Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Nabada Zelimir direktno u glavu i nase a Boga mi i njihove
ezgif-5-0b4f18610c.gif
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.985
Reaction score
25.992
Локација
ante portas
Poruka za za sve koji su danas bili u areni i one koji nisu bili,a u srcu im je Partizan:
BRAĆO GROBARI I SESTRE GROBARKE NE ZABORAVITE DA IMAMO I FUDBALSKI KLUB PORED KOŠARKAŠKOG!
Nek se ova energija prenese i tamo.
Toliko od mene.
TITULA,TITULA SLAVIĆE SE TITULA!
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.424
Reaction score
4.144
Локација
127.0.0.1
Popusim ja kurac nasem kapitenu koga sam nazvao kravom koja prospe svo mleko koje da. :shal

Ako moze neko da mi objasni sta je sa ovim monologu drzavi na Arena TV umesto dodele trofeja. Ako je neko imao dilemu, vise nema. Ovo je cisto, niko nam nije poklonio, morali smo uzeti. A drzava neka place.

Jos jaci protesti posle ovoga, samo su nas podsetili ko je prava meta sa ovim prekidanjem podizanja teofeja, picke Telekomovske. Docemo i po njih, narodu pripadaju.

Partizan oleeee!!!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.746
Reaction score
29.591
Локација
Beograd
МОЛИМ ВАС КАО НАЈРОЂЕНИЈЕ КО ИМА ТЕХНИЧКЕ МОГУЋНОСТИ ДА ДА ЦЕО СНИМАК КОМЕНТАРА ОВИХ НАРИКАЧА НА ТВ АРЕНИ ДА ЗАУВЕК ОСТАНЕ ЗАПИСАНО И ДОКУМЕНТОВАНО ШТА СУ ОНИ ИЗГОВОРИЛИ У ВЕЧЕРИ КАДА ЈЕ ПАРТИЗАН ШАМПИОН!!!

:krsti::krsti::krsti::pop:pop:pop

А ДОТЛЕ, ЕВО ВАМ МАЛО ПРИКЛАДНЕ МУЗИКЕ ИЗ СТУДИЈА:


ЈЕР ГРОБАРИМА НИКО НИЈЕ СА ЛОПАТЕ ПОБЕГАО.
Спортски поздрав.

Не могу да Вам напишем срам вас било јер ви трунку срама немате. И очигледно је никад нећете ни имати. Ајде спремајте се Крцунови четници и делије за Ф4 Евролиге догодине. Па се видимо тамо.

Наравно, ако држава да новац Партизану, уместо вртићима и школама. И вама, багро покварена, као што вам га даје већ деценијама.
 

MRTN_kingsk

Grobar
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
210
Reaction score
2.077
Локација
Skopje
Ovim putem da se zahvalim ekipu sa stranice partizan.net koja mi je omogucila da koliko toliko budem deo atmosfere i docekam da vidim svoj klub kako dize pehar.
Dok rezimske televizije gase prenos da bi ukljucili dva debila pre sahrane.
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.065
Reaction score
18.297
Ovo večeras nas je zauvek odvojilo od njih. Zauvek. Pričaću dok sam živ u kakvoj smo državi uzeli titulu!

Želimire najveći si! Pobedio si iskonsko čisto zlo!

Svaki Grobar od večeras da krene da razmišlja o tome gde će da ode iz ove zemlje u kojoj smo državni neprijatelj broj jedan. Da je išo prenos na RTK1 protiv tima iz Prištine mislim da ne bi ovako prenosili. Stidite se guzice govna ciganska!
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.530
Reaction score
4.135
Локација
Ljubljana
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top