Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.960
Reaction score
27.125
A ti priznajes da neko Partizan voli vise od tebe?

To je dilema tipa "ciji je duzi".
Ranije, pre mnooooogo godina sam voleo za sebe da kazem kada odgovaram na pitanje: Partizanovac?...odlucno: Najveci! Onda, upoznas masu drugih ludaka za Partizanom, saznas sta su sve radili zbog tog Partizana, sta sve prezivljavali, ali bez isticanja toga, bez oznacavanja javnom svaku tu licnu"zrtvu" za Partizanom, i onda shvatis koliko je stav da si najveci Partizanovac nadobudan, arogantan, bezobrazan i drzak.
Pogotovo na ovom forumu. Sa takvom osobom, sta god da je, nije moguca smislena i ozbiljna diskusija. Mada, sa botovima to nikad nije ni bilo moguce.
 

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
842
Reaction score
3.757
Локација
#вчћпдр
Aleksa i Ostoja u talu za karte za treću utakmicu. Lapo lapo.

Dobijamo lagano.

:ziveli
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.453
Reaction score
12.120
Локација
Beograd
Izgazicemo ove u majstorici, ali je meni utisak veceri Smajli. Jbt decko sta je sa mozgom. Kakve on gluposti pravi. U drugoj cetvrtini lik ide iz greske u gresku i pravi im sam seriju, daje im lopte u ruke, a vrhunac je kako stoji ukopan i gleda onog crnca kako se zalece i prikucava zivotinjski loptu dok svi grade svog igraca osim njega koga boli ona stvar . Ma nije se mrdnuo sa ivice reketa i kao na tajm autu jbg kriv sam. Nikada od njega ozbiljan igrac. Decko ocigledno ima nekih problema u glavi...
 

Primorac

Početnik
Учлањен(а)
20.01.2024
Порука
69
Reaction score
188
Ima istine u tome da je ispala losa selekcija stranaca i valjda posledica toga sto domaci starosjedioci nisu na proslogodisnjem nivou Smajli,Andjusic,Trifa,Koprivica,pa i Aleksa.Smajli je svakako ove godine nazadovao.Reskirali smo sa Douzerom i Kaminskim i nismo uspjeli.Gledam sinoc Douzera,pa on decko uveliko hramlje i u slobodnom hodu..Smith nije za Partizan ako zeli vece domtete.Kaminski je veceras mogao da se naigra ali igrao 1/4 posle nervoza.Jedan debeli majmun se satro zaletio na njega i to kada je Kaminski bio na ulazu u tunel.Rezultat se u ll kretao u korist Buducnosti pa se atmosfera podigla,pritisak na sudije posle svake njihove odluke.Medjutim da smo u drugom imali prednost,atmosfera bi bila mnogo mirnija. Ubacivanje nekih mekih predmeta,ali gledao sam mnogo gore stvari u Moraci .Organizovan dolazak nasih navijaca je vec odavno zabranjen,od kada je Dule povukao ekipu u svacionicu.Ako ne mozemo ovakvu Buducnost da dobijemo u trecoj i da dignemo formu i udjemo u klinc,onda i bolje da ne idemo ciganima na razanj.
 
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
451
Reaction score
1.681
Izgazicemo ove u majstorici, ali je meni utisak veceri Smajli. Jbt decko sta je sa mozgom. Kakve on gluposti pravi. U drugoj cetvrtini lik ide iz greske u gresku i pravi im sam seriju, daje im lopte u ruke, a vrhunac je kako stoji ukopan i gleda onog crnca kako se zalece i prikucava zivotinjski loptu dok svi grade svog igraca osim njega koga boli ona stvar . Ma nije se mrdnuo sa ivice reketa i kao na tajm autu jbg kriv sam. Nikada od njega ozbiljan igrac. Decko ocigledno ima nekih problema u glavi...
Kakve on sekvence ima , od sjaja do ocaja , a svesni nismo koliko smo u plusu ako je on u dobrom ritmu, posebno defanzivno..
 

vladokv

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
356
Reaction score
948
Локација
Kraljevo
decko nema pluca za 3 minuta u kontinuitetu ozbiljne kosarke.

da ne pricamo o nekim drugim stvarima tipa "sekvence" kada prvo gubi loptu, sledeca odbrana onaj prolazi pored njega kao turskog groblja i zakucava na off skoku, a onda prvi naredni napad pravi korake.
 

Pankoz

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
274
Reaction score
801
Локација
Vojvodina
Kada bismo se vratili na pisanja na forumu pre godinu dana, isto tako se tokom četvrtfinalne i polufinalne serije protiv Studentskog Centra i Olimpije kukalo kako "nema šta da tražimo" u finalu sa ciganima, pa dobro znamo kako se sve završilo.

