Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

Cobi

Početnik
Учлањен(а)
20.01.2024
Порука
104
Reaction score
307
Cesto se drugopozivcima desavaji takvi mecevima sa losim sutem da bi to bilo sslucajno. A ako i ne ide sut onda se zapne u odbrani a ne da te protivnik salonski resava ceo mec.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.451
Reaction score
4.807
Bio sam optimista i posle Mege i posle Igokee i posle derbija i posle obe utakmice sa Virtusom... svaki put me nosio osećaj "sad će da pokažu reakciju i tad se mašina pali i postajemo kaznena ekspedicija"...
Po prvi put sam pesimista i za Bajern i za kup..
Možda je to dobro, jer me osećaj najčešće prevari...
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.320
Reaction score
37.457
Meni je najdepresivniji bio poraz od Bosne od nekih 20 razlike otprilike 2003 ili 2004, ne sjećam se. Mislim da smo gubili i do blizu 30 razlike. Ali smo tad bar imali opravdanje da nam je prosjek godina bio otprilike 20. I mnogo manja očekivanja.
Ne pričam o depresiji, tu je Ciganijakos iz Pariza neprevaziđen unazad 20 godina. Više je akcenat bio na "umetničkom" dojmu. Ako nisi gledao pomenutu utakmicu, zbog svog zdravlja je nemoj tražiti na internetu. :D
 

Primorac

Početnik
Учлањен(а)
20.01.2024
Порука
58
Reaction score
163
Bilo je utakmica za infarkt.Jos se sjecam neuspjelog polaganja Gorana Ristanovica,kada smo imali razliku sa Italijanima i njihove kontre,koja nas je sprijecila za ,mislim finale KŠ.Zatim polufinale u Gentu sa Makabijem,plejada vrhunskih domaćih igrača.Utakmice sa Cibonom i predhodnikom Splita.Svakako najnovije Čilders i promašaj obruča od Teodosića,koje su spriječili Duleta da osvoji ono što je zalsužio.Nolan Smit je bio uvertira u našem budućem posrtanju.Ovo sada je već prava pjesma,KKP je ponovo košarkaški brend, hale su pune,ljudi kupuju sezonske i iz drugih država, tako da je sada vrijeme uživanja,bez obzira na trenutno stanje.
 

Jones

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2010
Порука
118
Reaction score
144
Локација
Stari Košutnjak
Sve je do Željka,da on nije došao sve te euforije i tuge ne bi bilo. Ni preskupog Pantera,ni debelog Dantea, ni EC centra Lesora,ni Papa,ni male pičkice Madara,ni ludog Zeka, ni smirenog Nanelija,ni Pj-a ,ni tenka Frenka,ni Kabokla,ni Ponitke,ni Smita, ni Avrama,ni Tristana,ni Danila, ni Alena,ni Jaramaza, ni Trife i Balše..
Ni Savića,ni budžeta,ni rekordnog broja sezonskih,ni najgledanije ekipe,ni ludila stranaca da gledaju preko tv ili u hali,ni mnoštvo stranih podkadsta gde se u superlativima priča o Partizanu....
Ni velikog broja novih navijaca Partizana zbog ludila koje se stvorilo pre svega zbog Zeljka. To je najbitnije u ovom smrdljivom vremenu u kom zivimo.
Realno kad uzmes neke utakmice iz ove sezone, pa to neki navijaci ne dozive ni za tri sezone, a neki nikad. Ludilo protiv PAO, Monaka, Milana, Zalgirisa, Makabija...ono vracanje iz mrtvih i na kraju pobede...sta znam to je meni najvrednije iz ove sezone...a ako dodje i trofej kao prosle godine, to je slag na tortu.
Podrska!
 

