Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.275
Reaction score
7.055
Mogu da ne volim limara, ali ozbiljno dobre stvari se kotrljaju po pitanju promocije kluba. Vrhunski prilog, mocne slike, ovi kadrovi s dronom uz muzicku pozadinu. Jos da iskoriste momentum sa dresovima i sa ostalim zajebancijama bilo bi top. Znam sestre i braco da su karte preskupe za nase standarde ali nadam se da cete uspjeti da ispratite Zelimira i momke, imam osjecaj da ce ova sezona da gori!
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.886
Reaction score
8.004
Vrhunski je sve bilo juce.. ja vodio dete, dosta roditelja sa decom bilo i to mi je bas drago da vidim…

Ovo su momenti koje marketing mora da pravi i koristi… juce se moglo i fino zaraditi jer je sve bilo puno…

Ljudi zele da gledaju Partizan, i Zeljko i igraci su jedna od retkih svetlih tacaka ne samo SD nego celog drustva
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.110
Reaction score
5.159
Локација
vezenemam
Sad će najveća i najrazvaljenija usnija da preuzme sve zasluge zarad promocije/dobra smrdije:biggrin:
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.189
Reaction score
7.022
Локација
NbG
Španska Marka o sinoćnjem spektaklu

I grub prevod
Iz nečega tako tužnog kao što je rat, rodilo se nešto veoma lepo kao bratimljenje.
Partizan je morao da napusti Balkan i domaće utakmice igrao u Fuenlabradi i na kraju zavladao Evropom.
31 godinu kasnije, Beograd je ugostio Fuenlabradu kako bi proslavili večno prijateljstvo.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.289
Reaction score
16.108
Локација
Beograd
Takođe instagram stranica koja se zove House of Highlights je šerovala klip sa utakmice, inače imaju 47.4 miliona pratilaca. A dok sam čitao komentare, naletim i na koji ciganski, njima nije dobro, toliko su sjebani u mozak da gledaju sve snimke od sinoć, u ovom trenutku nemam, nije da nemam već ne znam koji epitet da im dodelim, mogu samo da im kažem da puše qrac.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.633
Reaction score
8.807
Локација
"preko bare"
Ko je Naneliju dao nadimak Lajsna, treba da dobije medalju. Ne znam da li je još neko primijetio, ali u prvoj četvrtini (2:47 do kraja), poslije tajm auta i slobodnih bacanja Kaminskog, Naneli uzima da izvede loptu ispod njihov koša ubijeđen da je naš koš i naša lopta. Čak se i čuju igrači kako viču i on ostavlja loptu.

Učinilo mi se kada sam gledao utakmicu uživo u prenosu, ali sam morao da pogledam ponovo da se uvjerim. Stvarno je lik (ne)opjevana legenda! :D
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.940
Reaction score
7.931
Ko je Naneliju dao nadimak Lajsna, treba da dobije medalju. Ne znam da li je još neko primijetio, ali u prvoj četvrtini (2:47 do kraja), poslije tajm auta i slobodnih bacanja Kaminskog, Naneli uzima da izvede loptu ispod njihov koša ubijeđen da je naš koš i naša lopta. Čak se i čuju igrači kako viču i on ostavlja loptu.

Učinilo mi se kada sam gledao utakmicu uživo u prenosu, ali sam morao da pogledam ponovo da se uvjerim. Stvarno je lik (ne)opjevana legenda! :D
Tacno je i ja sam ovo primetio, kakva glava :D

Kad je stigao Aleksa na parketu, svi igraci stali u redu da se pozdrave, Naneli sedi na one reklame pored klupe i kulira, cini mi se nije se ni pozdravio :buhaha
 

milos28nov

Grobar
Учлањен(а)
04.01.2023
Порука
408
Reaction score
726
To sam i ja video na pocetku i bilo mi cudno....pomislih da nisu u dobrim odnosima...kasnije je bio jos jedan snimak gde je aleksa pricao sa tegijem i ovaj je prisao i javio mu se.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.081
Reaction score
8.418
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
To sam i ja video na pocetku i bilo mi cudno....pomislih da nisu u dobrim odnosima...kasnije je bio jos jedan snimak gde je aleksa pricao sa tegijem i ovaj je prisao i javio mu se.

Ako je ono javljanje ljudi koji se nisu videli par meseci, onda blago Nanelijevim drugarima :D
Bukvalno ga je samo tapnuo po ledjima od pozadi, Aleksa nije ni okrenuo glavu nit je provalio ko je.

Jasmina, cenim da je Aleksa skinuo ovom zensku i zato se ne vole, ocigledno se i mrze cak... eto jos boljeg slagvorta za novine, da sutra osvane naslov: raksol u Partizanu!
 
Top