Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.497
Reaction score
13.555
Локација
tamo daleko...
Sad vidim da je moj post izazvao reakcije, a i da jeste nekako nedovršen.

Ovi igrači ne zaslužuju OVOLIKU podršku koju dobijaju. A dobijaju je zbog Željka i zbog toga što igraju za Partizan. I to će tako i ostati naravno. Ali oni sami to nikad ne bi dobili da ne postoje ova 2 razloga. Izgubili su 2 utakmice od za 3 klase lošijih ekipa, pred svojim navijačima. Koliko će nas koštati videćemo na kraju sezone. Šta sam pogrešno rekao?

Dule je bio i ostao najbolji trener za Partizan, ali je na drugim poljima bio štetan za klub u ovim novim vremenima. Najvažnije je da je klub preživeo, a sa njim možda i ne bi.
Nista majstore nisi pogresno rekao. Nista, bas nista. Ti se bese bio kafe kuvarica brigada. I dalje pamtim tvoje "insajd" informacije oko fkpa a bogami i kkpa. Ja da sam pisao takve bisere, usima bih se pokrio i nikada rec kritike uputio ne bi ka bilo kome.

Sramota je kako su pojedinci davali sebi za pravo da blate DV. Mnogo smo gadan narod.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA

Neki naš smrda (čuh da je court seat owner) vređao Trifu, posle ga branili žandarmi od ovih drugih naših :p

Sto bi se reklo forumski, covek je dobio trajni ban
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Nista majstore nisi pogresno rekao. Nista, bas nista. Ti se bese bio kafe kuvarica brigada. I dalje pamtim tvoje "insajd" informacije oko fkpa a bogami i kkpa. Ja da sam pisao takve bisere, usima bih se pokrio i nikada rec kritike uputio ne bi ka bilo kome.

Sramota je kako su pojedinci davali sebi za pravo da blate DV. Mnogo smo gadan narod.

Hvala. I ja tebe isto gotivim.
Mislim da će biti loša reakcija administracije, ako opet krenemo da pišemo u DV.
Meni je jasno da ne može svako da ima dovoljnu širinu da razume da je on stavio svoju sujetu iznad kluba i bio spreman da ide do kraja, makar se klub ugasio.

Insajd informacije iz FK - 90% tačne.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.950
Reaction score
21.895
To je inače najvažnija tema u ovom trenutku.
 

Dr.Hofmann

Stara garda
Учлањен(а)
05.03.2023
Порука
351
Reaction score
2.519
Локација
Vukovar

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe
Jok klub smo bez para, a dosli nam Kaminski i Dozer iz NBA, produzio Panter ugovor koga je htela cela Evropa, a pored njega Zek i Naneli.


Nismo pijani bogatas, al’ daleko smo od kluba bez para.


Budzet pravimo 70% sami, tako da u zdravlje.
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
323
Reaction score
2.056
Локација
Beograd
Pohvale za klub na reakciji, samo bih ja njega ipak pustio još jednom u halu, da se raja zabavi... Pa ako izađe čitav, neka mu sezonska nazad.
Dolazice on opet u Arenu i opet na isto mesto... Radi se o velikom navijacu Partizana koji je klub mnogo pomogao u eri Duska Vujosevica. Ako ste culi da su neki davali pare kad niko nije smeo, da su pomagali i molili da se to ne zna... inace, koliko sam informisan nije pljunuo Trifunovica, sto ce ovaj i da potvrdi.
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.003
Reaction score
3.749
Локација
Gospodin čovek, nije ga pljunuo uspeo je nekako da se suzdrži da ne izbaci pljuvačku iz usta, ali mu je zato jebao milosnu majku, no to nije problem.

Onda se čudim kako pojedinci pljuju Vanju zato što je ovaj ubacio par trojki u evroligaškom meču protiv nas.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.272
Локација
Žrnov
Dolazice on opet u Arenu i opet na isto mesto... Radi se o velikom navijacu Partizana koji je klub mnogo pomogao u eri Duska Vujosevica. Ako ste culi da su neki davali pare kad niko nije smeo, da su pomagali i molili da se to ne zna... inace, koliko sam informisan nije pljunuo Trifunovica, sto ce ovaj i da potvrdi.
A hoće li Uroš potvrditi i to da se jedva suzdržao, tj. da su ga zadržali da ne iznabadabada velikog "sponzora"?

