Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

MikiBL

Partizanovac
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
370
Reaction score
991
Локација
Banja Luka
Cudo da se Ostojah od jutros nije izvinio despotu i porucio Miletu da je vise nego dobrodosao u Arenu na utakmice Partizana
Ma ipak se on uvlači i Dodi, bratu žvalavog :
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.115
Reaction score
4.048
Локација
Београд
Vratite mi ono vreme kada se nije ni znalo ko je predsednik KK, FK ili JSD.

Muka mi je od ovih intervju naprednjaka koji su stalno u prvom planu i prodaju neke priče kako su oni nešto vredno radili, kako se bore za klub, kako "vole" klub. Čuj podigni glavu, nastavi da radiš... Kakva patetika.

Pa neki tamo Roman Abramovic za dvadeset godina nije toliko puta rekao da je spasio klub ili da se grčevito borio za njega kao što ovi lupetaju.
 

Helsinki

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
564
Reaction score
3.495
Локација
Nis
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
157
Reaction score
938
Локација
Београд
Противници по мери, види се школованост наших појачања, честитке момцима и стручном штабу. Први трофеј од многих ове сезоне. :partizan-fan:
 

milos28nov

Grobar
Учлањен(а)
04.01.2023
Порука
408
Reaction score
726
Proradise i momci iz nba-a i dobra njihova partija...ako imamo para za jednog igraca onda to def treba da ima prednost plej u odnosu na centra...nije mi se svidelo u ove 3 utakmice sto nema ulaza i prodora na kos ali to je i zbog nedostatka pleja
 
Top