Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.949
Локација
Žrnov
Iskreno, ja ne vidim da grace boli uvo. Ne mogu da kazem da se ne zalazu.
Evo, na koga tacno mislite?
Udjes nekad u neku negativnu petlju, kao u zacaran krig i to je to. Mnogo ti treba da se izvuces.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Хвала Богу нисам био у прилици да гледам ово вечерас. Друга ствар нема сумње да су звиждуци апсолутно били заслужени, јер долазе од људи који не пропуштају ни "мање" утакмице Партизана и то у 19ч понедељком. То су за мене највернији и ако су од њих произвели такву реакцију онда нема даље.

Надам се да ће се тргнути, пружити партију добру и да нам не кидају живце у четвртак.
 

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
Takodje mislim da nije istina da se igraci ne zalazu i ne trude. Prosto kao da ne znaju. Nemamo smislenu igru, nemamo asistencije... Kao da se traze igraci vec cele sezone, nije iskristalisan tim, ok imamo 4-5 udarnih ali pored toga ostatak biva klupiran po 3-4 utakmice pa se posle forsira... Lutanje...
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.445
Reaction score
2.213
Nemoj Zeljko da se nama izvinjavas nego neka uprava opne igrace po djeb za ono sranje od igre, los dan je los dan ali tri puta po redu da imas los dan tu nesto smrdi. Ja mislim da vise se lose vraca ono odmaranje igraca jer nikakav pomak nema u igri narednu utakmicu.Ove poraze ce na kraju sezone da nas kostati skupo i to veoma skupo.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.068
Reaction score
3.978
Локација
Beograd
Od kada se vratio Željko nisam ovakav izašao iz hale...
Ako mi verujete bukvalno nisam mogao da pogodim izlaz iz hale.

Sramota. Samo to mogu da kažem i ne mogu da prihvatim bilo kako drugačije da se ovo nazove.

Mogu da razumem da Nanelija neće, čovek je imao želju, ali ne mogu da razumem da igrač reputacije Frenka Kaminskog ovakvu bruku sebi dozvoljava. Ono jednostavno evidentno da nema života u čoveku, da nema volje, želje. Ovako besan skoro nisam bio.
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
567
Reaction score
2.169
Da je dobro, nije dobro.
Zasto se kita ne dize na ABA ligu, to je prvo pitanje.
Pre svega ovo je nepostovanje navijaca, grba i Zeljka.
Ovako dekoncetrisano i "lako cemo" uci na utakmicu, jeste za kaznu. Navijaci KKP su najtolerantniji na svetu i svakakva sranja smo progutali i davali bezuslovne podrske. Za ovo veceras i te kako moraju da idu zvizduci.
Ko god je nezadovoljan, nemotivisan neka bude posten i sedne na klupu do kraja sezone, pa nek se tera u kurac posle.
Igrate u klubu koji bukvalno ima NBA hype i vi necete da grizite protiv ribara iz splita, jedete zivce i Zeljkove i nase.
Sram da bude, posebno pojedince.

Kazu ljudi od govana se pita ne pravi, ali ja i dalje verujem da mogu da se dignu.

Vreme je da Kevin i Zek zavedu red u svalcionici. Ako treba nek ostane 6,7 igraca u rotaciji i rokamo dok ne izginemo. Ove sto treba da se iscimaju za aba, kako bi odmorili nosioce, neka bude sramota.

Mnogo je vruca glava i svasta bi napisao.

Protiv Bajerna mora biti zarazna podrska Zeljku i Partizanu, sa njim i u provaliju.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.662
Reaction score
2.826
Локација
Humska ulica
Mislim da je budalastina pricati o bilo kakvom odlasku Zeljka,on podrsku mora da ima sve i da smo zadnji. Zeljko je uz nas navijace jedino blago Partizana. A igracima neka je na cast sto i njemu i nama priredjuju ovo iako imaju sve uslove da budu uspesni
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.068
Reaction score
3.978
Локација
Beograd
Iskreno, ja ne vidim da grace boli uvo. Ne mogu da kazem da se ne zalazu.
Evo, na koga tacno mislite?
Udjes nekad u neku negativnu petlju, kao u zacaran krig i to je to. Mnogo ti treba da se izvuces.

Meni je to više nego evidentno kod Kaminskog i samo njega.
Ko kaže drugačije, laže i zavarava sebe. Mogu glavu na panj da stavim za gore navedenu tvrdnju. Kada ga vidim da se onako podboči, dođe mi da se ubijem.

