Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.348
Reaction score
1.327
Za dobijanje dve karte na e-mail plaća se samo 217 dinara.
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Evroligu ću ove sezone probati da gledam sa uživanjem i bez nerviranja, iako znam da je to gotovo nemoguće.
Definitivno je nemoguće.

Čestitke momcima na borbenosti i zalaganju, uz ovakav pristup biće sigurno dosta pobeda, pogotovo u Areni. I dalje sam mišljenja da je ova sezona u EL zagrevanje za sledeću, isto kao što sam i prošle godine smatrao da je ABA liga zagrevanje za ovu sezonu. Sad samo treba učiti, skupljati dragoceno iskustvo. Treba jbg ovim mladim momcima vremena da sazru, već sad se vidi napredak i određena rutina u ABA ligi, dok je EL za njih i dalje prevelik zalogaj. Ove godine gazimo Jadran, sledeće Evropu.
 

part

A_Grobar
Учлањен(а)
24.10.2019
Порука
277
Reaction score
1.774
Локација
Beograd
Da je ikome stalo do podrške Nbg Grobara...bi dosad ubili te značajnije ratne i političke zločince sa svih strana.
Te maslinaste mrlje i babuskare sa umrlica...jedino gde nas primete tako.

XXXXX

Zašto ne bi Žoca tretirali kao Tempoa nekad, i Osima, gde su pobede najvažnije i fudbalske odmazde?
On je od koji viču da KK Partizan nimalo ne može da bude baza uljeza i tuđina...a ovi mlađi treneri pokazatelji da se NBA i Pravoslavlje oduvek i praktikuje kod nas, za razliku od EUropacera.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.663
Reaction score
2.830
Локација
Humska ulica
Najgora odbrana u istoriji kosarke.Sram ih bilo. Jednu jebenu akciju nemamo,koji kurac treniraju
Jebeno je postalo negledivo. Neka ide sve u kurac
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top