Verujem da ćemo rutinski pobediti Budućnost u majstorici, a onda brejknuti FMP u barem jednoj, ako ne i obe utakmice. I onda da završimo posao pred našim navijačima.

Biće izazovno, ali treba još samo malo borbe, pa da se trijumfalno završi sezona.
Najiskrenije,posle sinoćnje utakmice (a gro tekuće sezone igramo tako beskrvno i njanjavo) ja se divim ljudima koji opušteno napišu ili izgovore dobijamo ciganiju u Pioniru sigurno jednu ako ne i obe u finalu ABA lige.
Na osnovu kakve igre i forme naše ekipe idu takve izjave?
Ne bih da mračim,ali trenutno stanje kompletne ekipe ne daje neke šanse za optimizam iako ni oni nisu u ništa boljem stanju.
Problem je što mi na strani ne možemo nikako da odigramo kurčevito i jako,a u onom brlogu svi znamo kakve nas igrarije čekaju,od suđenja do onih kromanjonaca u prvim redovima.
KP je van forme i većina šuteva koje je prethodne 2 sezone pogađao rutinski,sada mu izlazi iz koša ili završava na obruču.
Naneli kao prvi sledeći koji treba da povuče ekipu isto igra beskrvno i uglavnom ispod prosečno.
Aleksu i Smajlija ne bih komentarisao jer bih popio lađenje na neko vreme koliko ljudi odmažu ili kako god nazvali tu njihovu inteligenciju i ne znanje.
Kaboklo je promašaj i to je svima jasno još od sredine sezone,ali kako je došao i koliko je plaćen verovatno je to njegov trenutni maksimum.
Nejasno mi je samo da pored tako loše forme kompletne ekipe Trifa i Danilo nemaju više od ukupno 10-15 min provedenih u igri u poslednjih desetak utakmica.U kakvom su onda oni košarkaškom stanju ne mogu ni da zamislim.
Jedino što je sigurno je da ću opet napraviti "cirkus" u firmi i zategnuti slobodan dan za Petak kako bih opet otišao za BG i dao podršku ekipi kao i do sada :shal.
E sada,da li Željko ima neku taktiku pred finalni okršaj pa krije neke akcije ili nešto,nadam se da je tako jer ne smem ni da pomislim da grešim...
 

Pankoz

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
274
Reaction score
801
Локација
Vojvodina
Da li "organizovani" navijači dolaze po nečijoj komandi ili preporuci na utakmice ili je to stvar njihove ljubavi,volje,privrženosti i odanosti klubu?
Napišite ako znate,samo nemojte glupe komentare :D.
Jasno je meni da nekolicina tzv vođa navijanja dobijaju instrukcije šta i kako,koje parole da se ispišu,ko da se proziva i vređa i slično.
Takođe sam primetio i da celu sezonu nema pozdrava za našeg mučenog Ostojka kao prethodne sezone,što mi govori da je u nekakvom dogovoru i saradnji sa "organizovanim" pa ga oni aboliraju sada.
 

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
842
Reaction score
3.757
Локација
#вчћпдр
Ne mogu ni sebi, kamoli vama da objasnim zašto sam opušten i vjerujem u ovaj tim da će uzeti ABA ligu. Uprkos svim nesportskim preprekama koje nas čekaju ukoliko odemo u finale, a otićemo.

Kevin i Aleksa će biti najbolji kad je najpotrebnije, u to čvrsto vjerujem.

Krivo je i meni zbog sinoć naravno, ali budimo realni - u Morači nije sramota izgubiti ponekad.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.959
Reaction score
8.003
Kad pocinje jebeni brlog, 13 u ponedeljak jel?

Nemam dilemu da cemo ometlati u petak ovu seljacku ekipu i dosta mi je poziva na prijateljstvo, nijedan tim na svetu nije nam prijateljski, to ne postoji.

Pritisak, vredjanje sve u granici normale, samo bez ubacivanje predmeta na parketu.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.541
Reaction score
1.436
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Nema ove sezone tog pobjednickog mentaliteta, govor tijela je uzasan.
Izgleda da su Lesor i Egzum i po energiji (uz kvalitet) vukli bas, bas puno prosle sezone. Vise nego sto smo mislili..

Opet me kod Avramovica frustrira njegovo ponasanje i izjava posle meca. Laganica, polu teski zicer (ili polu lak, kako god), kao da igra revijalnu nba utakmicu, nista, 'ladovina .

Nema osjecaja sportske tuge u njemu (a i kod ostalih), da vidis da im je tesko..

Meni se cini da i Zeliko jedva ceka kraj sezone. Mislim da ce raskrstiti i sa nekim igracima koji imaju ugovore i za sl sezonu (nadam se Avramovic).
 
Top