Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Nisam ni u ludilu ocekivao da ce Zeljkov Partizan u njegovoj trecoj sezoni u klubu ovako izgledati posle 4 meseca i 50 utakmica. Najzdravija moguca atmosfera za ovo podneblje, hajp i podrska do neba, optimizam, energija, finansijska situacija...

Ali nema vremena a i nije vreme za neke velike analize, podvlacenje crte, daleko od toga...Jos mnogo je finala do kraja sezone...
 

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
353
Reaction score
1.376
Локација
Novi Sad
Ova ekipa ima limite, i to je to. Mi ove godine nikog rutinirali nismo. Ako neko zna kako se izlazi iz ovog, i da izvuče maksimum iz ove limitirane ekipe, onda je to Željko.
Kako nismo rutinski pobedjivali, borac, fmp po 50 razlike ovaj split 23 u gostima... nisam imao zivaca da gledam, ali evidentno je da nema timske igre, i ako pojedince ide, ide i tim, ako ne ide u kurcu smo. Sve smo vec zivo napisali protiv Bolonje. Ocigledno nije stvorena hemija i nismo tim nego skup pojedinaca, ja i dalje mislim ponaosob boljih nego prosle sezone. Sad sta je tu kako ne treba, mozda prevelik ego igraca i samog Zeljka. Ne znam sta rade na treninzima i kako, ali neverovatno mi je da neki igraci presede par utakmica na klupi u ovako gustom rasporedu.
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Peta utakmica u 10 dana, igrači potpuno iscrpljeni, i oni su ljudi, sportisti za koje sam siguran da ne vole da gube, i sad treba da se razapinju po forumu zajedno sa Željkom, jer su izgubili od Splita. Pa neka svako od nas podje od sebe, da li ima dana kad nam ne ide pa ne ide, ali naidje i šta da radiš.
Puna podrška igračima i Željku, a otkaze ostavite za kuću. I da ne osvoje ništa, naši su!!!
 

Primorac

Početnik
Учлањен(а)
20.01.2024
Порука
58
Reaction score
163
Jeste da je lose i za kritiku,ali se pretjeruje...Posle duplog kola i onakvog poraza od Virtusa mnogo bitan poraz od Splita.Bas.Jos odzvanja poraz u glaviama i igracima i navijacima.Taman da Zeljko podnese ostavku zbog poraza od Splita.Mnogo bitno jesi li 2 ili 3 ..A utakmice se igraju za 3/4 mjeseca.Polako,treba se sjupiti ,dobiti Bajern a pauza ce dobro doci.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.437
Reaction score
40.889
Локација
Žrnov
Meni je to više nego evidentno kod Kaminskog i samo njega.
Ko kaže drugačije, laže i zavarava sebe. Mogu glavu na panj da stavim za gore navedenu tvrdnju. Kada ga vidim da se onako podboči, dođe mi da se ubijem.

Kada govorimo o ostalima, slažem se, on mi jedini loš primer u ekipi.
A meni recimo nije. Ti, i ne samo ti, ocekujete nekog Lesora. On je covek drugaciji kednostavno. Tonsto neko ne pokazuje emocije kao Lesor, ne znaci da ga je bas briga. Da linse on snalazi ili ne u tim zahtevima insta se od njega trazi je drugo.
Ali ja iskreno nemam zamerku na njegovo zalaganje zatonsto ne pokazuje emocije
 

Cobi

Početnik
Учлањен(а)
20.01.2024
Порука
103
Reaction score
302
Ako je umor posle tri iscrpljujuće utakmice, može se progledati kroz prste.
Ako je kurcobolja i nezalaganje - i to se može ispraviti.
Ali ako je u pitanju (ne)znanje i kvalitet, onda mrka kapa.
O opciji kašnjenja plate ne želim ni da razmišljam.
O umoru mogu da pricaju nosioci a o kom umoru da prica Danilo, Ponitka..... Ove Meceve ti igraci treba da dozive maksimalno ozbiljno a ne, ma ima ko ce. Ne veruju sebi svom sutu. Jare nije verovao u sut i sad ne veruje ali je verovao da svojim zalaganjem moze da usprica energiju timu. Oni u to ne veruju. Na parketu ima mnogo stvari koje mozes da das. Ovde je apsolutno odsustvo koncentracije bilo.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.286
Локација
Beograd
Peta utakmica u 10 dana, igrači potpuno iscrpljeni, i oni su ljudi, sportisti za koje sam siguran da ne vole da gube, i sad treba da se razapinju po forumu zajedno sa Željkom, jer su izgubili od Splita. Pa neka svako od nas podje od sebe, da li ima dana kad nam ne ide pa ne ide, ali naidje i šta da radiš.
Puna podrška igračima i Željku, a otkaze ostavite za kuću. I da ne osvoje ništa, naši su!!!

