Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Lagani smo bili veceras. Sa pola gasa,dobro izbalansirana minutaza,dosta minuta i Smit da se usteli. Kakav je to brat,ako nista drugo nema problem sa samopouzdanjem,a za ostalo cemo videti :D
 

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
327
Reaction score
2.285
Локација
Novi Sad

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
815
Reaction score
4.306
Локација
Beograd
Steta sto Smita nije isao sut jer da je pogadjao u nekim svojim normalnim procentima ovo bi bio vrhunski debi. U odbrani top, u napadu racionalne odluke, i ako je lose krenuo suterski nastavio je da uzima otvorene suteve sto mi se mnogo svidja. Neozbiljno bi bilo izvlaciti bilo kakve zakljucke nakon jedne utakmice i to protiv tima koji verovatno nece postojati naredne sezone, ali prvi utisak je za mene pozitivan.

Rek'o bi' da i nije tako loše imati jednog pleja razigravača u timu, kao što je to večeras bio naš brat Hrvat Smit... :D
A forumski stručnjaci nek misle šta hoće...

Nije on plej razigravac, zato i jeste pravo pojacanje za ovaj tim :D
 

Juzna pruga

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
401
Reaction score
2.208
Локација
Gde god on da igra
Extra trening pred važno duplo kolo. Nosioci odmorili, rezervisti nosili. Smit leti po terenu, a što se tiče 11 ispaljenih trojki da je nešto od toga bilo problematično Željko bi ga zakucao za klupu. Mora da se uvede expresno u igru stoga i sloboda. Nadam se da imamo čarter odmah nazad, malo odmor i onda 2/2 za savršen početak NG.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.330
Reaction score
10.975
Локација
underground
Rek'o bi' da i nije tako loše imati jednog pleja razigravača u timu, kao što je to večeras bio naš brat Hrvat Smit... :D
A forumski stručnjaci nek misle šta hoće...
"Plej razigravac" je imao 6 asistencija i najveci plus minus u timu.
Drugi utisak sa utakmice mi je 39-22 u skokovima i da se niko nije povredio jer vec imam traume od toga.
Odmor pa sledeca sedmica citava u bg uz nadam se povratak odredjenih igraca iz povreda
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.443
Reaction score
11.933
Локација
Beograd
Lakši trening. Što se tiče debija Smita jeste promašio dosta, ali dobo je da kod njega nema dvoumljenja kod šutiranja, sam je i uzima šut bez problema i tako i treba da bude. Biće on dobro pojačanje, naročito u odbrani.
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.185
Reaction score
28.221
Локација
ZATUCANA CIGANJSKA SMRDIJA
биће смит ок...коначно класичан плеј који лети ка тица. и што рече један претходник деф нема проблема са самопоуздањем :D
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.245
Reaction score
2.829
Bravo momci. Nisam mogao gledati sa punom koncetracijom, ali mi je glavni utisak da smo bili prilicno agresivni, iako smo pravili i gluposti, ali konacno malo da i prva postava predahne.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.465
Reaction score
2.240
Fala qurcu konacno pobeda za kraj, neka se niz pobeda nastavi i u novoj godini.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.109
Reaction score
5.145
Локација
vezenemam
Dobar trening, kakav treba da budu i preostale utakmice regularnog dela ABA.
Rezervisti nisu zakazali kao mnogo puta ranije, sve čestitke!

Smit kad je krenuo otvorehe trojke 0/6 pomislih ovaj će zatrpati ili Asvel ili ćokijevce...kasnije malo pokvari taj prosek, ali ima tu još prostora za pomenuto trpanje:D
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.758
Reaction score
6.303
Svidja mi se naše novo pojačanje 11 suteva za 3 :respect Samopouzdanje na maksimumu . Ili će da trpa po 20 ili ide doselekcija januara.
Bravo za pobedu.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.949
Reaction score
26.993
Zao mi clanova koji su ocekivali da se porazi nastave, ostadose bez komentara...mislim, nije da mi je zao, ali ko ih jebe! Alkohol tece venama, Partizan u srcu i dusi, smrt fasizmu, ziveo Partizan!
 
Top