Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Био сам на утакмици, једини разлог због чега ми је жао што смо изгубили због гомиле клинаца који скакали и навијали. Када су припреме ја бих радије да изгубимо сваки него да добијемо сваку. Гледао ове текме и јасни се види да Жељко тестира екипу. Јуче тестирао петорку домаћих, данас је провео доста времена да Френка тестира код доста ствари у одбрани и да га уведе у европску одбрану. Мора Френк да научи да кампује
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
573
Reaction score
2.219
Poraz u finalu koji najmanje boli.
Svakako da ce napredovati ekipa,ali je isto tako evidentno da nam fali jos dva igraca. Neko ko ce biti koristan u rotaciji, kada izadju nosioci ( a ne samo da popni minutazu)
Videlo se na koga i u kojim situacijama moze da se racuna(barem u samom startu sezone).
Nadamo se da ce Ostoja kao snalazljivi biznismen obezbediti finansije za jos dva igraca. Kad smo vec progutali da nas odere za sezonske, svakako da postoje i veca ocekivanja.
Podrska timu.
 

KomandoS

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
67
Reaction score
159
Локација
Српска
Polako ljudi, ne treba previse kritikovati, ali ne treba ni potencirati tu pricu "Uci ce na F4".. Kakav sad F4, spustite loptu i ne lozite se. Idemo polako, sezona nije ni pocela. Treba tu dosta toga da se slozi i veliki je posao pred Zeljkom i igracima. Njima maksimalna podrska. Bice jos neocekivanih poraza, ali sve je to normalno, dok ekipa ne "klikne".
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
482
Reaction score
2.658
Jedino sto me poslije ovog poraza nervira to je ovaj SC Derby. Nadam se da cemo da ih nasibamo 50 razlike kad krenu ozbiljne utakmice.
 

mrksašin

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
139
Reaction score
610
Локација
Beograd
Mislim da je najgori moguci potez koji mozemo da povucemo to da lupamo Aleksi neke figurativne samare. On je igrac koji zivi od samopouzdanja i treba ga pustiti da na talasu odlicno odigranog svetskog prvenstva doceka sezonu jer ce nam se to vratiti u vidu njegovih boljih igara.
Uz to se nije ni ispucavao. Osetio je da može više, sad če malo da se traži, ali jeste ,,porastao".
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.674
Reaction score
3.589
Локација
Niš
Ne mogu da verujem da niko ne pohvali Balsu. Jos ga neki ovde i psuju...

Sve pohvale za njega.
Decko je prvi put za dve godine pokazao zašto je doveden.
Odigrao pametno, nije skakao svaki put na fintu kao mlad majmun (doduse jeste na jednu opasno). U odbrani isto pametno, nema razloga malim igračima skakati, samo digni ruke.
Doduse u napadu i dalje nema osećaj gde da stane za skok. Ali nebo i zemlja za sve njegove mečeve do sada.
Ako bude na ovom nivou mi smo dobili igrača koji ce u aba imati 25 minuta u proseku.
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.188
Reaction score
2.829
Локација
Где год ОН да игра!!!
Оне године када смо освојили овај трофеј, нисмо ни завршили сезону. Тако да, први мачићи се бацају у воду.
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Veliki respekt za SC Derbi za nastup, borbu i pobedu protiv toliko boljeg, jaceg, skupljeg protivnika...I prosle sezone smo imali mnogo muka sa njima u PO ABA.

Lepa podrska sa tribina i mislim da su momci morali da im podare ovaj trofej...Ali ajde...
 
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
435
Reaction score
1.562
Lajsna , Zek i kapiten spremni :) Frenk kiksa u odbrani dobro, Doužr ( ili kako vec ) bas fino izgleda uzivo, fin sut prodor, brze ruke , ukrao 2 lopte, bice pojacanje :) Steta je zbog publike sto smo izgubili, ali sta je tu je, idemo dalje...
 

morpheus86

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
192
Reaction score
63
Atmosfera na tribinama donekle svadbarska jer smo navijački potcijenili protivnika, ali se i uželjeli da u Podgorici pjevamo našem klubu. :) Igra iznuđena zbog više faktora. Pozitivni aspekti: odbrana Koprivice, kapiten i Ledej (ovaj drugi na momente) u svom modu i Dozier koji se jako fino privikava na naš stil. Sa druge strane jako malo izgrađenih napada, Kaminski čiji je voljni momenat za odbranu na nivou Teodosića i koji je u reketu bio turista, ali i Aleksa u takvom kontra ritmu da je nedostajalo samo još da nama ubaci koš i sve moguće zajebe da zaokruži. Ni previše nevažno kao što se piše, niti zabrinjavajuće u smislu da nas nečega nepovratnog košta, samo prosto i jasno otrežnjujući poraz. Nova ekipa sa novim stilom igre koja će se još dugo tražiti...
 

maxa14

Početnik
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
122
Reaction score
257
Meni je samo problem da jebeni SC Derby drnda Zeljka Obradovica od kad se vratio u Partizan…znam da imaju ekipe koje ne leze, ali SC jbt…
 

GraveDigger88

Početnik
Учлањен(а)
04.04.2023
Порука
120
Reaction score
596
Локација
Netherlands
Priprema utakmica kao pripremna untakmica. Videlo se da se kombinuju petorke, ispituju mogućnosti igrača i stavljaju odredjeni igrači u vatru, što je i svrha svega. Svidela mi se igra Balše juče, odbranu je dosta dobro odigrao. Doužer je mačka, iz utakmice u utakmicu se bolje uklapa u sistem i pokazuje da će biti veliko pojačanje. Frenku će trebati još vremena da se uklopi, njega je Žoc juče baš gurnuo u vatru u najvažnijum trenucima utakmice da mu pokaže gde je. A realno, bolje dati oduška pljuvačima i drugoj ogavnoj strani sada nego kasnije.
Živeo Partizan!!!
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.458
Reaction score
4.836
Znam da ovaj trofej nije toliko važan, ali malo zabrinjava podatak da smo od mogućih 7 trofeja (dve Abe, dva kupa, jedan EC, jedna EL i ovaj super kup Abe) u ovom mandatu uzeli jedan. Plus nismo igrali dve KLS.
 

Helsinki

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
520
Reaction score
3.292
Локација
Nis
Citam od jutros po instragramima,ne znam ni sam zasto,jer znam sta cu naci,ali da vidim dokle ide to..neverovatan je broj ljudi koji pljuje tim posle ovog poraza,jebu se mame pojedinim igracima,prekoreva se Zeljko jer je "promasio" pojacanja,onda su ti vrhunski poznavaoci igre odlucili vec koga treba isterati i zameniti nekim novim igracima,jer ovako nema nista,necemo ni u ono razigravanje videti deveto i deseto mesto,i gomila jos drugih imbecilstina.Kakav blam.Ja ne znam jel to prosle godine zaziveo taj trend pisanja po igracima i svemu posle poraza il kad,cini mi se da toga u ovoj meri nije bilo nikad

Manje vise mi nebitno sto nismo osvojili turnir,nista specijalno nam ni pobeda ne bi donela,mozda nasto samopouzdanja i to je to

Ovako,ovo ce Zeljko iskoristiti da vidi dobro sve,i na utakmicama koje slede,pa sta ne valja imace posla da popravi i radi na tome.Sto je uvek dobro.Video bi on to svakako i sa pobedom
 
Top