Problem je sto se njima nesto mnogo cesto desava da im nije dan i da im bas nikako ne ide, pogotovo u ABA ligi. U redu, ne treba vredjati, ali ne moramo bas da se pravimo ludi i da zatvaramo oci pred problemima.
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Puna podrska Zeljku Obradovicu.

"Sok terapije" su poznate, ali u drugom klubu, posto je takva dijagnoza. Ozbiljan sistem ne puni rubrike SOK/FOTO/VIDEO, vec valorizuje svakog pojedinca i na kraju sezone se produzava ili prekida saradnja. Iskreno ne verujem u otkaze igracima tokom sezone, potpuno pogresni iz previse razloga. O otkazu ovog i ovakvog trenera ne razmisljam.
 

goodfornothig

Grobar
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
217
Reaction score
820
Локација
...
Жељков израз лица је све говорио. Вечерас су га Савић и Остоја убедили да остане.
Ако изгубимо од Бајерна, убеђен сам да ће 100% отићи.
Ne znam kako si samo ti ovo primetio, generalno je standardna pojava da ljudi sa toliko toga ostvarenog iza sebe ( NAJVECI ) odu/odustanu.

Ista prica i ove godine, ja ne verujem, ko pokvarene ploce ...
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
567
Reaction score
2.169
Sto se tice umora, izdvojio bih neke igrace koji nisu nosioci( sto govori njihova minutaza ).
Takodje ovo su igraci koji mogu/treba da oderu nesrecni Split.
Ovo je njihova minutaza i gde se vidi da cela prica o umoru pada u vodu:

Smith
CZV 0 min
Monaco 0 min
Virtus 18:45 min
--------------
Andjusic
CZV 0 min
Monaco 0 min
Virtus 0 min
--------------
Caboclo
CZV 6 min
Monaco 15:18 min
Virtus 2:06 min
-------------
Jaramaz
CZV 5:20min
Monaco 2:33 min
Virtus 0 min
-------------
Ponitka
CZV 20sek
Monaco 0 min
Virtus 13:18 min

Ove minutaze za danasnjeg profesionalca ne predstavljaju nikakav poseban napor.
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
@ Andra
Mi te probleme ne možemo riješiti, a još manje ako uperimo prstom u neke igrače ili da tražimo odgovornost od njih ili Željka. Mogu ljudi da pišu ne valja ovo u igri, rotacija, odbrana, skok, napad, loša selekcija i ostale trte-mrte...a ja mislim da Željko i igrači to bolje znaju od svih nas zajedno i da pokušavaju to da rijese, da li će uspjeti, vidjecemo.
Do tada puna podrška, bezuslovno!!!
 

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
353
Reaction score
1.376
Локација
Novi Sad
Ja mislim da je bas suprotno od umora... ne postoji kontinuitet kod svih igraca, i onda kad dobiju sansu skroz su u kurcu. Ako nisu za Partizan onda nisu ni protiv Monaka ni protiv Splita. Jebote Jokic sa onakvom gradjom igra 34min prosecno u NBA gde mislim da ima i vise utakmica.
 

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
574
Reaction score
3.084
Ne znam za njih ali ja sam šokiran .. i treniraju mi zivce, svakako mi sledi terapija
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Sad cu na drugu stranu za razliku od vecine, niti sam kosarkaski znalac niti ista, ali cisto oko posmatracs…

Reci cu jednu jeres, koja me muci vec odavno.

Ova ekipa nece igrati bolje. Tacka i kraj. Ova ekipa, nevezano od rezultata veceras, ima sistemski problem ili probleme. Koji su oni tacno ne znam, ali se iz aviona vidi da ne ide, da ne moze, i to se mora prihvatiti. Da li igraci nisu leglo jedni drugima, da li novi igraci ne mogu da isprate trenerove zamisli, da li ovo, da li ono.. Potpuno je irelevantno, ali bazicni/sistemski problemi postoje i onda nista ne moze da funkcionise.

Veceras se posle drugog napada videlo gde ovo ide, mogli smo mozda i okrenuti al to ne bi nista promenilo.

Mozda osvojimo nesto i to iskljucivo na ludilo jednog igraca koji ce se menjati, ali cisto sumnjam jer je ovo ipak ekipni sport.

Licno sam ubedjen da necemo nista osvojiti, i ne krivim nikog, to je sport, samo nasa ocekivanja treba prilagoditi…

Sadasnje stanje je kao kad vidis da nekom clanu porodice nije dobro, ali onda zavaravas sebe pre svega kako je to prolazno i da ce sve proci, bude malo bolje al se problem vrati i udari te jos jace…

U tom smislu, mozda bolje priznati da imamo ozbiljan problem, pa kako bude i u skladu sa tim i ocekivanja…

Mozda sam malo izfilozofirao, ali evo ja dajem sad predikciju, bez ikakvog pljuvanja i igraca a ne daj Boze trenera.. pa mozemo naci ovaj moj post na kraju sezone… radu cu priznati da sam pogresio
 
Top