Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.797
Reaction score
7.602
Локација
25-i maj
Igrao sam kosarku dugo,sudije sam znao samo po liku i to uglavnom one koji navlace tekmu. Oni su lako mogli ono nad Panterom da dosude za njih zato sto su jebeni maloumnici i sta bi mi onda ovde pricali. Ti moras od rivala da budes bolji 20 poena da bi ga dobio bez drame,pa to nema ni u Severnoj Koreji.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.908
Reaction score
8.168


Ciganske suza… leeecee
 

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
843
Reaction score
3.785
Локација
#вчћпдр

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.533
Reaction score
23.730
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.794
Reaction score
55.876
Локација
Ja sam ceo život s tobom...


Ciganske suza… leeecee
Kakve keto, intermitent fasting, najjača dijeta…vcs
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.410
Reaction score
11.540
Локација
underground
Ovo saopstenje je dokaz onoga sto pricam vec par godina , da prva liga u kojoj oni ne budu prvi nece se ni zavrsiti.
Takodje ovo je pritisak na ligu da nam sudije u finalu budu jos gori od ovih a zna se koji su to , Uros Nikolic Belosevic i kompanija.
Ako se ne varam mi smo 3 utakmice u sezoni izgubili u aba i kupu i u sve 3 je sudio Nikolic.
 
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
455
Reaction score
1.695
Silom prilika u Pg zivim od 1999 godine i godinama nisam propustio utakmice voljenog kluba sve do sezone u kojoj je u poslednjem kolu reg dela Aba lige izvrsena oružana pljačka kada su Pavlovicu izmislili 5 licnih gresaka i koju smo izgubili u finisu..na tom mecu je bilo dozvoljeno i da njihov navijac gusi Gagija Milosavljevića kada se on bacio u aut da spasi jednu loptu. Od te sezone nismo uzeli titulu , nisam ni ja isao na nade meceve tamo jer su domacini prevelika gamad i par puta su pokusavali napade ala Cigani koji se ne mogu svesti pod navijacke napade..

Veceras sam posle 10-tak godina ponovo posao, poveo malog od 4 godine , ponovo sudijska kradja , ali nasa pobeda i nadam se da krece serija titula kao pre tog meca pre 10 tak godina :)

Dobro cu razmisliti da li cu ponovo ici tu na meceve jer i veceras su napadali zenu i ove sa malom decom sto je dno dna.. Nije mi tesko da idem u Bar, Bg itd itd ali ovde...
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
451
Reaction score
2.585
Локација
Novi Beograd
Koliko je tragikomična aba liga da sam po prvi put saglasan sa saopštenjem mandova - treba eliminisati sve sudije i, da, mandovi ne treba da igraju ništa osim kls, to je jedini način da se košarka vrati u okvire sporta. Ostoja, reaguj i podrži pudlu.

Željko i ekipa su još jednom sačuvali budžetske novce namenjene sudijama. Duvajte ga, mandovi!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top