Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
473
Reaction score
2.605
Izgubili smo utakmicu, pa šta? To ne smije da nam se desi? Igrali smo loše, to ne može da nam se desi? Igrali smo loše nekoliko mečeva, to ne smije da se dešava? Tražite savršenstvo? Drugi timovi ne igraju, ne treniraju? Izgubili smo titulu u novembru? Nećemo se plasirati u plej of EL?
Šta pojedini u stvari hoće? Skor sa sa svim pobjedama do juna?
Pa dobro sad, jedno je "odigrati lose nekoliko meceva", a drugo je imati skor 9-8 u svim takmicenjima od pocetka sezone (11-9 ako racunamo i ABA superkup). Niko nije rekao da smo izgubli titulu, niti da se necemo plasirati u plej in EL, niti da moramo da imamo sve pobjede, ali ljudi su opravdano TRENUTNO iznervirani. Ja kad bih mogao opusteno da gledam da moj tim, sa ovakvim igracima i ovakvim trenerom, gubi skoro pa rutinski od ovakvih govana od ekipa koje imaju skor 0-7 u Evrokupu, vrlo bih se zabrinuo za sebe. Sto ne znaci da ne ocekujem, ili se bar nadam, da ce na kraju ipak sve biti u redu.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Treba prepoznati pljuvanje i dobronamernu kritiku a ne odmah skakati kako svi oni koji napisu neki kriticki komentar isto tako i pljuju... pljuvanje je kad se vredjaju igraci i trener ali to moderatori vide i kazne... veliki pesimizam je kad se vec sad oprasta od Aba titule a nije odigrano ni 10 kola regularnog dela lige...

Ali realno je reci da trenutna situacija u Aba ligi nije bas dobra. Kako sam pisao pre neki dan i konstatovao kako mozemo biti i zadovoljni sa Evroligom s obzirom na okolnosti u vidu povreda i trenutne lose nase forme gde tih 4-5 je ipak zadovoljavajuci skor. Medjutim, ovde u Aba ligi je kontra... ipak je Aba liga mnogo slabije takmicenje od Evrolige pa cak i kad si umoran i nakon tih duplih kola, sto sve razumem, ali nisam mislio da cemo vec imati 3 poraza u 8 kola... ne kazem da moramo sve da dobijemo ali ovo je ipak previse kikseva. Naravno, titula nije izgubljena jos, ali isto tako jeste realno da domaci teren donosi mnogo u ovakvoj ligi sto pokazuju sezone i sezone za nama a mi smo bas daleko od toga nakon ova 3 poraza da cemo stici do tog domaceg terena. I iz tog razloga dolazi najvece nezadovoljstvo ljudi sto mogu i da razumem. Ne pljuvanje, ne vec predavanje titule govnima vec samo to nezadovoljstvo jer smo jako blizu da cemo izgubiti domaci teren.

O utakmici danas manje vise sve receno. Uvek iste boljke... odbrana koja skoro da i ne postoji nam je kriticna kao crvena lampica... bas smo uzasni po tom pitanju. Cak i taj napad, gde damo mi dosta poena, ali opet nekako u tim najkljucnijim momentima i tu se zakucamo pa pronalazimo najgora resenja ili gubimo lopte.

Nista nije gotovo... dok ne bude gotovo. Aba liga mora da se ozbiljno igra dok ima i minimum sanse za to prvo mesto koliko god smo trenutno daleko od njega. Da nam se vrate svi igraci i da podignemo tu formu napokon pa cemo videti kako sta. Ima jos mnogo da se igra.
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Niko ne govori o opuštenosti, nego o sportu, da se gubi i da je u redu da se nerviras, ali i o tome da se mnogi opraštaju od titule i plej ofa i da mnogi pod maskom kritike masakriraju ovaj tim i predviđaju sve loše. Ja samo hoću da ukazem da je ovo prvo sport, nadmetanje, zatim proces, a za rezultat ćemo da vidimo na kraju. Mislite da igračima i Željku nije stalo da pobijede svaku utakmicu, ali da li to može?
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Nek kaze ko sta hoce,ali nasi nastupi u ABA ligi su ove sezone malo je reci sramotni. Sto se tice EL,jos se dobro i kotiramo kako smo izgledali na terenu. Pa ovakvu divlju kosarku smo mogli igrati i sa Mutom Nikolicem sa 10 x manjim budzetom.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
Niko ne govori o opuštenosti, nego o sportu, da se gubi i da je u redu da se nerviras, ali i o tome da se mnogi opraštaju od titule i plej ofa i da mnogi pod maskom kritike masakriraju ovaj tim i predviđaju sve loše. Ja samo hoću da ukazem da je ovo prvo sport, nadmetanje, zatim proces, a za rezultat ćemo da vidimo na kraju. Mislite da igračima i Željku nije stalo da pobijede svaku utakmicu, ali da li to može?
Ovo nije sport nego drzava srbija u kojoj ce se utakmice prekidati protivpozarnim aparatom, obruci drmati, nasi treneri i igraci gadjati urinom itd itd, za slucaj da je neko zaboravio zbog cega je vazan domaci teren
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo

