Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
568
Reaction score
2.178
Ovo je lepa prilika da se vide pritajeni ciganski botovi, koji ce onako perfidno da pljunu po Zeljku.
Zaista na svako "Zeljko je mozda pustio zbog mts-a" i slicnih gluposti treba banovati.
On je kosarkaski bog i takav se vratio u zemlju u kojoj se o svacijem zivotu i sudbini pita samo jedan covek. Jedina zemlja gde mu se preti, gde se vredja kad izadje na parket.
Ako je pristao na ovaj mulj, od nas samo podrska mora da bude.
Kritika je u redu sa kosarkaske strane, sve preko toga je za ban. Ako ne cenimo sta je uradio covek i svojim povratkom spasio klub, onda treba da se teramo svi.
U Zeljka nemam nikakve sumnje, dok je tu ja sam miran.

U petak vraca Makabi na fabricka.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.142
Reaction score
4.577
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA

MikiBL

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
362
Reaction score
965
Локација
Banja Luka
E kad drugo poluvrijeme od ovih izgubimo 10 razlike, jbg, ja ne mogu biti zadovoljan.
Partizan i sa drugom postavom učesnika EL, u Beogradu sa Krkom ovo ne smije dozvoliti!
 

Mr Petrov

Početnik
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
150
Reaction score
1.143
Локација
Pozega
Bravo,bravo i bravo. Za trud i angažovanje, celog tima. Razlika nebitna. Svima čestitke na voljnom momentu.
Tivoli, odličan KKP, Badnje veče, znači jedan savršen dan.
Svima koji slave, Srećno Badnje Veče i sutrašnji Božić !
Srećno Partizane, i da nam doneseš pobedu iz Istanbula.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.142
Reaction score
4.577
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Zadnjih 5 minuta kod rezultata 91:60 igra srpska petorka + Kaminski i uspeli su da daju dve trojke(6p) a gosti 16 poena.
Sa ovakvim zamenama nije ni čudo što ostatak tima igra po 30ak minuta. Stvarno mogu samo da mašu peškirima kad u jednoj ovakvoj utakmici ne mogu više da pruže.
Pobeda 2 bodića, teraj dalje
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.224
Reaction score
4.032
Локација
Uvek uz Partizan
Pobeda ko pobeda, opuštanje na kraju, videćemo sledeće nedelje u kom se pravcu krećemo...
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Trening i na Bozic… tako treba…

Deluje mi zeljko da je bas izgoreo posle cetvrtka
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.751
Reaction score
29.610
Локација
Beograd
Солидна реакција наших на прошлу утакмицу, штета само што нисмо успели да дамо бар 100 поена...
ХВАЛА за испуњено, лепо и мирно Бадње вече!
:ziveli
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
320
Reaction score
2.044
Локација
Beograd
Odlicna utakmica, vazna pobeda narocito posle dobrog rezultata u Sloveniji. Pohvalio bih Tristana, ne samo u napadu. Mislim da je ukapirao sta se od njega ocekuje. Ja ocekujem da u EL da svoj doprinos na slicnom nivou. Iz aviona se vidi da moze!
Svo ostali igraci su bili na nivou i dali doprinos shodno svojoj minutazi!
Od sledece sedmice krece prava borba za trofeje u svim takmicenjima! Zaista ocekujem da uzmemo sve! Napred Partizan!!!!
 
Top