Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2023/24. Povratak kralja! 3.sezona

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.697
Reaction score
23.105
Локација
Академија
Из ово угла се види да бар два фаула нису свирана на Пантеру пре него што је додао Зеку, који погађа тројку под фаулом а ништа свирано није! Каква увертира за крађу до краја Абе.


 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
810
Reaction score
4.293
Локација
Beograd

Cobi

Početnik
Учлањен(а)
20.01.2024
Порука
109
Reaction score
333
Pantera su skoro pa izbacili taj zadnji napad, samo je falio jedan agresivan izlazak na njega i bila bi izgubljena lopta.
Generalno mi se to ne svidja jer postavkom navlacimo na njega ogroman pritisak i protivnik moze lako da iscita a samo je pitanje hoces li imati fokus srece i fiziku da odbrani. Treba nam tu i neki x faktor, cosak Nanelija, neko utrcavanje iz ledja, gde protivnik treba malo da se zamisli da li ce Zoc da izvuce keca iz rukava. Ovako agresivno na Kevina, udji mu u korak, izbaci ga iz balansa i znas da nema pomocne igre, ostala tri igraca jedino imaju zadatak da zatvore uglove dodavanja.
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
452
Reaction score
2.418
Bravo momci. Jako bitna pobjeda. Ostaje problem sto nam 3/4 tima u kurcu, ali valjda ce ovo jutarnje razgibavanje to da popravi.
Idemo dalje jos jace!!!
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.240
Reaction score
2.817
Bas nam je bila potrebna pobjeda, i to cak i ovako, neizvjesno. Iako smo izgledali kao da kontrolisemo utakmicu sve vrijeme, ipak je srce pocelo da preskace kad smo malo izgubili loptu, pa onda zbrzali napad, ali smo sad ipak uspjeli da smirimo glave i privedemo kraju. Pohvale svima a Zeku posebno, kao i Panteru i Kaminskom.


Ko nadje video neka postavi. Ja nisam uspio.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.355
Reaction score
37.642
Kada je ovo ušlo momentalno mi je palo na pamet da je ona legendarna Edinova "bum tras Naneli" dobila rimejk. :D

Из ово угла се види да бар два фаула нису свирана на Пантеру пре него што је додао Зеку, који погађа тројку под фаулом а ништа свирано није! Каква увертира за крађу до краја Абе.
Zajeban je Bokan igrač.
 

Sava93

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
161
Reaction score
502
Локација
Ruma
Na energiju se dobilo (pa i na kvalitet pojedinaca), jednostavno neki igrači je imaju, neki ne, što mi je totalno neshvatljivo, jer oni mladji koji bi trebalo da grizu i da se dokazuju deluju totalno nezainteresovano, a ovamo se Naneli, Panter, Kaminski i Lidej bacaju. Čoveče jednom se živi, daj ostavi srce na terenu, daj sve od sebe, pa makar ništa više od toga neuradio, neće ti većina zameriti. Ali jbg pojedini to ne rade, a za neke mi je čak i žao, jer možda i trpe klupiranje više nego što treba. Andjušić svojim kretnjama u napadu mnogo doprinosi, remeti protivničku odbranu i pravi prostor Panteru i ostalima, baš rovovski posao odradi i čudno mi je što ga je Željko jednom rečju zaboravio, a do skoro je nekoliko kola uz Pantera nosio tim. Što se tiče Smajlija, ja mislim da je on u glavi bivši igrač, ugovor mu ističe i verovatno je prelomio da ide dalje. Mislim da ima potencijala, ali čisto sumnjam da bi nešto veće uradio i da ostane. Treba tu svakako uzeti u obzir povrede i bolesti, ali dečko mi je nekako mrtav, a da bude još gore i pogubljen. Kontam da bi mu promena prijala ili ozvaničila njegov sunovrat. Što se brata Avrama tiče, poleteo je posle svetskog, baš očigledno. Mnogo može, ali i previše hoće, nadam se da će tu doći do konsolidacije. Sve u svemu, biće baš teško izgurati ovu sezonu u nekom pozitivnom svetlu, ako nas i posreći da prodjemo u top10, dosta ćemo se istrošiti, pa će ABA biti upitna. Uglavnom podrška je tu i ako će živci otići, ali šta da se radi.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.383
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.425
Reaction score
4.144
Локација
127.0.0.1
Bas nam je bila potrebna pobjeda, i to cak i ovako, neizvjesno. Iako smo izgledali kao da kontrolisemo utakmicu sve vrijeme, ipak je srce pocelo da preskace kad smo malo izgubili loptu, pa onda zbrzali napad, ali smo sad ipak uspjeli da smirimo glave i privedemo kraju. Pohvale svima a Zeku posebno, kao i Panteru i Kaminskom.



Ko nadje video neka postavi. Ja nisam uspio.

Opet Kaboklo sa smanjenom minutazom. Steta, lepo je izgledalo ono sa Frenkom. Nadam se da necemo odustati i od takve postave s vremena na vreme u mecevima.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.914
Из ово угла се види да бар два фаула нису свирана на Пантеру пре него што је додао Зеку, који погађа тројку под фаулом а ништа свирано није! Каква увертира за крађу до краја Абе.


Gde su? Koji je prvi, koji je drugi? ili se pokret Pantera racuna u faul kao da je Teodosic? :D
 

Primorac

Početnik
Учлањен(а)
20.01.2024
Порука
59
Reaction score
163
Када игра Будућност Партизан у Подгорици сви дођу да гледају Партизан ;)
Нико нема комплексе као навијачи КК Будућност
Srbine uvijek je bila ovakva atmosfera kada igramo u Moraci..Davno su nam organizovane otjerali,jos kada je Dule izveo ekipu u svlacionicu.Medjutim veceras bez vrijedjanja,malo Aleksu kod bacanja..Baceni su neki sitnisi posle onog Zekovog ringispila i fantasticne trojke..Igralo se agresivno sa obje strane,Panter trpi zaista jaka udvajanja,blokove,sigurno sa dosta faulova .Medjutim mislim da su sudije dosta dobro svirale,ili je to moj utisak iz hale,gdje se greske sudija manje primjecuju..
 

Cobi

Početnik
Учлањен(а)
20.01.2024
Порука
109
Reaction score
333

Opet Kaboklo sa smanjenom minutazom. Steta, lepo je izgledalo ono sa Frenkom. Nadam se da necemo odustati i od takve postave s vremena na vreme u mecevima.
Mislim da je prelomio i da ce ga koristiti na 4 posebno sa Kaminskim al je sada imao svezeg Zacha, tim pre sto Brunu treba i malo odmora. Ako odrzi formu sad u plej ofu moze Zach igrati 20 do 30min i Bruno 10 20 na 4 i 5 minuta na 5 kad treba da se zakrpi. Kad se igra na 2 dana tih 10 minuta svezine puno znaci.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Srbine uvijek je bila ovakva atmosfera kada igramo u Moraci..Davno su nam organizovane otjerali,jos kada je Dule izveo ekipu u svlacionicu.Medjutim veceras bez vrijedjanja,malo Aleksu kod bacanja..Baceni su neki sitnisi posle onog Zekovog ringispila i fantasticne trojke..Igralo se agresivno sa obje strane,Panter trpi zaista jaka udvajanja,blokove,sigurno sa dosta faulova .Medjutim mislim da su sudije dosta dobro svirale,ili je to moj utisak iz hale,gdje se greske sudija manje primjecuju..
Јесте није било. Али стандарно показивање од “обичних” ко се порадовао од појединаца кошу Партизана је болест и комплекс које нема ни у код непоменика. Зато волим што смо овако добили.
 
Top