Znači to što je "dao pare u eri DV-a" mu daje za pravo da sada maltretira igrače?
Pa što ne maltretira Ostoju? Što nije rekao šta ima Želimiru koji je držao Uroša u igri?
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
323
Reaction score
2.056
Локација
Beograd
A hoće li Uroš potvrditi i to da se jedva suzdržao, tj. da su ga zadržali da ne iznabadabada velikog "sponzora"?

Znači to što je "dao pare u eri DV-a" mu daje za pravo da sada maltretira igrače?
Pa što ne maltretira Ostoju? Što nije rekao šta ima Želimiru koji je držao Uroša u igri?
Koga da iznabada Uros Trifunovic? Jel smo mi cigani da jedni na druge skacemo ko opareni? Jel u pravu Grba sto prica da mi za 100 evra (bice da je malo vise) nismo Partizan? Sta bi bilo da je Andjusic skocio prosle sezone na polovinu nas koji smo bili nezadovoljni njegovim igrama? Kako smo reagovali na fudbalere koji su gestikulirali nervoznim navijacima Partizana prethodnih sezona?
Incident se nije desio na nacin na koji je to navedeno u saopstenju i tacka. Ko je krivlji da li ovaj nervozni sto je nesto dobacio ili ovaj sto su ga drzali ne znam ali znam da ono sto pise nije tacno i nece se desiti upravo zato sto nije tacno.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.272
Локација
Žrnov
Ne razumem šta se neće desiti?
I takođe ne razumem da li ti to opravdavaš vređanje igrača bilo koje naše sekcije?!!

Jel u pravu Grba sto prica da mi za 100 evra (bice da je malo vise) nismo Partizan?
Ovo iskreno ne znam šta znači, pošto izjave te slinue sns-ovske izdajničke preskačem. I ne vidim razloga da mu se tepa. On je tu privilegiju da bude "Grba" izgubio kada se popišao na sebe ušavši u sns.

Sta bi bilo da je Andjusic skocio prosle sezone na polovinu nas koji smo bili nezadovoljni njegovim igrama?
Pa ako ste ga "pljuvali" i vređali - ne znam šta očekuješ od mene da ti kažem. Naravno da ne treba da se ulazi u raspravu sa vama, koji god da ste, ali da vas treba da bude sramota - treba.

Incident se nije desio na nacin na koji je to navedeno u saopstenju i tacka.
pa eto, prosvetli nas - kako se desio incident, pošto si očigledno upućen.
A izgleda da ni oni ljudi u hali koji su izanpušavali "sponzora" ne znaju kako se desio incident, nego su ga iznapušavali, eto tek tako... bez veze.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.400
Reaction score
37.939
Pozicija pored terena pored "odgovarajuće" cene treba da nosi i odgovarajuću odgovornost. Da je napao sudiju ili protivnika ne bi bilo ni mrve opravdanja, ma šta ja lično mislio o tom sudiji ili protivničkom igraču. A da ne pričamo o našim igračima. Baš to što je (ako je) veliki navijač i još veći donator ga ne opravdava nego mu stavlja još veći teret na to što je uradio, nebitno ka kome je bilo upućeno.
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
323
Reaction score
2.056
Локација
Beograd
Ne razumem šta se neće desiti?
I takođe ne razumem da li ti to opravdavaš vređanje igrača bilo koje naše sekcije?!!


Ovo iskreno ne znam šta znači, pošto izjave te slinue sns-ovske izdajničke preskačem. I ne vidim razloga da mu se tepa. On je tu privilegiju da bude "Grba" izgubio kada se popišao na sebe ušavši u sns.


Pa ako ste ga "pljuvali" i vređali - ne znam šta očekuješ od mene da ti kažem. Naravno da ne treba da se ulazi u raspravu sa vama, koji god da ste, ali da vas treba da bude sramota - treba.


pa eto, prosvetli nas - kako se desio incident, pošto si očigledno upućen.
A izgleda da ni oni ljudi u hali koji su izanpušavali "sponzora" ne znaju kako se desio incident, nego su ga iznapušavali, eto tek tako... bez veze.
Mislio sam da ne odgovorim, ali moram da pojasnim da kad kazem MI ili NAS mislim na nas navijace Partizana, ne na mene licno ili tebe licno...A ko je sta pisao o Andjusicu, Trifunovicu isl moze se utvrditi laganom pretragom foruma. Ja licno u sve njih verujem cak i onda kada moja vera druge nervira... ovo oko podrske pljuvanju igraca ne bih jer za samo takvo pitanje treba tebe da bude sramota! Ja znam ko je ovaj covek sto je samo na osnovu saopstenja optuzen da je pljunuo naseg igraca i znam da ga nije pljunuo. Toliko.
 
Top