Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
324
Reaction score
2.273
Локација
Novi Sad
Sta su sad odjednom svi ocekivali od Ponitke? Ako ste mislili da ce pruzati one tripl dabl partije sa onog EP za Poljsku, onda ok.
Covek je igrac zadatka, kad treba da zategne odbranu (iz povrede svojim ulaskom resio PAO u Areni), da odmori nekog, da se usunja na zicer, skok,verujem da ce doci trenutak sezone kad ce to raditi konstantnije.
E sad sto bi neko voleo da on trpa 20p jer ga je gledao onda u dresu Poljske to zaboravite to niko nije ni ocekivao. Ili vidim da ipak jeste.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Наравно да нико није то очекивао , тамо је алфа и омега , и наравно да ће имати такве бројке. Али и ове партије на нивоу неког омладинца који тек прелази у сениорску кошарку , исто сам убеђен да ни Обрадовић није очекивао и 3-7 минута по мечу. Он је у баш доста јаком Зениту увек имао добре бројке и попуњене колоне типа 7 поена, 5 скокова, 3 асистенције и све тако слично.


Биле су и повреде и све, али се надам да ће ускоро доћи себи . Да је бар дефанзивни део добар , па играо би бар 20 минута , пример Јарамаз. Можемо само да се надамо да ће кренути да даје допринос екипи, али да ово до сада није то, то свакако да није.
 

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
324
Reaction score
2.273
Локација
Novi Sad
Наравно да нико није то очекивао , тамо је алфа и омега , и наравно да ће имати такве бројке. Али и ове партије на нивоу неког омладинца који тек прелази у сениорску кошарку , исто сам убеђен да ни Обрадовић није очекивао и 3-7 минута по мечу. Он је у баш доста јаком Зениту увек имао добре бројке и попуњене колоне типа 7 поена, 5 скокова, 3 асистенције и све тако слично.


Биле су и повреде и све, али се надам да ће ускоро доћи себи . Да је бар дефанзивни део добар , па играо би бар 20 минута , пример Јарамаз. Можемо само да се надамо да ће кренути да даје допринос екипи, али да ово до сада није то, то свакако да није.
To svakako, ovo sto trenutno radi dobijamo i od npr. Trifunovica i to na vecem nivou,a pretpostavljam da Ponitka uzme vise para .
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.974
Reaction score
25.969
Локација
ante portas
Kod nas da dodje Durent ili Le bron kao SF verovatno bi propali. Ne znam kako je moguće da sve trojke kod Željka nazaduju. Ili bi išli na beka ili na 4 al sa trojkama nikako da se slože kockice. Nemoguce da su svi zaboravili da igraju košarku . Zeljkov sistem i klasične trojke očigledno ne idu u istu rečenicu .
pa nije bas tako :)
evo brat Naneli odlicno funkcionise i konstantan je.
 

Magma84

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
204
Reaction score
1.476
Локација
Beograd
Frenk se kritikuje jer je došao kao igrac sa ozbiljnim NBA stazom i kao takav za očekivati je bilo da bude jedan od najdominantnijih centara u EL. Ponitka svakako ispod ocekivanog ali njegov “projektovani” uticaj na našu igru je mnogo manji od Frenkovog prema tome Frenk ispod nivoa je mnogo skuplji za nas u svakom smislu.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.067
Reaction score
3.976
Локација
Beograd
Sta su sad odjednom svi ocekivali od Ponitke? Ako ste mislili da ce pruzati one tripl dabl partije sa onog EP za Poljsku, onda ok.
Covek je igrac zadatka, kad treba da zategne odbranu (iz povrede svojim ulaskom resio PAO u Areni), da odmori nekog, da se usunja na zicer, skok,verujem da ce doci trenutak sezone kad ce to raditi konstantnije.
E sad sto bi neko voleo da on trpa 20p jer ga je gledao onda u dresu Poljske to zaboravite to niko nije ni ocekivao. Ili vidim da ipak jeste.