Sava93

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
160
Reaction score
499
Локација
Ruma
Realno čim Avram nije mogao da nastavi, tu je bio kraj. Mi smo praktično na 1 i 2 imali PJ-a, tj on je jedini mogao kvalitetno da odigra ovakvu napetu utakmicu. Još kada se doda da su Andjuša i Naneli prodali bezbroj lopti, šta reći. Oni su manje više i neutralisani, jer mi neretko ne možemo da im izgradimo poziciju za šut. Za tako nešto nemamo igrače, biće bolje sa Panterom, ali nama fali jedan kvalitetan spoljni igrač i tu nema šta da se priča. Pod košem će se to doraditi, već se da videti napredak, ali spolja sa ovim rosterom nam baš treba lud Panter. Ponitka je počeo da doprinosi, ali vidi se da je nesiguran i trebaće tu vremena. I još moram da dodam, sem kapitena, pa i donekle Avrama, mi nemamo tog ludaka koji može sam da reši utakmicu. Nešto slično kao onaj ogavni Blažić. Mi možemo da pričamo šta hoćemo o njemu, ali meni je fascinantno koliko je on uvek zagrižen protiv nas, to je ljudi konstantnost, to traje jebenih 10 godina. Tako da ono gotovo sigurno smo drugi, tako da igrati tu ABA, čisto da se odbrani ta pozicija i uigravati tim, pa u finalu sa ciganima kako nam bude. Što se tiče EL tu je još sve otvoreno i veći fokus treba da bude tamo. Videćemo kakvi ćemo biti početkom naredne godine, januar će pokazati koliko vredimo.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
Od pocetka sezone nismo kompletni, povrede, virusi, povrede, virusi...i sto je najgore, ne zaustavlja se. Pravo niodkud se povredi Panter, i evo koliko vec van stroja. Ponitka pred start sezone, pa Smajli, pa Trifa, sad Aleksa...
Neka prica ko sta hoce, neka izrazi nezadovoljsto na koji nacin zeli, neka kritikuje, iskreno zabole me kurac. Ja verujem u Zeljka i momke, jer biti navijac nije stvar racionalnog i realisticnog. Rekoh i ranije, porazi nikako ne mogu prijati, ali osakaceni smo igracki povredama i bolestima celi dosadasnji deo sezone, i to bitnih igraca. Da smo bili kompletni od starta i da su ovakvi rezultati, razumeo bih kritiku, ovako tesko.
Ja maloroznijeg igraca od Alekse ne pamtim, da li taj covek moze da sastavi pola godine a da ne polomi neku kost, stvarno je za ginisa.
Sta je tu je, da je lako nije, da je dobro nije, treba skupiti redove, raditi na otklanjanju gresaka, cekati oporavak povredjenih, a onda krenuti sa gazenjem svih ostalih, a ove forumske medvede poslati na poduzi prinudni godisnji i izbegavanje tema vezanih za Partizan.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.289
Reaction score
10.768
Локација
underground
Ovo nije sport nego drzava srbija u kojoj ce se utakmice prekidati protivpozarnim aparatom, obruci drmati, nasi treneri i igraci gadjati urinom itd itd, za slucaj da je neko zaboravio zbog cega je vazan domaci teren
Upravo si napisao zasto je uzimanje titule u takvoj situaciji OGROMAN uspeh, a zasto eventualno neuzimanje ne moze biti neuspeh. I stim u vezi malo vise ceniti ono sto je uradjeno prosle sezone.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.380
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Nek kaze ko sta hoce,ali nasi nastupi u ABA ligi su ove sezone malo je reci sramotni. Sto se tice EL,jos se dobro i kotiramo kako smo izgledali na terenu. Pa ovakvu divlju kosarku smo mogli igrati i sa Mutom Nikolicem sa 10 x manjim budzetom.
Divlja košarka ne pravi najbolji napad evrope. Po običaju se ide iz krajnosti u krajnost.
Ps
Jedna zanimljivost ove sezone iole jaču utakmicu nismo dobili u gostima. Slično je bilo i prošle u ovom periodu.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
Top