Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.256
Reaction score
3.275
Локација
Beograd
Nije da moramo da ga gledamo sledecih 10 godina u reprezentaciji, moze brat Lesor to da sredi.

Moze malo i da preuredi reprezentaciju Argentine, potreban im je reset nakon neuspeha u kvalifikacijama.

A i Bentila gratis, cisto da ovoj cigansturi bude manje zao.
Ali je subjektivan :D isto kao sto su on i vecinska srbija bili zabrinuti za kicmu milutinova posle onog mma poteza nelsona. A ne, tada nas je trenirao covjek-unistitelj srpske kosarke koji je davio djecu.
 

malicovek

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
192
Reaction score
1.831
Локација
Beograd
Suštinska razlika je u tome što je Nelson postao admiral, heroj i spasitelj Srbije nakon prevrtanja Milutinova sa leđa, dok je Lesor dobio pretnje nasiljem od predsednika opštine Batočina.

Samo se setite ko vam drži moralne pridike, sve staje u ovih 20-30 sekundi... To je prosečan #freefacu stavljač tačke na crno-beli svet...

Jakovljevića i ekipu sa Arene da bude sramota, mada nije da nismo navikli (šta radi Džamar Vilson?????)

A za Matijasa imam samo jednu poruku:

pikasova%2Bskica.jpg


Ali mislim da je on to odavno već shvatio...
 

part

A_Grobar
Учлањен(а)
24.10.2019
Порука
278
Reaction score
1.792
Локација
Beograd
Pobeda Partizanova večeras, kraj za šredere, krangove, bibope i rokstedije!!!!

Trebalo bi im sada taj stadion u bariju srušiti, kao Abdi Ipekči realitet oni nama?!!!



A gadafi i sadam, to im je za te anti Zecove i anti Popaje...2011. 41 razlike.
nešto je i njima naprslo pre?!
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Zeljko je pohvalio sudjenje, cigani samo placu o sudjenju i 4toj licnoj kampaca, meni je delovalo da sudjenje nije bilo loše... Da li Ćoki nije ni probao da pokrade, a imao je šta ili više nije u prilici da pokrade (i protiv cibone ga sudije nisu pogurale a imale su prostora komotno). Zanimljivo vrlo.

Inace 'nemojmo podceniti cigane' prica nije popila vodu. Dali smo im utakmicu, a oni su opet psihološki pulkli i vratili nam je... Baš su se podigli protiv nas, celih jebeneh 30 minuta... Usraćemo ih kad ih dovatimo sl put... Mozemo da zaboravimo da postoje do finala ABA, bogu hvala...
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.216
Reaction score
7.109
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Pobeda u inat svim ciganima, žvalavcima kuzmanoviću i onoj drugoj magarčini, komentatorima, izlapelim konsultantima u studiju, filipu "nikad protiv Partizana" petruševu, čoviću legendi i za kraj, kurčevitom užasu sa repom koji sedi na klupi im.
Čuj, ima lik feeling da će da nas pobede kad god i mi to znamo...Izgubio si utakmicu posle +20, pokri se ušima drtino, a ne još da se kurčiš.

Madar i Smajli moj bratina x faktori,
a šta tek reći za ovog crno belog borca!!

1344243_partizanzvezdaderbiaba30572_ls.jpg
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.189
Reaction score
2.830
Локација
Где год ОН да игра!!!
Сад стигох кући. Ово суђење вечерас је било срамно. Судијска багра нас је осакатила. Лоше смо отворили утакмицу и ништа нам није полазило за руком у првом полувремену. Слободна бацања су нам била очајна. Све време сам веровао у преокрет и био сам убеђен да ћемо да преокренемо. Тако је на крају и било.

Кампацо и Вилдоза да су тражили клуб где ће да покажу сав свој фаскошни, прљави таленат за глуму, не би га нашли. Савршено се уклапају у Човићево смеће од клуба.