Jbg, ne pričamo o igraču koji je došao da se bori za 12 ili da igra 2 minuta po meču.
Govorimo o igraču sa ozbiljnim imenom, čovekom koji već 5-6 godina igra na EL nivou (3 sezone Zenit, Pao i mi) nekome ko je na tom EP eksplodirao, ali to nije bilo ništa neočekivano, jer se radi o vrhunskom igraču.

Da li treba očekivati takve partije? Naravno da ne.
Da li je ovo što daje timu očekivano? Više sam verovao u te tripl dabl partije nego u ovo što pruža.

Čovek, makar to meni tako deluje je psihički u teškom kanalu i to je gore od loše forme, to me najviše zabrinjava...
 
Учлањен(а)
04.07.2022
Порука
211
Reaction score
801
Локација
Beograd
Sta su sad odjednom svi ocekivali od Ponitke? Ako ste mislili da ce pruzati one tripl dabl partije sa onog EP za Poljsku, onda ok.
Covek je igrac zadatka, kad treba da zategne odbranu (iz povrede svojim ulaskom resio PAO u Areni), da odmori nekog, da se usunja na zicer, skok,verujem da ce doci trenutak sezone kad ce to raditi konstantnije.
E sad sto bi neko voleo da on trpa 20p jer ga je gledao onda u dresu Poljske to zaboravite to niko nije ni ocekivao. Ili vidim da ipak jeste.
Ja od njega nisam ocekivao 20 poena nikad, ali sam ocekivao nekoga ko ce da kida odbranu, i da ce cesto da isporuci recimo 5-5-5 partije (poeni, skokovi, asistencije), jer je vise nego sposoban za to, da ce biti vrlo cesto bar po 20 minuta na terenu.
 

malicovek

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
185
Reaction score
1.768
Локација
Beograd
Ne znam šta se postiže ovim targetiranjem igrača, kao kad je ona budala lupetala da je Jaramaz gej jer, mo'š misliti, ima malo dužu kosu. Čovek je stranac u BG-u, kad nema treninge i utakmice verovatno provodi vreme sa ženom. Šta bi drugo radio lik sem da igra igrice i bleji sa ženom. Da je neprijatno ovo snimanje, jeste. Mada možda bi više valjao da ga nalaze i jure po klubovima? U redu je biti nezadovoljan nečijim partijama i pristupom igri, ali ovo sektašenje ovog Belivuka ume da bude baš ciganski.

Lik lovi ljude zbog interakcije jer zarađuje od toga, baš jeftine fore.

Treba isto kao i Jaretu, pružiti podršku i aplauz, ne ova tviter sektašenja i bljuvotine.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.320
Reaction score
37.454
Pružio bih ja njemu podršku i zbog loše igre i zato što ima platu kao ceo fmp zajedno i zato što se svađa sa Željkom, sve je ok, ali neće da skače, jbg.

Generalno, kada se ljudi na nekoga nakače džaba sve. Da im je pobio pola familije manje bi ga napadali.
 

malicovek

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
185
Reaction score
1.768
Локација
Beograd
Al' se pruža podrška bivšim igračima koji potpisuju za drugi klub tokom plej-of serija, nestanu u drugom delu sezone i režu se vene za njim 24/7.

Koliko vidim, KKP je pretposlednja ekipa u EL po broju skokova i po milioniti put za to nije kriv Kaminski. I taj klip kako se on 'dere' na Željka je klasično izvlačenje zaključaka i srpski vašarski mentalitet. Pravi se neko sranje gde ga nema. Meni je i drago što je imao takvu reakciju jer je to normalna reakcija igrača kome je stalo do igre.

Veze nema što ima platu kao ceo FMP, njemu je klub odredio platu, oni su ga skautirali i doveli. Za to krivi upravu, ne njega.

A i objasni mi, koja je onda suštinska razlika u odnosu sekte prema Tobiju i Grobara prema Kaminskom?

P.S. prestajem o Kaminskom, ispašće da sam njegov bot :D
 
Top