Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.953
Reaction score
21.904
Ja ne znam da li su pojedinci retardirani ili šta je u pitanju. Čim je dozvoljeno da se barem malo igra košarka, a to je kraj 3. i početak 4. četvrtine, dobili smo nešto što liči na egal. Da taj kriterujum traje u toku cele utakmice, ušla bi ona Panterova trojka, ušle bi neke druge stvari, ne bi oni mogli da idu kao muve bez glave u reket jer znaju da će sigurno da dobiju bacanja...
Sve to ne znači da mi nismo igrali očajno u napadu u smislu organizacije, jedno je kad ti se izgubljene lopte svedu na izmišljene faulove u napadu a drugo je kad deset puta baciš loptu u aut ničim izazvan.
Normalan kriterijum i 20000 duša uz ove momke je ono što nam treba za početak. Ovo drugo će doneti i ovo prvo. Koncentracija i samo koncentracija., videli smo da može. Ajde bre ljudi.
 

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
379
Reaction score
2.216
Локација
Trstenik
Očekivano. Odavno smo znali da je ključno izboriti se za prednost domaćeg terena. Zato smo se toliko borili za to prvo mesto. Tako da nema šta igrači da strahuju od toga da se ponovi Real, jer ovo je potpuno druga situacija, očekivana, i imamo domaći teren na kraju. Biće veliko iznenađenje ako izgubimo.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.170
Reaction score
14.580
Локација
Brdo Banovo

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.633
Reaction score
8.807
Локација
"preko bare"
Za

Samo da opet procitaju.

Svako ko govori da nas cigani jebu, da nam jebu majku i slicno, moze kurac da mi popusi, jer samo retardi bez samopostovanja mogu tako da pisu.

Svaki, svaki jebeni put kada smo hvatali prikljucak, bilo je par odluka u njihovu korist.

Ako moze 25000 Grobara da stane u Arenu i da se ludilom ne dozvoli nova pljacka. Mi smo bolja ekipa, ali kada se igra 5 na 5. Dovukli su ih sudjenjem do majstorice, sada je sve moguce, ali im bar treba jebati sve mrtvo i zivo u petoj utakmici.
Oni prave po 5 faulova u svakom našem napadu, a ništa manje ni u njihovom. Ovo je bilo nemoguće pobijediti. Bojim se da će nešto slično biti i u četvrtak. Biće vraški teško dobiti.
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
826
Reaction score
2.854
-Klub da odreaguje jos koliko veceras na ovu oruzanu pljacku od prvog do poslednjeg minuta.
-U petoj utakmici (a i pre nje, na ovaj ili onaj nacin) staviti do znanja ciganskim igracima da im je tih i miran poraz u petoj utakmici jedini siguran izlaz iz Arene.
 
Последња измена:

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.251
Reaction score
3.689
Izgleda da mi ništa nismo naučili poslije Reala.

Ono si bila španska govna, ovi su 100x veća govna, najveći ljudski izmet, ali ajde da mi pozivamo na fer navijanje, od predsjednika, do trenera...

Oni nas govnima, mi njih pogačom.

Pa eto, ajde tako isto i sljedeću utakmicu, trpite svu nepravdu, nemojte u javnost da iznosite ovu krađu sudijsku (faul kepeca argentisnkog na šutu za tri i sl.), neregularne uslove i ostalo.

Sa ovom bagrom se mora imati vujoševićki pristup, da se odmah iznosi istina, a ne da se uvija nešto kao što to mi radimo i onda imaš ovo što imaš.

Dajte, dozovite se pameti, pobjedite ove ljudske izmete i izađite iz ovog kriminalnog takmičenja.

Bolje bugarsku ligu da igramo nego takmičenje gdje pudlica određuje pravila, a naš predjednik jede govna koja ovaj izasere.

Ako nadživim Vučića i Čovića, prvi ću im se na grob posrati.
 

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
379
Reaction score
2.216
Локација
Trstenik
Igrači su psihički pali, nemojte ih kriviti. Očigledno su imali silnu želju da izgaze Cigane, a onda sve pođe naopako, ne ide te šut, sudije te frustriraju. Treba biti zaista mentalno jak, biti svoj u ovakvom blatu.
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.256
Reaction score
3.275
Локација
Beograd
Iskren da budem, kosarku pratim aktivno 20 ak godina, ali ne pamtim da sam ikad vidio ovakav kriterijum sudjenja u posljednje dvije utakmice, a narocito tkz. faulove pri postavljanju blokova i ono sto nam je svirano u tranziciji.

U cetvrtak zelim da Andjusic iskljucivo mase peskirima. Jbt, gdje ti je energija covjece?!
 

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
599
Reaction score
3.208
Onda nisi gledao finala sa buducnosti i kupu protiv nas
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.027
Reaction score
5.833
Локација
Court seats
Prvi moj komentar od početka ove finalne serije...

Dobili smo prve dve koje smo morali da dobijemo da bismo imali pravo na petu...

Ove dve kod njih, nema tu košarke i to nije ništa novo, ali nema ni našeg nekog koncepta igre, niti znamo gde da napadnemo niti šta da napadnemo...

Sve staje u petu, očekujem maksimalno ciganisanje i u petoj uz Javora i Hordova opet na parketu... i u petoj moramo biti bolji 10-15 razlike da bi se ušlo u egal, ako me razumete...

I jedan fun fact - Sa ekonomske strane izvukosmo maksimum domaćih utakmica ove sezone i u EL i u ABA!

I da, sad opet kreću naprasne pizdarije oko zauzetosti Arene, samo gledajte...
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
435
Reaction score
2.831
Локација
Beograd
Ma nije se ovde moglo... pa odlucujući koš ljudi daju iz očglednog faula u napadu... nemmao igrača tipa Novica... ova ekipa to nema... mi na ovu tuču reagujemo povlačenjem.
Pošto lično znam lika koji je dao kartu za prve dve ciganu...ko da ciganu ijednom kartu za sledeće crko dabogda! Jebem vas pavlake od ljudi bez strasti!
Ovo dobijamo u petoj. Oću da učetvrtak volimo Partizana i da ugazimo ove što ih mrzimo, a zbog svega u ove dve zaslužuju da se mrze.
Oni su oličenje odvratnosti i nedostatka srama.
Ajmo crno-beli!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top