Kada govorimo o ostalima, slažem se, on mi jedini loš primer u ekipi.
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Nisam optimista da bilo koji poraz može da nas digne u ovoj situaciji. Igrači deluju kao da ne primaju plate i onda kao ABA baš nas briga, a EL ćemo da se trudimo jer nas tu gledaju i drugi timovi.
Baš teški dani.
 

malicovek

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
185
Reaction score
1.768
Локација
Beograd
Dugo nisam bio nezadovoljniji pristupom ekipe i generalnim odnosom prema igri. Sramota je da te 2x u istoj sezoni kod kuće deklasiraju dva neuporedivo slabija protivnika. Nemam problem da nas neki Zadar dobije u gostima, ali imam problem da kod kuće gubiš 19 razlike od ovakvog Splita. Meni je onaj poraz od Zadra pre 6-7 godina i dalje jedan od najbolnijih poraza, a ove sezone smo imali maltene 2-3 takva.

Nema opravdanja za ovakav pristup, čak i da se zna da smo sigurni za tu A licencu.
 

goodfornothig

Grobar
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
217
Reaction score
820
Локација
...
Samo podrska protiv Bayerna!
Sto se utakmice tice, standardna nasa posle duplog kola, ne mislim da to ikakve veze ima sa psihom
 

Urije

Grobarčina
Учлањен(а)
03.05.2010
Порука
1.584
Reaction score
3.109
Локација
PRIJEDOR-CRNO BELI GRAD
Ova ekipa ima limite, i to je to. Mi ove godine nikog rutinirali nismo. Ako neko zna kako se izlazi iz ovog, i da izvuče maksimum iz ove limitirane ekipe, onda je to Željko.
 

Cobi

Početnik
Учлањен(а)
20.01.2024
Порука
104
Reaction score
307
Evo izvolite, ko je prozivao sok terapiju, samarcina samo takva.
U svim ovakvim situacijama neiskusni treneri gube glavu i razum. Zocu je ovo stoti put da je kroz ovo proso i sto zna sta treba reci igracima.
E sad, i on Partizan emotivno dozivljava i nadam se da ga to nece poremetiti koju odluku treba da donese.
Jasno je kao dan da Partizan zavisi od 5 6 igraca i da dok ne bude reakcije ostatka nece biti rezultata.
Umesto da ima muku koga staviti u 12 on sad ima muku koga bi pre izostavio iz 12.
Ponitka, Andjusic, Tristan, Balsa su ove god projektovani da u aba ligi bez problema dobijaju Igokeu, Zadar, Split, Megu. Nazalost oni su trenutno na nizem nivou od nosioca najgorih ekipa aba lige.
Ako imaju imalo ponosa reagovace.
 

Данијелс

Početnik
Учлањен(а)
26.08.2018
Порука
185
Reaction score
1.257
Локација
Po
Aman ljudi, u zivotu, pa cak i kad se najmanje nadas, kola krenu nizbrdo bez ociglednijeg razloga i tesko se zaustavljaju. Ali kad tad stanu. Jednom moraju stati. A onda, siguran sam hiljadu posto da ce krenuti uzbrdo. Ima ko ta kola da gura i da ih vuce - NAJBOLJI.
Nisu ovi igraci losi. Barem ne vecina. Ali ih trenutno zaista ne ide. Jednostavno dodju tave situacije i idu lancano.
Nasem ZELIMIRU, koji se otkad je dosao bori ne samo sa kosarkaskim stvarima nego i sa neopisivom poganoscu sa svih strana, BEZREZERVNA PODRSKA I POMOC KOJA SE MORA MANIFESTOVATI U ODERAVANJU GRLA NA UTAKMICI PROTIV BAJERNA!!!!!!!!
Pored sveg zla koje okruzuje Zeljka, jos mu i mi trebamo otezati nedavanjem podrske i pisuci svakakve gluposti na forumu!!!
Cuj onoga, Zeljko bi veceras dao ostavku da ga nisu ubedili u suprotno!!! O jeb.. te drzavo propala!
P.S. Izvinjavam se damama sa foruma na prostom recniku.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.451
Reaction score
4.807
Ako je umor posle tri iscrpljujuće utakmice, može se progledati kroz prste.
Ako je kurcobolja i nezalaganje - i to se može ispraviti.
Ali ako je u pitanju (ne)znanje i kvalitet, onda mrka kapa.
O opciji kašnjenja plate ne želim ni da razmišljam.
 
Top