Данијелс

Početnik
Учлањен(а)
26.08.2018
Порука
185
Reaction score
1.257
Локација
Po
Imam ideju. Jest da ne znam kako je sprovesti u delo, ali hajd da se pokusa (zarad zdravlja, mira u kuci i u porodici, smanjenja kolicine konzumiranih lekova).
Hajde da precrtamo i izbrisemo iz glave sve ove poraze, mucenja, nezalaganja, zapazanja ko je los od igraca, ko ne zasluzuje dres svetinje,... i da se okrenemo ka napred i ka prvim sledecim utakmicama kao da nista nije bilo!
Idemo ispocetka. Svakako je, da ako kliknemo i Zeljkova masina upali i pocne da sprovodi u delo njegove genijalne zaimisli, svejedno da li cemo i protiv koga imati prednost domaceg terena! Dobijamo sve sto pozelimo.
Mislim da je ideja dobra. Koliko su realna ocekivanja, videcemo. Mislim da su realna.
E sad samo jos da skontam kako odraditi ovaj deo sa precrtavanjem i brisanjem... Ali moram(o) nekako. Inace, psihijatrija ne gine.
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Pa ne moze to bas tako. Kad se pobedi, kad se okrene -50 protiv Makabija, pricamo mesec dana o tome a kad smo u losoj formi i kad se gubi od 50 puta jeftinijih i losih, ajde da izbrisemo brisemo mucenja i poraze...To nije prirodno, to nije zivot a i nije zanimljivo :),...

Patis i pizdis i nadas se do narednih pobeda...

Ali da je tesko prihvatiti da ovako izgledamo pod Zeljkom, jeste...
 

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
574
Reaction score
3.084
Koliko god puta rekao necu gledati , a ima nas dosta svi jedva cekamo sledecu .. a posle opet euforija ili kukanje ..Partizanov rolerkoster emocija je to a na to smo odavno navikli
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
295
Reaction score
2.644
Локација
Beograd
Ajde da brojimo mrtve i ranjene na kraju sezone?
Ne valja, ali moramo da se nadamo da će biti bolje. Jednostavno, ne znam ko bi drugi mogao da napravi nešto osim našeg Željka.
A ako u aprilu dobijemo A licencu ove utakmice u poslednjih 10 dana će biti samo neka stara mrlja koju niko neće ni primjećivati...
 
  • Like
Reactions: BaX

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Mi citave sezone cekamo reakciju ekipe. Nakon svakog poraza nadamo se popularnoj prici da ce se pogledati u oci i sabrati,a cak i kad se to desi vrlo brzo opet delujemo ko razbijena vojska. Umor nije nikakvo opravdanje,iako je ove nedelje dosta Evroligasa platila cenu duplog kola. Prestao sam da se nerviram i ovu sezonu cu mirno propratiti bez ikakvih velikih ocekivanja i nervoze...
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
659
Reaction score
5.286
Локација
Nis
Ono sto bih ja laicki postavio pitanje (ne znam da li i Zeljko razmislja u tom pravcu ) da li je pogreseno u proceni da je bitniji odmor od uvezbavanja akcija i treninga. Na sta mislim: Ako se ne varam, jos tokom leta je Zeljko pricao da se na pripremama ne radi bas zestoko jer smatra da zbog velikog broja utakmica koje slede u sezoni ne zeli dodatno igrace da umara tokom priprema.
I sada, u toku sezone kada imamo par dana izmedju utakmica uvek im daje jedan slobodan dan. Verujem da su tako i danas dobili slobodan dan a na Bajern idemo samo sa sutrasnjim treningom.
Mozda nisam u pravu ali eto razmisljam da li bi bolje izgledali da se vise trenira a mozda bi posledica bila vise povreda, jebem li ga, nisam pametan. Ali verujem u Zeljka i nadam se da ce naci resenje za ovu krizu.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.356
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Jedina ali jedina dobra stvar u ovome je što se nismo vratili i pobedili da se opet zamaskiraju mane nekom pobedom. Sad se ogolilo pa ili je pobeda ili propast.
Nadam se samo da neće krivica pati na neke marginalne likove tipa Anđušić je ceo tim igra podjednako loše
 

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
574
Reaction score
3.084
Top