Преломни тренутак меча је била она Мадарова тројка из контре.

Лесор!!! :respect :respect:respect
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.232
Reaction score
1.586
Sad gledam izjavu vodje "Kovin-boysa"... I ne verujem... Kolika budala treba da budes, da ovako potcenis najveceg trenera u Evropi sa sve svojom ludackom facom i percinom... Pa bar se osisaj na celavo, ko covek...

Mislim i da je Zeljko u soku, pogledao sam konferenciju, mislim da je iznenadjen...

Odlicna izjava, motivisace Zelimira sigurno jos vise...
 
Последња измена:

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.052
Reaction score
8.003
Adrenalin jos ne posustaje, gledam treci put za redom..ovo je poezija.
Da sam pisao scenario kako bih voleo da ih jebemo,ne bih bolje smislio.
Neko Madaru da da ručna kolica da potera muda kući :respect
Mathiase, najludja glavo naša, ozenicu se opet, samo da mi budes kum. :D
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.956
Reaction score
21.937
meni je delovalo da sudjenje nije bilo loše

Napisao sam i na poluvremenu, ono je bila katastrofa u režiji Hordova. Naravno da nisu mogli baš onako da sviraju do kraja, malo su se i zajebali pa su mislili da je dovoljno +20. Daleko od toga da su prestali da kradu (šta ono beše step). Pogledajte prvi faul Madara, to je odmah stavljanje do znanja kakva će se utakmica igrati. Pogledajte za šta je Kampaco dobio 8 bacanja za 5 minuta. Jedan čist i jak faul čini mi se Smailagića i 3 smejurije.
A voleo bih da vidim jedno jedino slobodno bacanje koje je nepravedno dosuđeno Lesoru. Računam tu i 4. faul Kampaca kao neku odštetu za one smešne stvari koje su svirane u njegovu korist.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.304
Reaction score
16.178
Локација
Beograd
Suštinska razlika je u tome što je Nelson postao admiral, heroj i spasitelj Srbije nakon prevrtanja Milutinova sa leđa, dok je Lesor dobio pretnje nasiljem od predsednika opštine Batočina.

Samo se setite ko vam drži moralne pridike, sve staje u ovih 20-30 sekundi... To je prosečan #freefacu stavljač tačke na crno-beli svet...

Jakovljevića i ekipu sa Arene da bude sramota, mada nije da nismo navikli (šta radi Džamar Vilson?????)

A za Matijasa imam samo jednu poruku:

pikasova%2Bskica.jpg


Ali mislim da je on to odavno već shvatio...
Gde si to video za pretnje? Ne znam ko je u pitanju pa sam guglao, izbacilo mi je to neko ime i video sam njegov tviter gde piše da je "zvezdaš do koske", pretpostavio sam da je tamo nešto napisao međutim zaključana njegova proseravanja.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.027
Reaction score
5.833
Локација
Court seats
Pozdrav iz Istanbula!
Naravno da nisam propustio derbi, sve se nekako lepo uklopilo, arena u 20:30h pa na let u 00:40h... Evo nas sada na istanbulskih 06:30h (+2 u odnosu na nas)... Pre dremke jedan upis da se ispoštuje "kambek" - pokazali smo da možemo kao i oni nas u kupu, a pokazali su i oni da mogu kao mi u kupu :D
Nikada više ne dozvoliti lezbo-midžetu da pravi onakve minijature!
Čekam ekipu u sredu, pa u četvrtak da izađemo "fak ju Atamanu" na crtu! :D
Pre toga gledamo i "fak ju Ataman" vs. Madriđani :D
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Zamislite kakvu tek težinu ova pobjeda ima za mene koji sam posle dugo vremena došao na utakmicu, vozio 500km do BG i morao odmah nazad posle utakmice. Sad dodjoh kući. Sjebo sam glasne žice. Svo vrijeme sam vjerovao, i na -20, hvala ti Partizane moj!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top