Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.325
Reaction score
10.929
Локација
underground
Jaramaz nije misterija , bio je nas igrac , znamo sta moze i sta zna.
Nece on biti ove sezone nas kljucni igrac, ali s obzirom na duzinu i tezinu sezone imace svoju ulogu.
U Bajernu je kod Trinkija imao solidnu prvu sezonu , dok je druge godine usled povreda imao dosta slabiju.
Zna se da je njegov glavni kvalitet brzina, eksplozivnost , igra u tranziciji prodor igra i cvrstina u odbrani.
Sut i neka kreacija nisu nikad bile njegovo najjace oruzje.
Vidi se da verovatno usled povreda a mozda i zbog neke psihicke blokade ta brzina i eksplozivnost se jos ne vidi . On mora biti na 100 odsto spremnosti da bi se to videlo. Bice to sve ok.
Dodao bi jos da me raduje Koprivica , i istovremeno mi je zao sto je izgubio celu proslu sezonu. Ocekujem od njega napredak , da bude legitimni evroligaski igrac koji bi vec u ovoj sezoni mogao da uzme 7 do 10 minuta cak i protiv najjacih timova.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.674
Reaction score
3.589
Локација
Niš
Znam ali termin sat dva ranije (od 19h ili 20h) ne bi njima ništa značio, možda bi bilo i bolje po pitanju odmora jer su ovako dolazili kući kasno, evo od jutros su neki morali i u shop da idu.... Sve u svemu, bar 2k ljudi bi više bilo da je termin bio malo ranije. Ali dobro, pobeda i 2 bodića su bitni, teraj dalje :napred-partizan:
Brate ti imaš voz ispred arene. Odmah posle meča ga uhvatiš.

Šta da kažemo mi što dolazimo iz Niša. Ili braća dole južnije iz Skoplja, Cg.
Svi put posle evrolige. Zakasivanje do u sitne sate...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.151
Локација
Žrnov
Da li je realno da bi neko imao dilemu sta da gleda: Partizan ili reprezentacija?
Naravno da je bilo takvih. Ipak smo svi Srbi.

Jel bi ti to da deliš narod?!!!

Šalu na stranu, baš je bilo natezanja bez ikakve potrebe. Mogli bi malo da se trgnu ovi mlađi a ne da mora Naneli da zapinje protiv Cibone.
Mada realno, Balša najviše profitirao od toga :)
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
480
Reaction score
2.643
Da li je realno da bi neko imao dilemu sta da gleda: Partizan ili reprezentacija?
Pa dobro sad, u generalnom slučaju naravno da ne bi bilo dileme, ali u ovom specifičnom slučaju je u pitanju bila odlučujuća utakmica reprezentacije i utakmica na početku sezone Partizana za koju nekako ipak znaš da ćemo dobiti 20 razlike, bez obzira na traljav početak. Zato ne krivim one koji su gledali fudbal umjesto da dođu u dvoranu - jednom u dvije godine se to može tolerisati. I ja sam gledao fudbal, pa onda uveče snimak košarke. Nažalost, pošto bi mi mnogo pametnije bilo da sam gledao košarku, a fudbal u snimku, ili još bolje nikako.

Ljudi smo, nismo Cigani da nas nešto svrbi pa da moramo u apsolutno svakoj prilici da dokazujemo da smo buntovnici/stub srpstva itd.
 

Moskri63

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
333
Reaction score
778
Ja znam jednog sto kad sam ga pitao jel ides na Partizan - Cibona rece "ne, gledam reprezentaciju", pritom ne mogu za njega reci da je mentol koga boli kurac jer je odavno svestan kolika su govna cigani i ide na utakmice (pa i gostovanja nekad), ali opet ocigledno vise voli Srbiju i to mu je nazalost na prvom mestu...
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.035
Reaction score
7.728
U ovakvom društvu i ovakvoj Srbiji, svaki iskreni navijač Partizana ima blagi osećaj gadjenja prema reprezentaciji..pogotovo fudbalskoj(uz svo dužno poštovanje svakom Grobaru koji je u timu)
Što bi rekao Božo Koprivica, to je stvar estetike.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.108
Reaction score
5.124
Локација
vezenemam
U ovakvom društvu i ovakvoj Srbiji, svaki iskreni navijač Partizana ima blagi osećaj gadjenja prema reprezentaciji..pogotovo fudbalskoj(uz svo dužno poštovanje svakom Grobaru koji je u timu)
Što bi rekao Božo Koprivica, to je stvar estetike.
Šta "blagi"? Imam apsolutni osećaj gađenja prema svakoj smrdskoj i ciganskoj repstaciji.
A što se tiče "izbora" - smrdija u finalu mundijala ili prvo kolo opštinske lige u boćanju gde učestvuje Partizan - tu izbora i nema, samo Partizan.
Ali da se vratimo na KKP temu, navijači Partizana koji su stavili repstaciju ispred KKP, i nisu baš navijači Partizana.. Oni su više sa one strane "isti smo, samo nas boje dele" duge.
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
480
Reaction score
2.643
Šta "blagi"? Imam apsolutni osećaj gađenja prema svakoj smrdskoj i ciganskoj repstaciji.
A što se tiče "izbora" - smrdija u finalu mundijala ili prvo kolo opštinske lige u boćanju gde učestvuje Partizan - tu izbora i nema, samo Partizan.
Ali da se vratimo na KKP temu, navijači Partizana koji su stavili repstaciju ispred KKP, i nisu baš navijači Partizana.. Oni su više sa one strane "isti smo, samo nas boje dele" duge.
Znači možeš 30 godina da navijaš za Partizan, ali ako ti se jednom desi da si pogledao utakmicu reprezentacije umjesto utakmice KK Partizan, ti zapravo nisi navijač Partizana nego... Šta, cigan, pozer? Baj d vej, to ni u kom slučaju nije stavljanje reprezentacije ispred Partizana. Jesi li ti siguran da si ti pravi navijač, i da u životu nisi baš ni jednom stavio nešto slično ispred Partizana? Baš nikada?
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.380
Reaction score
37.799
Ne brinem se ja dokle god ima karata da se prodaju. I ćoravi dok je nabijao cenu mi smo i dalje dolazili i jebali mu i majku i ženu i snajku i ćerku i šta sve ne.
 
Top