Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Nemam sta da zamerim momcima.

Idemo dalje :D:
 

Bankar

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2012
Порука
280
Reaction score
281
Nema momcima da se zameri nista na borbi. Imali smo mi nase sanse da privedemo kraju utakmicu na vreme. U produzecima se videlo da nasi igraci vise nisu mogli. Idemo dalje, ocekuje nas bitna utakmica i momcima treba podrska. Napred Partizan!
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.256
Reaction score
3.275
Локација
Beograd
Izgubili smo,po meni prije svega zbog ocajnog gradjenja svog kosa.
Zatrpali su nas preko Kiznija,masu koseva smo preko njega primili,nista nije pogodio spolja,ali ljudi covjeku nema sta da se zamjeri,odigrao je citavu utakmicu drzeci se za ledja. :respect

Bogi do 4 cetrvrtine odigrao fenomenalno,racionalno,koristio i ulaz i sut potom zakazao,prije svega mislim na sut...Sve je to posledica umora,bez zamjene je igrao citavu utakmicu.Jedino sto mu zamjeram jeste kad krene u prodor,prvenstveno sa zadrskom i to na centra zasto ne koristi tablu nego mu se svaki pokusaj zavrsava na prvi obruc,ali ispravice se to vremenom.
Dragan,Žo,Mulitinov,Bogdan :respect
Ono sto je Bezbradica odigrao je po meni sasvim korektno,ona 2-3 posjeda,prvenstveno na odbranu mislim.


Bitka je izgubljena,a ne i rat !!! :napred Partizan:napred Partizan:napred Partizan
 
Последња измена:

Zex

Grobar
Учлањен(а)
31.10.2007
Порука
525
Reaction score
173
Локација
Basel / Svajcarska
Nismo zasluzili da izgubimo, vodilo smo celu utakmicu ali stigao nas umor. 3 igraca sa 40+ minuta (!) i to je jedini razlog poraza (isto kao onomad u Bambergu). Najgori scenario: Poraz i umorni igraci za mec protiv Barse. Ipak svaka cast momcima na borbi, ali ovako nemoze dalje! Mora doci taj plej sto pre.
 

Che Legenda

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
243
Reaction score
14
Локација
gdje nema ljudi
gore nije moglo.....na kraju sam mislio da ce duleta srcka da uhvati....pare,fasizam i lopovluk je pobjedio....kako dalje neznam....
a pred ovim momcima idem na koljena, dali su 550%.....
 

Pablo9

Početnik
Учлањен(а)
18.10.2009
Порука
145
Reaction score
26
Локација
Cacak
Ja sam ponosan. Sve sto sam od njih ocekivao ispunili su.
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Jebem ti dan i jebem ti noc.
NASI fenomenalni veceras.
I ovako prepolovljeni smo jaci od njih.
Ovo je ciganskim govnima cist user.
Edit
pickousti i ubico premijera,napusite mi se kurca.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.035
Reaction score
14.657
Podrska momcima do kraja sezone !!!

Ovako sjebani, povredama osakaceni borili smo se koliko smo mogli ali nije bilo dovoljno za trijumf. Definitivno necemo moci da izguramo celu sezonu sa 6-7 igraca u rotaciji i trebaju nam pojacanja, a koliko su ona realna videcemo. Idemo dalje Grobari, glavu gore i nema predaje !!!
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Ne dovesti pleja koji je po kvalitetu bolju od Lea znaci neozbiljno kockanje sa Evroligom za sledecu godinu. Pa prst na celo...
 

joca kkp pfc

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
805
Reaction score
14
Локација
Knjazevac/BG
Kinzi je jedan penzionisani dekica koji je toliko spor i svaki njegov potez je unaprijed vec vidjen.
Gagic standardno beskoristan, vise stetan nego koristan.
Aranitovic, Andric, Salic, Bezbradica, Dalo-kompletna petorka a nicemu ne koriste.
U ovom timu kosarku zaista razumiju i znaju da igraju Bogdan, Gagi, Milutinov i Lovernj, ovo ostalo kuku majko.
Cigani imaju bolje jedinice i petice od nas, i duzu klupu.

Taj dekica igra ceo mec sa bolovima...
Ja sam video dovoljno a to je da- NISTA OD TITULE NI OVE GODINE!!!
Svaka cast momcima :respect
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
nazalost najgori scenario se desio.. bolje da smo pukli 20 razlike nego ovako. nije mi jasno zasto zadnji napad nismo isli na trojku kada se znalo da lagano gubimo u produzetku ? inace mislim da je mec izbugbljen kod onog "faula u napadau" TK.. jebem ti sns,pickoustog i covica u dupe... p.s. bravo za igrace PARTIZANA
 

Sirius

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
317
Reaction score
3
Локација
Rohan
Stvarno bi bilo sramota da neko opljune po ovim momcima!
Ako smo sa 6 igraca vodili veci deo utakmice, lagano ih dobijamo kad stignu pojacanja i vrati se Berta.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.111
Reaction score
15.922
Локација
Храм фудбала
Kinzi je jedan penzionisani dekica koji je toliko spor i svaki njegov potez je unaprijed vec vidjen.
Gagic standardno beskoristan, vise stetan nego koristan.
Aranitovic, Andric, Salic, Bezbradica, Dalo-kompletna petorka a nicemu ne koriste.
U ovom timu kosarku zaista razumiju i znaju da igraju Bogdan, Gagi, Milutinov i Lovernj, ovo ostalo kuku majko.
Cigani imaju bolje jedinice i petice od nas, i duzu klupu.

Онај осјећај, кад ме је срамота што дијелим љубав према клубу са оваквим људима.
Гагић умро на паркету, Кинзи изашао из повреде и ти се нађеш да их пљујеш :puke
 

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
cigani su pobedili tim sa tri igraca:sin Dragan,Bogdan i Lovrenj! :bangheadmomci su izdrzali koliko su mogli,savaka cast na borbernosti!!! samo me je strah da su se mnogo potrosili pred mec protiv barce!!
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
gore nije moglo. potrosena energija i fizicka i psihicka. i poraz na guzove.

Neće biti baš tako. Energija je tu da se troši, a u odnosu na njihovih sigurnih +40, ovo je odlično! Vrhunski!! Bravo momci! :clap

Mnogi ne shvataju koliko nam je ekipa osakaćena. Ovo je 3-4 puta više od njenih realnih mogućnosti. Koliko mi je drago što navijam za Partizan, a ne ove mutirane govnare koji se useru kada vide da se borimo i da ne vode 25 razlike čim izađu na teren.

Dragi gosti na forumu, od srca vam čestitam pobedu, nadam se da ćete mirno spavati kao i vaša hrabra ekipa! :thumb up
 

ynn93

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
415
Reaction score
283
Локација
Zemun
uvek sam nervozan posle poraza,ali ovde se videlo da su u bukvalnom smislu dali SVE od sebe,jednostavno nemamo dovoljno igraca,a to se mora promeniti pod hitno uprkos situaciji kakva je sa novcem,kako znaju i umeju jer ovako necemo da izdrzimo celu sezonu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top