, niko se nije povredio (sto ne sumnjam da je uvek jedan od ciljeva Radnickog Basketa), Trifa ozivljava, Smajli oziveo uveliko, a Zeljko vidi sve sto mi vidimo samo na mnogo visem nivou i verujem da vec u ovom trenutku uveliko radi na tome...
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.167
Reaction score
3.699
Nista lose ne vidim u ovakvom respletu.

fmp2 se pokazao kao skup opasnih kamikaza i ovom prilikom smo ih popisali nekoliko puta. Prvo smo ih razguzili 27 razlike, onda ih pustili da se ponadaju i opet pis u celo. A najveci gubitak im je sto nikoga nisu povrijedili.
Lose je to sto je klupa nije uspjela da se pribere i privede mec kraju. U pocetku su se opustili, a kasnije podlegli pritisku. Ipak jbn fmp2 nema problem sa finansijama i polako postaju konkurentni. Mada, nista strasno. Ima da umru isti dan kada i fmp1.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.674
Reaction score
3.589
Локација
Niš
Usudicu se da kazem, a evo 19 ti decembar je, da je momak po meni najvece razocarenje ove godine. Nesporan je sut, meka ruka, ali ovo sto on defanzivno pruza je horor. Ajde mogu da razumijem da je u nastrasnijem mismecu dolje na niskom postu kada ga ledjima napadaju, mogu i da razumijem da nije u stanju da napravi faul iako je preiskusan igrac, ali momak na perimetru je uzasan, on nije u stanju ni da izvrsi def. pritisak pri prenosu lopte. Ne pratim ove napredne statistike, ali mislim da je momak u Evropi u top 3 po najgoroj +/- statistici…

I onda se pojedini ovdje pitaju zasto je covjek protiv Efesa igrao 0:00, a navodno smo se ofanzivno mucili, a isporucili dvostrukom uzastopnom prvaku 82 pt uz samo 4 pogodjene trojke…
Dzabe šut kad on za zadnja 3 meča u Evroligi ni jednom nije istrčao iz bloka a da mu odbrambeni igrač nije bio za petama.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.894
Reaction score
8.078
Danilo Andjusic… da li je bila druga cetvrtina… kontra 3 na 1x, decko se kao najgori pocetnik zakucava u njihovog igraca, ide njihova kontra i kos naravno, i od tad kontra ritam svih jedno 3-4 minuta
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top